Jump to content
mpotasznik

Okienka na kodowanych kanałach

Recommended Posts

Dzisiaj są jakieś kłopoty z tym tp 11117 i może dla tego przerwa w kodowaniu.Jak oglądałem Allo Allo to się przycinało a sygnał mam bardzo dobry

BBC Prime ma podobno zniknąć z HB, więc może chcą żeby wszyscy po raz ostatni popatrzyli na ten kanał, a przy okazji odkodowali kanały, które mogą mieć potencjalnie mniejszą widownię ze względu na target :roll:

Jakość Wedding TV tragiczna jak na kanał dodatkowo płatny aż 352x576 :lol2:

Sky Sports News Ireland (Sky Digital) aktualnie nie koduje sygnału.

12148 H, SR= 27500 2/3, PID-V (512), PID-A (640), Astra 2A, 28.2' East.

EDIT - 15:30

TVRM, Euforia Lifestyle TV, Sport.Ro, AXN Central Europe, Kanal D Romania, Antena 3, U TV, AXN Sci-Fi, Prima TV, TVR 2, TVR 1, Da Vinci Learning, OTV, Realitatea TV, Eurosport, AXN Crime (12149 H, SR= 27500 3/4) - FTA,

Hallmark Channel East Europe, TVR Cultural, Jetix Central & Eastern Europe, Romantica Romania, MiniMax Romania / Animax Romania, Boomerang, Cartoon Network Central Europe, Eurosport 2, Discovery Travel & Living Europe, Discovery World, TCM Eastern Europe, Movies 24 Central East Europe, Discovery Science (12265 H, SR= 27500 3/4) - FTA,

B1 TV, Sport 1 Romania, National TV, Cartoon Network Central Europe, Cinemax Central Europe, Free-X TV, X-Dream TV, Animal Planet Europe, Discovery Channel Europe, Antena 1, Pro TV, Acasa TV, Pro Cinema, HBO Comedy Romania, HBO Romania & Bulgaria (12341 H, SR= 27500 3/4) - FTA.

Sirius 4, 4.8' East, transponder Akta Satelit.

Discovery Travel & Living Europe, Discovery World, Discovery Science, TV 1000 Balkan, Viasat History, Viasat Explorer, Brava TV, Zone Reality Central Europe, CNN International Europe (11513 V, SR= 29950 3/4) - FTA.

Eutelsat W2, 16' East, transponder Akta Satelit.

Sex on TV Diamond (tp. Telekom Srbija) aktualnie nie koduje sygnału.

11411 H, SR= 27500 5/6, HotBird 9, 13' East.

Na antenie nadaje obecnie blok promocyjny, zachęcający do kupienia oferty Sex on TV.

TNT Serie (Arqiva) aktualnie nie koduje sygnału.

12111 H, SR= 27500 5/6, Sirius 4, 4.8' East.

Nie wiem czy to akurat można nazwać okienkiem w kodowaniu, ale napiszę :smile:

Francuski kanał TMC (Télé Monte Carlo) nie koduje ścieżki dźwiękowej dostępnej na pidach PID A=97 (ścieżka oryginalna).

Informacje o odbiorze: satelita HotBird 9 - 13.0E, tp. 99 (12.692H SR=27500 FEC=3/4) w pakiecie Bis TV.

Podobnie jest z Eurosportem który nie koduje angielskiej ścieżki, ale to już od pewnego czasu.

23.02.Przerwano kodowanie ukraińskiej stacji z Siriusa 4.8E OK Odessa

Edit:

24.02.Aktualnie nie kodują sygnału Cartoon Network, Boomerang i TCM z Astry 1 19.2E.

Odkodowano

Hotbird 6, 13°E

11117.00MHz, pol.V SR:27500 FEC:3/4

BBC Prime

BBC Entertainment

BBC Knowledge

BBC Lifestyle

BBC CBeebies

Wedding TV

nie u mnie BBC Prime nadal świeci reszta juz zakodowana być może to ostatnie dni tego kanału na HB 13E bo przypominam że BBC Prime przenosi się na 9E

Aj tam z BBC Prime. Czy nikt nie zauważył że dzisiaj zakodowano Polsat News!!! :cry: Niestety znów odwalili z oferty FTA niezły polski kanał. A tak przy okazji jakby ktoś chciał to przerwano kodowanie ukraińskiego TET-u z Siriusa 4,8E

BBC Prime nadal niekodowane, szkoda, że zakodowali Polsat News widocznie dla nich nie liczą się widzowie tylko pieniądze :/

Satelita Eutelsat W3A-7.0E-Tra.11.126 V SR: 6666 Niekodowany przekaz TVP SPORT

A ten TVP Sport to przypadkiem nie w miejscu TVP Feed jako przekaz??????

Edycja RafiX: Tak.

Tak myślałem. Ale ja sobie nie pooglądam. Co prawda mam "zeza" na Siriusa/Eutelsata W3A, ale akurat transportera TVP nie mogę odebrać....