Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem dzisiaj dekoder i tu takie pytanie początkującego. Co powinienem zrobić na początku? Zaktualizować oprogramowanie? W fergusonie, podczas wyszukiwania kanałów, mogłem wybrać kanały hd i miałem zamiast tvnu, tvn hd, itd. Tutaj też tak mogę zrobić?

 

I jeszcze jedno, czemu niektóre programy mają czarne paski z boku, a niektóre nawet jakby w czarnej ramce się znajdowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jestem początkujący jeśli chodzi o pace (mam go od wtorku) także proszę o wyrozumiałośc

 

Zaprogramowałem nagranie na jutro. Czy żeby dana audycja mi się nagrała to musi byc włączony aktualnie ten program który ma się nagrac? Czy może byc inny a i tak tamten się nagra?

Mam do dekodera podpięty jeden kabel antenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję o ile to możliwe, podłączyć jak najszybciej drugi kabel, dużo lepszy komfort używania tego typu sprzętu. Wracając do twojego pytania. Aby nagrać dany kanał na 1 kabelku, tuner musi być w standby lub włączony na kanał, który nadaje z tego samego transpondera, co zaprogramowane nagranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Więc tak na razie nie mam możliwości na podłączenie drugiego kabla.

 

Ok, uściślę. Chce nagrać godzinną audycję na c+gol HD, w takim razie na jakie kanały ew. mogę przełączyć by mi się to bez problemu nagrało?

 

z góry dzięki za odpowiedz.

Sięgnij do rozpiski częstotliwości, np. http://www.lyngsat.com/packages/cyfra.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą zainstalowałem nową wersje oprogramowania. No np. Canal+ SD zmienił mi się automatycznie na Canal+ HD. Niestety co chwila pojawia się brak sygnału, albo zacięcia. Mam antenę 60. Jeden kabel antenowy. Chętnie powróciłbym do poprzedniej wersji oprogramowania. Wiem, ze to może niepoważne pytanie, ale jest taka możliwość? Czy dostrojenie anteny wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej próbowałbym dostrajać antenę. Jest to lepsze wyjście, bo starej wersji oprogramowania nie da się wgrać. Niestety tak mała czasza jak 60cm może mieć trochę problemów z odbiorem HD i trzeba ją będzie ustawić wręcz idealnie, żeby można było oglądać bez problemów, bo do prawidłowego odbioru HD należy mieć talerzyk przynajmniej 80. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...