Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N-ka wprowadzi The History Channel stwarzając sobie konkurencję dla Discovery Historia przygotowanego we współpracy z TVN :roll: dobrze, że TVP Historię dołączyli...

 

Ta, Sport Klub to konkurencja nSport! Spokojnie, o ile N-ka tlumaczyla, ze dodanie TVP Historia mija siez celem bo jeden taki kanal juz jest i to bylo jakies wyjasnienie...no ale dzis to stalo sie fikcja. THC HD w N jest bardzo realne, mysle, ze wszystko sie dowiemy po urodzinach C+ ktora pewnie tez cos naszykowala z oferty HD. N zrobi WSZYSTKO zeby miec wiecej kanalow HD niz konkurencja, a C+ przeciez sie juz zbliza.

 

Juz widze ta potencjalna reklame C+. Koniec nowej generacji! Nadchodzi C+ HD! czy cos w tym stylu :) N-ka do tego nie dopusci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THC HD dostępny jest w sieciach kablowych UPC Polska i Aster i różni się ramówką od THC SD :arrow:The History Channel SD i HD w Polsce, info z 31 Marca br., więc o Aster nie ma tam mowy i pierwsza część newsa napisana w czasie przyszłym, ale pisze, że będą różne ramówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Na razie tylko wersję SD, która wielu z nas kompletnie nie interesuje (ze względu na jakość obrazu).

Jeśli ktoś ogląda programy dokumentalne tylko dla obrazu, a nie treści, to gratulacje. Sam mam telewizor HD, ale jakoś na kanale History nie razi mnie jego kiepska jakość (która wcale nie jest zła!) i letterbox. Podoba mi się tematyka programów (świetna odskocznia od Discovery, dobre uzupełnienie Planete) i co ciekawe, lektor z Toya Studios. Przyjemnie się go słucha. Bardzo dobry kanał! Oczywiście mogliby wprowadzić 16/9, bo większość dokumentów leci z pasami, ale nie to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w całej rozciągłości. Czasami to już mam dosyć czytania niektórych mędrków o tym całym HD. Fakt, jakość obrazu nieporównywalna, ale ile można ? Niedługo to reklamy gum Orbit niektórzy będą chcieli w najwyższej jakość z dźwiękiem Dolby TrueHD 5.1 Chcesz jeden z drugim zobaczyć obraz wysokiej rozdzielczości ? Wyjdź na dwór. Porozglądaj się- jakość obrazu Ultra HD 3D. Wracając do tematu, kanał na chwilę obecną merytorycznie niezły jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ogląda programy dokumentalne tylko dla obrazu, a nie treści, to gratulacje..

Piszesz tak jakby ten sam program w wersji HD nie miał żadnej treści tylko obrazki :lol2::lol2: .

Obecnie w wersji SD jak zobaczyłem ten kanał na Cyfrze to się przeraziłem. Takiej kaszany to nawet na Discovery SD w Nce nie ma. Jak dla mnie kompletnie nie do oglądania. Natomiast wersją HD bym nie pogardził. Zresztą takich programów jak np. seria The Universe nie wyobrażam sobie oglądać inaczej niż w HD.

 

A kto pisze że dla niego bez różnicy to widocznie nigdy nie widział kanału w HD, więc nie powinien się w tej sprawie wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...