Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z tego co wiem nie ma kart na 3 miesiące, jedyna mozliwość to że ktoś sprzedaje kartę używaną i do końca jej ważności pozostało właśnie tyle czasu. Kart nie trzeba i nie można w zaden sposób aktywować, po zakupie sa już aktywne do określonego dnia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Z tego co wiem nie ma kart na 3 miesiące, jedyna mozliwość to że ktoś sprzedaje kartę używaną i do końca jej ważności pozostało właśnie tyle czasu. Kart nie trzeba i nie można w zaden sposób aktywować, po zakupie sa już aktywne do określonego dnia. :D

 

OK, ale czy zakup takiej karty może się wiązać z ryzykiem, że kupujemy jakąś kartę podrobioną? Są takie możliwości techniczne?

Ktoś pisał wcześniej, że można nabyć kartę "lekko zmodyfikowaną" która odbiera programy HD. Miał ktoś z Was do czynienia z takim przypadkiem? (możliwe, że sprzedawca nic nie modyfikował, a miał na myśli jedynie programy HD FTA)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kartę na początku stycznia i ma być aktywna do końca maja na co mam potwierdzenie. Jutro kończą mi się uprawnienia na karcie i teraz pytanie czy będę musiał ponownie ją aktywować czy uprawnienia same spadną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kartę pre-paid kupiłem na koniec zeszłego roku a ważność jej jest do 31 maja 2011 roku. Wczoraj właśnie zrobiło mi się ciemno - zakodowane. Dziś bylem w punkcie cyfry gość wsunął kartę do jakiegoś dekodera ustawił na TVP info postukał troszkę w klawiaturę komputera i po około 10 minutach karta zadziałała. Ten gość coś mówił że niektóre karty mają problem z odbiorem przesyłanych uprawnień. A swoją drogą jak wcześniej patrzyłem w menu karty w dekoderze to widniał tam dzień 7 marca 2011 czyli 2 miesiące i kilka dni od jej aktywowania, teraz widnieje data 9 maja 2011 czyli 2 miesiące. Wygląda na to że przy kartach pre-paid uprawnienia nie są przesyłane co miesiąc. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po aktywacji uprawnienia poszły na 2 miesiące i są do dziś, mam ustawione od rana na TVP info i jeszcze nic nie spadło. Przy pierwszej aktywacji karty uprawnienia spadły w ciągu 5 minut a teraz nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy też od tunera jakim się dysponuję jak kupiłem kartę gdzieś w Styczniu i ustawiłem na TVP Info to też nie chciało mi przerzucić a mam Ariva 200 dopiero jak zadzwoniłem do Cyfry to po chwili obraz się pojawił a jak jestem u kolegi to sobie przerzucam uprawnienia na kolejne miesiące . A swoją droga to do premierowego trafiają prawie same kanały Sportowe bo od Stycznia doszedł już Eurosport 2 i Sport Klub a także ponownie załączyli uprawnienia na Orange Sport Info. A wogóle nie włączyli TVP Seriale i BBC Entertainment które są przecież w pakiecie Kompakt bo tak nie każdego sport interesuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...