Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja mam pytanie, gdzie w internecie znajdę retransmisje pełną wersję skoków olimpijskich z Nagano, Salt Lake City, Turynu czy z Vancouver, bo chciałbym jeszcze raz przeżyć te emocje z Olimpiad, w których Adam Małysz zdobywał trofea olimpijskie ?

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gdzieś miałyby być to w aplikacji Player na polski rynek. Mało prawdopodobne żeby było w aplikacjach TVP. A jak nie będzie to trzeba sięgnąć do innych, nie do końca legalnych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto odnotować, ze Stefan Kraft wygrywając dzisiaj jednoseryjny  konkurs za sobotę zapewnił sobie Kryształową kulę. To trzecia Kryształowa kula w jego dorobku( poprzednie w latach 2017,2020) 

Po południu zas rozegrano final cyklu Raw Air , który byl eksperymentalnym konkursem składającym się z 3 serii. W pierwszej prawo udziału miała 30 najwyżej sklasyfikowanych zawodników w cyklu Raw Air, po pierwszej serii odpadało 10 najgorszych zawodników, po drugiej to samo. Zawody wygrał Daniel Huber, zas drugie miejsce zajął Stefan Kraft, który po raz trzeci wygrał cykl Raw Air. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Marek79 napisał(a):

Wyczuwam zmianę trenera po Planicy.

Stoch,Kubacki i Żyla obecnego intensywnie zwalniają od początku sezonu. Dobrze poinformowani pisali,że cały czas kwestionują warsztat Austriaka. Podważają jego kompetencje bo przecież on niczego nie osiągnął a oni są mistrzami. Zniszczoł trenuje jak trzeba i wystrzelił z formą. To co pokazuje "wielka trójca" to szczyt żenady i kpina z kibiców. Nie mają za grosz honoru ani ambicji. Nie wiem po co oni mają jechać do Planicy. Ja bym ich zostawił w domu.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kogo wysłać na mamuta w ich miejsce? Nie mamy następców, którzy chociaż mogliby pojawić się w 2 serii albo nawet zakwalifikować się do konkursu. :D W sumie dziwna sytuacja. Rok temu dobrze sobie radzili, a w tym roku nagle im zaczął warsztat i osiągnięcia trenera przeszkadzać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiler napisał(a):

w tym roku nagle im zaczął warsztat i osiągnięcia trenera przeszkadzać? 

Coś już podobno nie zagrało w czasie przygotowań do sezonu. Mistrzowie mieli swoją wizję a trener swoją. Takie są przecieki z okolic.

Godzinę temu, Kiler napisał(a):

Tylko kogo wysłać na mamuta w ich miejsce?

Wąska i Zniszczoła oraz jakiegoś juniora zdolnego i tyle. Po co mają się kompromitować tak jak ostatnio? Komu to służy? I te głupie wypowiedzi dla Eurosportu 🤦‍♂️

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąsek wygraną w Pucharze Kontynentalnym w Zakopanem na pewno zasłużył na występ w Planicy, ale tego trzeciego to ja nie widzę. Może Kot by się nie zbłaźnił. 

Niestety nasze gwiazdeczki trochę popłynęły. Chyba wolałbym, żeby przez dwa, trzy lata była posucha, ale gdzieś tam w PK kiełkowała jakaś przyszła gwiazda niż oglądać te nasze stare wygi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam Bucholz na X wrzucił ciekawy tweet o zarobkach w Pucharze Kontynentalnym i wskazał na przepaść w kasie jaka jest między PK a PŚ. Naprawdę start w PŚ otwiera drzwi na zupełnie inne zarobki. Swoją drogą szkoda, że PK jest tak słabo "finansowany" i niewiele stacji chce pokazywać  te zawody. Oglądałem w weekend PK w Zakopanem i naprawdę poziom był bardzo wysoki i emocje niczym nie ustępowały tym przy PŚ.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...