Skocz do zawartości

Superstacja w Cyfrze+ kiedy????


Andrzejm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że skoro Cyfrowy Polsat nie ma jej na wyłączność, to Cyfra dołączy ją ale dopiero po tym jak Superstacja opublikuje wyniki oglądalności. Jeżeli będą zadowalające to myślę że Cyfra się zdecyduje. Mam jednak jakieś nieodparte wrażenie że szybciej dołączy ją N-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

poczekamy zobaczymy zawsze to jeden kanal informacyjny więcej by byl:P hehe a ja chce superstację w cyfra + hehe podoba mi sie idzie sie pośmiać :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
a ktoś gzieś wspominał, że C+ przylącza tylko dobre kanały i idzie na jakość a nie na ilość. teraz widać, że C+ też zagubione śmieci p[beep]rnia jak CP. jeśli tak będzie to nie zaciekawie. :wink:

 

 

Kolego, a według Ciebie, kanał National Geographic HD to zagubiony śmieć?? Po prostu Cyfra jak na razie skupiła się od grudnia do tej pory na ofercie 'nowej generacji' a mianowicie na poszerzaniu oferty HD oraz po wakacjach czy jakoś tak Cyfra myśli o wprowadzeniu dekoderów PVR HD. A co do dołączania kanałów w SD to jak na razie p[beep]rnęła ten śmieć Superstacje, bo być może dowiedzieli się w Cyfrze, że wiele osób chwali ten kanał i sporą oglądalność :shock::lol::lol::lol: Z czasem, myślę, że w okolicach wakacji Cyfra również doda znów jakiś kanał w SD albo ewentualnie po wakacjach.. Zobaczymy, jak na razie myśli Cyferka intensywnie o ofercie HD, i uważam, że dobrze :):wink::wink: Takie moje zdanie... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, czaje już ircios, też myślałem, że chodzi Ci o superstacje ale ja tylko podałem Ci przykład, żebyś nie myślał, że Cyfra p[beep]rnia takie śmieci jak CP same i podałem na przykład NGC HD a się domyślałem, że o Superstacje z tym śmieciem ci chodziło ale mówiłeś w liczbie mnogiej więc podałem przykład NGC HD, a to chyba nie uważasz za śmieć???? A co do SS to racja, dla mnie to zbędne ale widocznie jak na teraz ma dość sporą oglądalność, Cyfra dołącza kanał ale jak dla mnie to ona zbędna. Ale podobno latem mamy mieć w ofercie Cyfry wartościowe kanały i jest GIT ! :wink::wink: Wierzyłem, że Cyfra nie dołącza śmieci aby trzymać miejsce na tp. aby dołączyć później jakiś bardziej wartościowy kanał niż od razu dołączać i to jakieś śmiecie. A tak poczekaliśmy, poczekamy i coś się ruszyło z ofertą HD, a latem również się ruszy zarówno jak z HD jak i z SD... Pozdrawiam :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest mowa o rozebranej prezenterce. Ale SS już nie daje tego programu a szkoda

 

Jak chcecie sobie pooglądać nagie (prawie) prezenterki, to znajdziecie je na kanale erotycznym WP.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie też tak uważam. na Astrze była SS niekodowana ale kiedy przeszła na HB a jednocześnie na transponder CP to od razu musieli sobie ją zakodować nawet wtedy kiedy już trwały testy. Ach...

Co do porównania SS do TVN24 to tak jak ktoś kiedyś tutaj wspomniał dzieli te dwa kanały wielka przepaść oczywiście na korzyść TVN24 :D Nie ma to jak TVN24 :wink: Porządne i istotne informacje na poziomie cywilizowanej telewizji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...