Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eurosport 2 (z resztą tak, jak i Eurosport) ma częste przerwy w kodowaniu, ale nigdy nie wiadomo kiedy i na jak długo :]

 

Ale te Filmboxy to tylko dla którychś z platform, a nie FTA dla wszystkich?

Wystarczy przeczytać newsa z media2.pl i wiadomo, że odkodowane będą tylko dla sieci kablowej Asta-Net :wink::arrow:http://media2.pl/media/49083-asta-net-odkoduje-pakiet-filmbox.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę poprawić drogi kolego Twoją "wiedzę".

 

Telezakupy na kanale Seasons są do godziny 10:50. Od 10:50-12:00 była już emisja programu na kanale Seasons i w tym czasie kanał nadawał FTA.

 

Jak to zwykle bywa - wszystko co leci tymczasowo FTA - zawsze nagrywam. Oczywiście kanał Seasons też nagrałem. Przy okazji wyślę screenshoty.

 

EDIT:

Obiecane screenshoty:

6553998a2aeb2ee6m.jpg

bd6f00dfd2ee5d8bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu w tym temacie została poruszona kwestia niekodowanego E4 Music z Astry 28.2E.

Cytuję treść:

Mam pytanie, dziwię się wobec czego, ale piszę jak E4 Music leci to jest niekodowany, a jak jest na dalszym czasie E4 UK (11-6)., to tylko reklamy lecą i potem zakodowane do następnej reklamy.Mam na myśli E4 na czasie E4 Music z Astry 2A 12480/V-(MPEG2). Mógłby mi to ktoś wyjaśnić.
E4 Music przez 24h nadaje w FTA. Emisja programu leci w godzinach: 06:00-11:00' date=' natomiast w godzinach 11:00-06:00 lecą tylko reklamy a po reklamach jest czarny obraz. Nie jest tak, że po reklamach kodują, tylko przestają nadawać.[/quote'] :arrow:Link do postów

 

Od kilku dni obserwuję brak niekodowanego E4 w godz. 6:00-11:00. Aktualnie kanał o identyfikacji 12005, z tp. 40 (12.480GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 2/3) jest zaszyfrowany w VideoGuard przez 24 godziny na dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę:

sat. Sirius 4 4,8 E

częstotliwość 12.226 GHz

SR 25540

polaryzacja pozioma (H)

FEC 7/8

PID Video 1210

PID Audio 1824 (turecki)

Pid Audio należy dodać ręcznie ponieważ ten niekodowany przekaz Disc.Travel & Living nie posiada żadnej fonii. W Fergusonie AF 3018SE na przykład można to zrobić z poziomu edycji kanałów. Niestety dostępna jest tylko fonia turecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...