Skocz do zawartości

Superstacja w Cyfrze+ kiedy????


Andrzejm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda czasu na ten kanał lepiej obejrzeć się za czymś konkretnym - nie niszowym P1, T5, Mango, ITV wystarczy!!!! może właśnie koledzy mają racje z tym History Ch.; może dołożyć jeszcze NASN (sport - nie jest na wyłączność w n); Travel (po wizji tv); Spectrum pl (tak sie cicho zrobilo??); no cokolwiek byleby ne te 5 niszowych kanałów (P1,T5;SS;mango(z trp. - wł. TVN) no i ten kijowy itv :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dzis w SK mozna poczytacz o planach BBC jesli chodzi o Polske. Moze jednak jakies kanaly BBC. Jeszcze kilka miesiecy temu w ankiecie na stronie C+ byl BBC Food, kto wie moze sie pojawi w ofercie jako uzupelnienie Kunicha.tv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja powiem tak. Kazdy POLSKI kanal powinien trafic do platformy bez wzgledu na to co uwazaja o nim abonenci. Prawda jest taka, ze kazdy ma swoj gust. Jednemu nie pasuje HBO innemu Superstacja a jeszcze inny kocha Zone Romantice> Oferta powinna byc na tyle bogata by kazdy mial wybor. Bez wzgledu czy to C+, CP, czy Nka kanalow powinno byc wiele o zroznicowanej tematyce, tak by kazdy mial cos dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kanał Superstacja to nie jest żaden hicior. Z czasem dołączy do oferty C+ właściwie nie potrzebnie. Bez niego jest dobrze. No, ale jak już ktoś wspomniał, każdy polski kanał powinien być we wszystkich trzech platformach, skoro ktoś tak stawia sprawę to Superstacja niech sobie wejdzie do oferty C+ :lol:

Pozdrawiam :wink::wink::D

 

 

Nie ma to jak CYFRA+ :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole już chyba E! niż Superstacje, chociaż żadnego jeszcze nie oglądałem.

To skąd wiesz co wolisz, jeśli nie oglądałeś tych kanałów? :?: Tylko z opinii innych, a są różne gusta, tak więc jest to bardzo dziwne. To tak jakbyś powiedział, że wolisz jeść szczupaka niż sandacza chociaż nie jadłeś żadnego. Troszkę to dziwne, ale cóż... :shock::shock::D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak... :D

Uwielbiam wszelkie, te dyskusje o "czymś", czego nie ma...

Jeszcze bardziej, kiedy stawia się oceny za "coś", czego się nie widziało... :roll:

Zerkałem na Superstację gdy byla niekodowana na Astrze. Nasuwa mi się tylko cytat z piosenki Kazika Staszewskiego : jakie dno, jakie dno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...