Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem zegarka to pikuś. Zanim zastosowałem instalację dla 4 niezależnych tunerów ze splitterem miałem rozprowadzony sygnał z Pace przez modulator. To znaczy tuner był cały czas właczony i sygnał przez modulator "szedł" do 3 innych TV. Trochę u[beep]liwe, ponieważ wszyscy w sypialniach oglądają to samo co jest włączone w salonie. Ale było to jakieś rozwiązanie.

Przy obecnym stanie gdy tuner się wyłącza trzeba by "latać na dół" i włączać Pace co 4 godziny. Dziękuję.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od pewnego czasu mam probem z tym złomem, tzn nie wiem dlaczego ale od pewnego momentu kanaly mi słabiej działaja, i zdarzaja mi sie lagi...

tzn sygnał jest na zielonym polu miedzy 4 a 5 a tu nagle bip 0..... 2-3 sek i znowu zielone pole , :evil: , czy ma tak ktoś , myslalem ze konwenter padł bo w sumie staty był ale nie nowy identycznie , dostroic antemy juz lepiej nie mozna w sumie to jest 60 cm , ale nigdy nie mialem problemów .

 

Czy ktoś wiec , na infolii głupia konsulatnt prosze dostroic antene , jak mowie ze sie nie da to mi mi wciska wizyte montera i h....

 

CZY MA KTOŚ POMYSŁ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2 możliwości: albo doszedł nowy kanał albo zmiana parametrów jakiegoś kanału. Dzisiaj to drugie ;-)

To wiem... chodzi mi bardziej o sposób w jaki się to odbywa. Soft 152i i starsze narzucał wciśnięcie na ekranie ok aby aktualizacja się odbyła. Teraz miało być to automatycznie - myślałem, że ten automatyzm odbywa się np. w nocy w trybie standby a jak włączysz dekoder to wyjdzie popup że zaktualizowano listę programów. Nie tak miało być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek_m_11 - Cyfra+ obiecuje swoim klientom urządzenie multimedialne a jest...... banalne 8)

 

Nie każdego stać lub woli kupić coś ciekawszego niż pudło do szafki, a jak coś się reklamuje jako super cacko to nie powinno być cackiem z dziurką....a w zasadzie z wieloma......

Dziwne masz to stwierdzenie :crazy:

A większość płaci 10 zł mc za Pace,znam takich co 20zł płacą.

Weź przelicz średnio 24 mc umowy ( jak nie więcej po przedłużeniu umowy) i co,nadal twierdzisz że "nie każdego stać na niezależny dekoder" ?

@Stasio i Jasio

Jak Ci nie pasuje mój "podpis" to nie patrz na niego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michuer, glupia to jestes ty! Nie jesteś pewien co ci padło a raczej myslaisz że to dekoder to udaj się do punktu C+ tam podepną dekoder pod swója antenę i zobaczysz czy będzie taki problem. Jak go nie będzie to wymień konwerter lub zmień antenę! ja obstawiam to pierwsze też tak miałem zanik co jakis czas sygnału ale po wymianie na nowy objawy ustały!

Wielkośc anteny tez może miec na to wpływ DVBS2 wymaga wiekszych anten i dokładniejszego ustawiania niż DVBS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michuer: skoro nie konwerter to może po prostu przewód antenowy albo któraś końcówka F tudzież diseqc ? a nie masz żadnego innego dekodera, żeby podłączyć, może pożycz od kogoś jak nie chce ci się biegać po salonach C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek_m_11 - Cyfra+ obiecuje swoim klientom urządzenie multimedialne a jest...... banalne 8)

 

Nie każdego stać lub woli kupić coś ciekawszego niż pudło do szafki, a jak coś się reklamuje jako super cacko to nie powinno być cackiem z dziurką....a w zasadzie z wieloma......

Dziwne masz to stwierdzenie :crazy:

A większość płaci 10 zł mc za Pace,znam takich co 20zł płacą.

Weź przelicz średnio 24 mc umowy ( jak nie więcej po przedłużeniu umowy) i co,nadal twierdzisz że "nie każdego stać na niezależny dekoder" ?

Myślę, że niektórzy spodziewali się czegoś w podobie N-ki i dlatego zgodzili się płacić. Po za tym nic niezależnego z dyskiem za 480pln. nie kupisz (24x 20). Ja mam go za darmo i nie wyobrażam sobie kiedykolwiek za coś takiego płacić.Te coś pokazuje kanały HD po ponad 7 sekundach- śmiechu warte :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...