Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Austriacki kanał erotyczny Alpenglühen TVX odkodowany od 28.06.2009 - Astra 1H (19.2°E),12148.50MHz, pol.H SR:27500 FEC:3/4 SID:70 PID:255/256 niem.,emisja w godz. 22.00-5.30

 

błąd od 20 do 3

 

Ale z tego co mi się wydaję, (ciągłość programu, a nie plansza) sygnał jest odkodowany od 22.40 do 23.15, a potem tylko czarny obraz... oraz po zakończeniu programu, plansza FTA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia jeszcze raz podam swój post który napisałem w grudniu 2008

Może tego jeszcze nikt nie zauważył ale codziennie od godzinny 22:45 kanał Alpengluehen TVX robi przerwe w kodowaniu parametry: Astra1 12148 H 27500

Tak jak pisze user pierścień przerwa trwa ok pół godziny 22:45-23:15 i jest tak cały czas od startu tego kanału także myśle że więcej o tym kanale szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport Klub niekodowany jest już około 3 tygodni. Platforma FocusSat włączyła ten kanał w miejscu muzycznego CosmosTV, który przeszedł do Internetu. No dziwne, że tak cicho na ten temat w wątku "Sport", tym bardziej, że kanał pokazuje sporo transmisji live. Chciałem zerknąć na ich stronę domową by coś więcej o tym napisać, ale w chwili pisania posta, stronka nie odpala się.

:arrow:http://www.ro.sportklub.tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Sport Klub niekodowany jest już około 3 tygodni. Platforma FocusSat włączyła ten kanał w miejscu muzycznego CosmosTV, który przeszedł do Internetu. No dziwne, że tak cicho na ten temat w wątku "Sport", tym bardziej, że kanał pokazuje sporo transmisji live.

Akurat ja trafiłem nie na transmisję live, ale na Chelsea TV. Emitowano mecz lońdyńskiego klubu z Premier Liguae. Jakość obrazu dobra. Widać, że ich ramówka oraz prawa do transmisji różnią się od Sportklub Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Skoro od 3 tygodni był FTA, to zapewne i dzisiaj jest. ;) Jak chcesz się wybrać na Thora to myślę, że jednak warto, aby zobaczyć SK. :) Ja wpadnę dopiero w przyszłym tygodniu, o ile będzie jeszcze po co. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTL 4, RTL 5, RTL 7, RTL 8 (Canal Digitaal) aktualnie nie kodują sygnału.

12344 H, SR= 27500 3/4, Astra 1H, 19.2' East.

 

Nederland 1, Nederland 2, Nederland 3 (Canal Digitaal) aktualnie nie kodują sygnału.

12515 H, SR= 22000 5/6, Astra 1L, 19.2' East.

 

Net 5, SBS 6, Jetix Netherlands (Canal Digitaal) aktualnie nie kodują sygnału.

12574 H, SR= 22000 5/6, Astra 1L, 19.2' East.

 

Przypominam sobie, że w lipcu 2006 roku, Canal Digitaal przerwał kodowanie całej oferty.

24 lipca 2006 roku, niekodowana była częstotliwość 12515H, 25 lipca - 12344H.

 

Być może sytuacja powtórzy się z przed 3 lat i będziemy mogli się cieszyć dłużej ofertą Canal Digitaal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Być może sytuacja powtórzy się z przed 3 lat i będziemy mogli się cieszyć dłużej ofertą Canal Digitaal.

Przyczyną są jakieś problemy przy wymianie kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

National Geographic Abu Dhabi nadaje od 1 lipca z trzech satelitów:

Badr 6 - 26E - 11,804GHz, pol. H (pozioma), SR 27500, FEC 3/4, Atlantic Bird 4A - 7W - 10,911GHz, pol. V (pionowa), SR 27500, FEC 3/4 oraz Nilesat 102 - 7W - 12,226GHz, pol. H (pozioma), SR 27500, FEC 3/4.

Przekaz nowej stacji nie jest kodowany.

 

Warto zauważyć, że w przekazie niekodowanym dostępne są także inne arabskojęzyczne kanały, w tym filmowe stacje: MBC2, MBC Persia, MBC Max, MBC Action, FOX, FOX Series i Nickelodeon (kanał należy do MTV Arabia).

:arrow: spam.org, trochę uciąłem i skróciłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała paczka AKTA TV z Siriusa FTA:

 

12.149H, SR 27500 - TVRM, Sport.Ro, AXN, Kanal D, Antena 3, Viasat History, AXN Sci-Fi, Prima TV, TVR 2, TVR 1, Da Vinci Learning, OTV, Realitatea TV, Eurosport, AXN Crime

 

12.265H, SR 27500 - Hallmark, TVR Cultural, Jetix, Romantica Romania, MiniMax, Boomerang, Cartoon Network, Viasat Explorer, Discovery World, Discovery Travel & Living Europe, TCM, Movies 24, Da Vinci Learning, Discovery Science

 

12.341H, SR 27500 - TV 1000, B1 TV, Sport 1 Romania, National TV, Cinemax, Free X TV, X Dream TV, Animal Planet, Discovery Channel Europe, Antena 1, Pro TV, Acasá TV, Pro Cinema, HBO Comedy,HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...