Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja również mam Pace za free,w innym przypadku bym go nie miał.

Z przełączaniem kanałów to jest tak jak piszesz.

Ale jakbym już miał mieć pace i płacić za niego i się wkur... to za tanią kase bym wolał kupić nboxa z e2 i pod to dysk,kwota nie jest wcale aż taka wysoka za ten dekoder.

Używam takiego ok 4 mc i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace PVR HD 500 Gb za cenę ok. 400-500 zł na allegro/ czy są tam legalnie ?/ pomimo wad jest tani i/ bezkonkurencji w tym przedzoale cen /z 2 głowicami sat. i 1 dvb-t.

za podobnmy sprzet nalezy dołozyc min. 1000 zł, nie wiem jak to sie sprawdza / globo/ mam 1 glowicowe dzialaja jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś próbował podłączyć tuner z internetem poprzez laptop? Mam w domu tylko wifi i brak możliwości podłączyć tuner kablem z siecią.

Czy jest inna możliwość podłączenia go do sieci wifi?

 

Przyłączam się do pytania. Da się Pace podłączyć do internetu przez WiFi, czy to przez laptop, czy bezpośrednio z sygnału z routera?

 

Nie opłaca mi się ciągnąć 10 metrów kabla przez cały dom aby podłączyć się z internetem do dekodera... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś próbował podłączyć tuner z internetem poprzez laptop? Mam w domu tylko wifi i brak możliwości podłączyć tuner kablem z siecią.

Czy jest inna możliwość podłączenia go do sieci wifi?

 

Przyłączam się do pytania. Da się Pace podłączyć do internetu przez WiFi, czy to przez laptop, czy bezpośrednio z sygnału z routera?

 

Nie opłaca mi się ciągnąć 10 metrów kabla przez cały dom aby podłączyć się z internetem do dekodera... :/

Da się przez wifi z routerem poprzez np. coś takiego:

Netgear WNCE2001 koszt od 125 zł.

lub droższe rozwiązanie ale bardziej "rozwojowe" (dodatkowo jeszcze TV, BluRay itp.):

Linksys WES610N-EE. koszt od 370 zł.

Parę stron wcześnie już była o tym mowa. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem... chodzi mi bardziej o sposób w jaki się to odbywa. Soft 152i i starsze narzucał wciśnięcie na ekranie ok aby aktualizacja się odbyła. Teraz miało być to automatycznie - myślałem, że ten automatyzm odbywa się np. w nocy w trybie standby a jak włączysz dekoder to wyjdzie popup że zaktualizowano listę programów. Nie tak miało być?

 

No i tak jest, dziś mi wyskoczył tylko pop up, że lista programów została automatycznie zaktualizowana :)

[update] Jakby co zostawiłem wczoraj dekoder przed wyłączeniem na jedynce, ale nie wiem czy ma to jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ma prawo się martwić, przynajmniej o to, że Polska nie zawsze i nie wszędzie jest jednak państwem prawa.

 

Sprzęt ewidentnie "skręcony", a sprzedawany jest zupełnie oficjalnie, nawet nie pod stołem, czy to nie smutne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Obecnie posiadam dekoder Pace, jednak oglądając ostatnio TV u kolegi, który ma Philips 250GB obraz wydawał się lepszy.

Czy to jest złudzenie, czy faktycznie tak jest?

 

Zamierzam wymienić swój na Philipsa i nie wiem czy dobrze zrobię. Czytałem info na temat tych dekoderów i mam mętlik w głowie.

Mógłby ktoś z Was napisać plusy/minusy zamiany (oprócz pojemności dysku oczywiście :) )?

Czy w Philipsie jest lepiej działający informacja o programie ("pilot") i pilot (chcę pauzę, a on się na przykład wyłącza)? I czy tak nie "muli"?

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Obecnie posiadam dekoder Pace, jednak oglądając ostatnio TV u kolegi, który ma Philips 250GB obraz wydawał się lepszy.

Czy to jest złudzenie, czy faktycznie tak jest?

 

Zamierzam wymienić swój na Philipsa i nie wiem czy dobrze zrobię. Czytałem info na temat tych dekoderów i mam mętlik w głowie.

Mógłby ktoś z Was napisać plusy/minusy zamiany (oprócz pojemności dysku oczywiście :) )?

Czy w Philipsie jest lepiej działający informacja o programie ("pilot") i pilot (chcę pauzę, a on się na przykład wyłącza)? I czy tak nie "muli"?

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

Aby mieć subiektywne porównanie obrazów z tych deków trzeba byłoby to zrobić w tych samych warunkach odbioru tj na tej samej instalacji antenowej i tym samym TV.W innym przypadku może być to złudzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no oczywiście, że rozumiem, że od taki dekoderów zmieniać sobie nie można (ale czasem są wyjątkowe sytuacje...

 

Jeśli tylko taką możliwość będę miał, to sprawdzę u siebie, na własnym telewizorze z takimi samymi ustawieniami.

Na tego Pace nie narzekam. Prędkość jego jest jaka jest, ale nie jest też do przesady wolny. Jedno co mnie czasem złości to pilot, zwłaszcza jak coś oglądam, chcę zrobić pauzę, a on się wyłącza, wówczas ucieka mi ta minuta np. filmu... Wyczytałem, że w Philipsie lepiej działa funkcja pilot, z której jednak korzystam.

Bardzo bym prosił od osoby, która miała obydwa te dekodery, aby odpowiedziała mi, czy faktycznie lepiej zostawić Pace czy (jeśli się uda) wymienić na Philipsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na moim pace wyskakuje co chwile info że dekoder zostanie wyłączony naciskam ok co powinno anulować operacje a ten dalej swoje ,po zmianie kanału nadal wyświetla to samo pomaga tylko wyłączenie z sieci.na domiar złego dziś nagrałem mecz jednak po wciśnięciu B na pilocie wyskakuje plansza i po sekundzie dekoder powraca do funkcji oglądania nie działa nagrywanie nie działa cofanie tak jakby stracił połączenie z dyskiem twardym.wyłączenie z sieci nie pomaga jest jakaś inna możliwość czy muszę tego hebla oddać do serwisu.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak po wciśnięciu B na pilocie wyskakuje plansza i po sekundzie dekoder powraca do funkcji oglądania nie działa nagrywanie nie działa cofanie tak jakby stracił połączenie z dyskiem twardym

Kiedyś miałem podobne problemy. Wyłączania z sieci nie próbowałem, ale mi pomagało przytrzymanie przycisku power na dekoderze przez 5-10sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...