Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy dwóch kablach (konwerter TWIN) ściąga również podczas oglądania.

Przy jednym tylko w stand-by.

 

Mam instalacje zbiorzcza w bloku. W zwiazku z tym do mieszkania mam podprowadzony tylko jeden kabel. Czy jezeli go rozdziele jakims rozgalezniaczem i podlacze pod 2 gniazda w Pace to zda to egzamin? Czy bede mogl nagrywac inny program niz ogladam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z zaprogramowaniem pilota pod TV. gdy zgodnie z instrukcją przytrzymuję klawisz TV dioda powinna wolno migać u mnie miga dość szybko, no ale nie przejmuję się i wprowadzam kod 001/002/003 i po potwierdzeniu go OK dioda gaśnie nie potwierdzając zgodnie z instrukcją wprowadzenia kodu. jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpisuj kodów a zrób to z automatu.1).Wciskasz jednocześnie TV i OK i przytrzymując ok.3s. aż dioda LED dwukrotnie zaświeci.

2.)Wprowadzisz kod 978.Akceptacja kodu zostanie potwierdzona dwukrotnym mignięciem diody LED.

3.)Naciśnij klawisz STANDBY w kierunku włączonego telewizora.

4.)W momencie wyłączenia telewizora naciśnij OK.

Tak programowałem dwa piloty do różnych marek i działają 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym dekoderze, na EPG jest cos takiego jak "Przypomnij" ? Miałem ostatnio Vectre i tam w dekoderach HD była taka opcja. Jest to o tyle przydatne, że podczas przegladania EPG na dany dzien mozna bylo sobiie wybrac programy w tv i ustawic przypomnieie od 1 do 5 min. Ogladalo sie dany program i wyskakiwalo powiadomienie ze za (ustalone) 5 min bedzie to i to na tym i na tym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem od kilku dni posiadaczem dekodera Pace 500GB i muszę powiedzieć że przesiadłem się z "N-ki" na "C+" i jakość dekodera w porównaniu z Turbodekoderem n-ki jest żenująca. Archaiczne menu, a szybkość działania po prostu "powala". Na dodatek wciąż nie działające EPG podczas przełączania programów. Czy macie ten sam problem? Mam nadzieję że po fuzji N-C+ informatycy z N wezmą dekodery w swoje ręce. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpisuj kodów a zrób to z automatu.1).Wciskasz jednocześnie TV i OK i przytrzymując ok.3s. aż dioda LED dwukrotnie zaświeci.

2.)Wprowadzisz kod 978.Akceptacja kodu zostanie potwierdzona dwukrotnym mignięciem diody LED.

3.)Naciśnij klawisz STANDBY w kierunku włączonego telewizora.

4.)W momencie wyłączenia telewizora naciśnij OK.

Tak programowałem dwa piloty do różnych marek i działają 8)

a czy podczas tego programowania pilot działa też na tuner? i jak długo mniej więcej muszę trzymać STANDBY, bo po 2 minutach nic i dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robert451

u mnie nagrywa bez problemów,i na tym sofce i na poprzednim.

@galaz

Jak Ci samoczynnie usunęło nagrania z dysku to zmień ustawienia dysku na "ręczne zarządzanie dyskiem",(widocznie masz już zapchany dysk)

byl ustawiony na reczne zarzadzanie,przestawil sie na automatyczne,dysk byl zajety w 55% i zniknely takze pozycje ktore byly "ukryte"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz racje :wink:

Miałem ustawione na RĘCZNE a teraz sprawdziłem u siebie i mam ustawione na AUTOMATYCZNE zarządzanie dyskiem.

Musiało się wraz z nowym softem przestawić :/

Ciekawe czy mi nic z nagrań nie skasowało,musze zerknąć.Chociaż ja mało nagrywam na dysk w tym pudle.

 

@lstach

Sprawdź najpierw kabel antenowy i złącze "F" jak nadal będziesz miał słaby sygnał na drugim kablu z konwertera to najprawdopodobniej konwerter Ci pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...