Skocz do zawartości

Superstacja w Cyfrze+ kiedy????


Andrzejm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Największą platformą cyfrową w Polsce jest CP.

 

Dla przypomnienia:

CYFROWY POLSAT -> 1 mln 200 tys abonentów

CYFRA+ -> 900 tys abonentów

 

Więc SuperStacja i tak wyciągnie sporo kasy za ten kanał, być może zyski od CP im wystarczą i w C+ nie zagoszczą...

 

"...kwota wyjściowa w negocjacjach z operatorami to 12 eurocentów od jednego abonenta... "

 

więcej o tym: https://satkurier.pl/?polskie_kanaly ... 0&id=33226

 

Cos mi sie zdaje ze te ta ilosc abo w CP jest zawyzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ pewnie SuperStacja by się pojawiła w pakiecie Prestiżowym hehe,

przecież ta "firma - pasożyt" zwykle tak robi z każdym kanałem,

jak się myśli tylko jak wyciągnąć najwięcej kasy od głupich polaczków za badziewie...

 

Hej kolego jednym z tych głupich polaczków jestem ja i cała reszta Abonentów która posiada C+ ? . i po drugie cyfra nie oferuje badziewia tylko bardzo przyzwoite kanały których nigdzie indziej nie znajdziesz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja @Rychu_PL ! Cyferka najlepsza! Teraz budują sobie siedzibę nową i firma będzie wyglądać przyzwoicie również! Wielka, dobra firma musi mieć dobrą ofertę i siedzibę! A co do cen - po prostu, ludzie, Cyfra nie jest dla każdego klienta w Polsce, ponieważ ceny niektórym nie pozwalają. Ale wysoka cena - dobra oferta. Jeśli chcesz tanio i nieco gorszą ofertę zapraszam do CP. Cyfrę wybierają ludzie, których mniej więcej na to stać i tyle. Ktoś śpi na pieniądzach to idzie co Cyferki i nie narzeka na ceny oraz kanały, które do którego pakietu dołączą. Ale również Cyferkę wybierają osoby, które umią docenić porządną platformę lub dobre kino i ofertę sportową.. :wink:

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja @Rychu_PL ! Cyferka najlepsza! Teraz budują sobie siedzibę nową i firma będzie wyglądać przyzwoicie również! Wielka, dobra firma musi mieć dobrą ofertę i siedzibę! A co do cen - po prostu, ludzie, Cyfra nie jest dla każdego klienta w Polsce, ponieważ ceny niektórym nie pozwalają. Ale wysoka cena - dobra oferta. Jeśli chcesz tanio i nieco gorszą ofertę zapraszam do CP. Cyfrę wybierają ludzie, których mniej więcej na to stać i tyle. Ktoś śpi na pieniądzach to idzie co Cyferki i nie narzeka na ceny oraz kanały, które do którego pakietu dołączą. Ale również Cyferkę wybierają osoby, które umią docenić porządną platformę lub dobre kino i ofertę sportową.. :wink:

Pozdrawiam serdecznie :D

 

OD SAMEGO POCZATKU BRONISZ CYFERKI TAK SAMO JAK JA WIDAC MAMY TAKIE SAME POGLąDY .TERAZ WIDZE ZE JESTES SPOKO ZIOM OBY TAK DALEJ POZDRO DLA CIEBIE KOLEGO I DLA CAłEJ RZESZY WIERNYCH SYMPATYKóW C+

 

Edycja Mr. Orbita: Po raz drugi widzę krzyk w Twoim poście. Zalecam doglębną lekturę regulaminu, bo zobaczę taki numer jeszcze raz i będzie ostrzeżenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo dla mnie, ale może wrócimy do tematu :?: Choć jak narazie cena nie jest równa jakości(techniczej) kanałów, ale to się zmieni w nie długim czasie i my to wiemy, no przynajmniej tak sądzę ja i @Sajmon, bo już gadaliśmy na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moze i nie jest ciekawy nie wiem poniewaz jeszcze go nie ogladalem. Ale zeby cos stwierdzic czy jest dobe czy nie to musze najpierw to obejzec. Co innego jeśli chodzi o kanaly typu Fox Life czy Comedy Central tam mam czarno na bialym wypisane dziadostwo :P Mam nadzieje ze Cyfra+ dolaczy Superstacje w najblizszych miesiacach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogladam tylko w superstacji wiadomosci sportowe ;p mysle ze Cyfra + podłączy ten kanał bo narazie zostaje w tyle jezeli chodzi o nowe kanały w swojej ofercie i musi teraz coś podłączyć wiec stawiam ze Superstacja niedługo zagosci na platfrmie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zagości.

Nie ma szału z tym kanałem. Superstacji zależy aby mieć dużą oglądalność dlatego dołączy wkrótce do C+.

Mi tam obojętnie. Ten kanał powinien być niekodowany ale oczywiście jak przeszedł na HotBirda w dodatku na transponder CP to od razu musieli zakodować sobie!

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Superstacji zależało na większej widowni to by nie kodowali tak szybko sygnału. Stacja młoda, która dopiero zaczęła raczkować i która nie ma jeszcze odpowiednio wysokiej oglądalności, nie ma też swojej stałej grupy widzów, jak może zostać zakodowana tak od razu? Pamiętam do dzisiaj pierwsze hasło twórców tej telewizji: chcemy być telewizją łatwą w odbiorze. Nie wiem ale czuję się w jakimś stopniu oszukany przez tą telewizję. Po co robić taki problem, czy nie lepiej by było odkodować ten kanał na satce? Wtedy byłaby to jedna z lepszych telewizji FTA na HotBird, kanał by także pozyskał więcej widzów a co za tym idzie i reklamodawców, mogliby swobodnie konkurować z TVN24 bo kanał miałby większy zasięg i każdy byłby zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...