Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To ja Ci to wytłumaczę, dlaczego go nie ma w CP i nie będzie. CP uważa (bardzo słusznie) że w Polsce jest za dużo kanałów. :) I jeśli chcesz w ogóle marzyć o obecności na liście CP to musisz wejść na ich transponder i być u nich w biurze reklamy. Nowa TV nie spełnia żadnego z tych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszesz. To jest ciekawy kanał, nie rozumiem czego go jeszcze nie ma w CP. 

Właśnie dziś widziałem "ciekawość" tego kanału, w jakimś paradokumencie amerykańskim o "teściowych". Sieczka, jakich wiele w innych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy nie zawsze równa się wartościowy. To nie jest TVP, żeby nosiła jakąs wartość edukacyjną. Poza tym - Nowa TV jest ciekawą alternatywa dla zarażonych "paradoku-wirusem" Polsatu i TVNu.

Jak to mówią - nie chcesz, to nie oglądaj. Masz wybór - po prostu chwyć za pilota i ty decyduj :)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sytuacja z brakiem Nowa TV w CP jest identyczna, jak brak w CP TVN24 BiS HD, czyli trudno to zrozumieć, a co dopiero sensownie wytłumaczyć :grin:  .

 

W przypadku TVN24 BiS, to też o tyle kuriozalne, że obie wersje nadają z jednego transpondera i gdyby wersja HD weszła do CP, to wersję SD mogliby usunąć i wersja HD mogłaby teoretycznie dostać więcej przepływności :grin:  .

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, płaczecie jakby było nad czym. Nowa TV, to i tak słaba stacja, gdzie można zobaczyć sporo rzeczy, które już były, więc żadna strata. A jak komuś do szczęścia potrzebna, to zawsze pozostaje odbiór poprzez DVB-T. Ja mam dostęp w nc+ i nie oglądam, bo nic tam dla mnie nie ma, zresztą jak na większości stacji ZPR.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, płaczecie jakby było nad czym. Nowa TV, to i tak słaba stacja, gdzie można zobaczyć sporo rzeczy, które już były, więc żadna strata. A jak komuś do szczęścia potrzebna, to zawsze pozostaje odbiór poprzez DVB-T. Ja mam dostęp w nc+ i nie ogląda, bo nic tam dla mnie nie ma, zresztą jak na większości stacji ZPR.

Dla abonenta satelitarnej telewizji (w tym dla ciebie) może słusznie to być kanał-gniot, ale Nowa jest tworzona pod widza telewizji naziemnej i tam prezentuje się naprawdę dobrze. Owszem, puszczają rano "muzyczną papkę komercyjną", ale poza tym mają potencjał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla abonenta satelitarnej telewizji (w tym dla ciebie) może słusznie to być kanał-gniot, ale Nowa jest tworzona pod widza telewizji naziemnej i tam prezentuje się naprawdę dobrze. Owszem, puszczają rano "muzyczną papkę komercyjną", ale poza tym mają potencjał ;)

No a dla kogo ma byc? Zreszta pod tym wzgledem przebija ją Zoom i Metro. Jak tak spojrzymy to ma najmniej premier i najwiecej pow z kanałów NTC. Po Nowa TV spodziewałem sie wiecej. Musza konkurowac z TV Puls i TV4 a narazie to chyba z TV6 beda miec problemy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...