Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pvr hd Znikły Ci jakieś poszczególne kanały, ale są też kanały, które Ci działają? Masz brak uprawnień na wybranych kanałach? Piszesz, że to nie pierwszy raz, a jak Ci się to już zdarzyło, to co pomogło Ci rozwiązać ten problem? Próbowałeś robić już to, co proponuje w poście wyżej? W przypadku wymiany serwisowej dekodera nie otrzymasz już tego modelu i prawdopodobnie dostałbyś całkowicie bezpłatnie bez opłat najmu dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB z nową parowaną kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj padł mi Pejs więc pojechałem do punktu żeby mi wymienili. Na miejscu dowiedziałem się, że nie ma możliwości wymiany na nowego/działającego tylko muszę wziąć coś nowego ze sparowanymi kartami. W dodatku facet poinformował mnie, że i tak nic nie zrobimy bo mam przy sobie tylko jedną kartę, a muszę mieć obie. Ktoś może potwierdzić, że tak jest czy jednak facet chciał mnie naciągnąć na wymianę? I po co mu obie karty? Jest jakiś techniczny powód? Czy może sobie umyślił, że od razu mi oba Camele skasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarne_oczy Zapewne możesz wymienić dekoder Pace PVR z kartą Cameleon na WiFi PremiumBox+ z parowaną kartą Cayman. Jeśli chodzi o drugą kartę, to powinna pozostać bez zmian. Masz do drugiej karty Cameleon wydany jakiś sprzęt, czy jest to goła karta do Multiroom?

 

@p_gruszka Jeśli nadal masz gołą kartę Cameleon do Multiroom, to możesz ją wymienić na moduł CAM CI+ ECP z parowaną kartą Cayman. Pod koniec okresu oznaczonego umowy jak będziesz miał gołą kartę Cameleon, to zapewne zostaniesz objęty do przedłużenia umowy obowiązkową migracją na nowy łączony typ Multiroomu z dekoderem wifiBox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p_gruszka A jak Ci to cenowo wyszło? Jakieś dodatkowe opłaty czy aktywacje miałeś policzone? Jesteś zadowolony ze zmiany?

 

@lukx95 Druga karta to goły Cameleon. Sugerujesz, żeby ją też od razu wymienić na moduł CAM? A główny dekoder nie lepiej od razu wymieniać na 4k? Albo chociaż mediabox? I czy przy nich można mieć jako drugi moduł CAM?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarne_oczy 5 zł za najem dekodera miesięcznie (PACE był za darmo), aktywacja za darmo. Jestem bardzo zadowolony, 4K ULTRABOX+ wypada przy "pejsie" jak Lambo przy starym Oplu. Poza tym masz dostęp do bibliotek filmów przez neta (nc+go tv, Netflix), co jest mega fajne, szczególnie przy starszym TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarne_oczy Możesz wymienić na dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB, ale pewnie będzie to oferta z płatnym najmem dekodera. Musisz dopytać w salonie jakie oferty mają dla Ciebie na ten dekoder. Natomiast dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB na pewno otrzymałbyś za free. Jeśli chodzi o dekoder mediaBox+, to on nie będzie działał przy dawnym Multiroomie i nawet już nie oferuje się wymian na ten model dekodera.

Odnośnie drugiej karty Cameleon, która jest goła bez wydanego sprzętu w Multiroom post Cyfra+, to tak radziłbym ją wymienić na moduł CAM CI+ ECP z nową kartą Cayman, bo potem możesz mieć narzucony pod koniec umowy tylko dekoder wifiBox+ w ramach łączonego Multiroomu. Do modułu CAM musisz mieć telewizor lub dekoder z tunerem satelitarnym DVB-S2 i gniazdem CI+, aby moduł poprawnie działał. W przypadku jak pracownik salonu nie wie jak wydać Ci moduł CAM, to zasugeruj, aby zajrzał do zakładki "Reklamacyjne wydanie dekodera" i tam powinien zobaczyć możliwość wydania Ci modułu CAM CI+ ECP lub dekodera wifiBox+ jako sprzętu uzupełniającego. Jeśli będziesz miał problem z uzyskaniem takiej konfiguracji, to napisz do mnie na priv i postaram się pomóc. Sugeruję przedzwonić do salonów w okolicy i popytać, by nie jeździć na darmo. Tutaj masz link do mapki salonów CANAL+ z nr tel do nich: https://pl.canalplus.com/mapa-salonow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.08.2021 o 14:05, lukx95 napisał:

@czarne_oczy Możesz wymienić na dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB, ale pewnie będzie to oferta z płatnym najmem dekodera. Musisz dopytać w salonie jakie oferty mają dla Ciebie na ten dekoder. Natomiast dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB na pewno otrzymałbyś za free. Jeśli chodzi o dekoder mediaBox+, to on nie będzie działał przy dawnym Multiroomie i nawet już nie oferuje się wymian na ten model dekodera.

Odnośnie drugiej karty Cameleon, która jest goła bez wydanego sprzętu w Multiroom post Cyfra+, to tak radziłbym ją wymienić na moduł CAM CI+ ECP z nową kartą Cayman, bo potem możesz mieć narzucony pod koniec umowy tylko dekoder wifiBox+ w ramach łączonego Multiroomu. Do modułu CAM musisz mieć telewizor lub dekoder z tunerem satelitarnym DVB-S2 i gniazdem CI+, aby moduł poprawnie działał. W przypadku jak pracownik salonu nie wie jak wydać Ci moduł CAM, to zasugeruj, aby zajrzał do zakładki "Reklamacyjne wydanie dekodera" i tam powinien zobaczyć możliwość wydania Ci modułu CAM CI+ ECP lub dekodera wifiBox+ jako sprzętu uzupełniającego. Jeśli będziesz miał problem z uzyskaniem takiej konfiguracji, to napisz do mnie na priv i postaram się pomóc. Sugeruję przedzwonić do salonów w okolicy i popytać, by nie jeździć na darmo. Tutaj masz link do mapki salonów CANAL+ z nr tel do nich: https://pl.canalplus.com/mapa-salonow

 

W ostatnim czasie (w przeciągu ostatnich miesięcy) awarii uległy moje dwa cameleony.

Posiadam supepremium + i poszedłem do punktu z obiema kartami i dekoderem który mam w najmie PACE HDS7241/91. Gość w punkcie wymienił mi tylko jedną z kart przypisaną do pace'a a drugiej nie chciał i oddał bez sprawdzania.

Obwiniał ten stan rzeczy faktem iż zgłosiłem wypowiedzenie

 

Po powrocie z punktu zadzwoniłem do infolinii utrzymania klienta i tam dostałem informacje ze jako druga karta do multiroomu przysługuje mi wydanie wyłącznie wifiboxa bez względu na złożone wypowiedzenie do 30.09. Moduł cam według infolinii nie wchodzi w grę. Bardzo chciałem uzyskać choć jeden moduł CAM o którym wspominasz w temacie jako ten drugi multiroom a pozostawić parę cayman+pace jako główny.

 

Mógłbyś mi pomóc jak ugryźć temat? wycofać wypowiedzenie i dopiero iść do punktu?

Ostatnimi czasy miałem umowę na czas nieokreślony.

Chcialem napisać do Ciebie PW ale forum nie wysłało wiadomości.

Edytowane przez oskarosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli Pace jest jako dodatkowy to co innego proponuje operator w razie awarii jeśli nie ma w salonie tego modelu ?

U kolegi dysk zaczyna pracować jak traktor, a umowa do sierpnia więc nie wie co zaproponują w tej chwili. Dodatkowy służy tylko do oglądania więc może być nawet WIFIbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maks27 Na tą chwilę w przypadku dekodera Pace PVR jako sprzętu dodatkowego w niezależnym Multiroom post Cyfra+, to na wymianę serwisową wydawany jest podstawowy dekoder WiFiBox+ marki Sagemcom, który jest bez dysku. Twój kolega przy najbliższym przedłużeniu umowy będzie objęty zmianami przejścia na nowy łączony typ Multiroomu bez dodatkowych opłat miesięcznych przy pierwszym sprzęcie uzupełniającym. Do 2 miesięcy dla stałych Abonentów zapewne się pojawią możliwości wzięcia przy nowym Multiroom dekoderów WiFi PremiumBox+ bez dysku i 4K UltraBox+ bez dysku jako uzupełniających w Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...