Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick będzie niekodowany przez miesiąc . Poniżej informacja z nick.com.pl :

Specjalnie na dzień dziecka - odkodowujemy kanał Nickelodeon.

 

Między 25 maja a 19 czerwca można oglądać Nicka bez żadnych opłat i umów. Wystarczy mieć tylko zestaw do odbioru telewizji satelitarnej.

 

Poniżej parametry techniczne, potrzebne do ustawienia kanału. W przypadku problemów z odbiorem kanału wśród abonentów płatnej telewizji satelitarnej, może być konieczny kontakt z właściwym operatorem.

 

Satelita: Hot Bird 13 stopni Wschód Częstotliwość: 11 470 MHz Polaryzacja: V (pionowa) FEC: 5/6 SR: 27 500

 

Miłego oglądania! Zespół Nickelodeon Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chciałbyś zobaczyć na tym kanale? Do niedawna było on permanentnie niekodowany, ale żadnych rewelacji tam nie zauważyłem. No może z wyjątkiem ligi angielskiej. Jednak jakość obrazu pozostawiała "trochę" do życznia.

 

2stv1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartoon Network France, TCM France, Boomerang France zakodowane.

 

to w porę zobaczyłeś Cartoon Network France, TCM France, Boomerang France są już od wczoraj wieczora zakodowane

takie małe OT nie każdy ma czas żeby siedzieć 24 godziny na dobe przed tv :crazy: i szukać kanałów które mają okienka FTA a jak włączyłem rano tv i było zakodowane napisałem na forum.

Dlaczego nikt nie napisał tego wcześniej :?: Tylko jak ktoś napisze to zaś są komentarze typu "ja wiedziałem/widziałem wcześniej"

 

EDIT 15:05

Viva TV Hun, Nat Geo Hun, Nat Geo Wild,TCM C.E/Cartoon Network C.E, Spektrum, Minimax Hun/Animax Hun, Viasat3 Hun, MTV Hun (Hello HD) FTA E.Bird 9A @ 9° East 12034 V DVB-S2/8PSK 27500 3/4

4! Story TV, Sport 2, Cool, Film+, Sportklub, Hallmark, Sport1, (Hello HD) FTA E.Bird 9A @ 9 East 12073 V DVB-S2/8PSK 27500 3/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dodam, że Via Stella to regionalny kanał adresowany do mieszkańców Korsyki, produkowany przez francuską telewizję publiczną France 3. Program po części jest taki sam jak kanału głównego, pozostały czas antenowy zajmuje ramówka uwzględniająca potrzeby mieszkańców Korsyki, teraz nadają chyba 15 godzin dziennie (?). Oczywiście z tp. 12.728 V dostępnych jest więcej kanałów regionalnych, niestety wszystkie są kodowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...