Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z zasady przesyłania oraz z własnej obserwacji kanałów HD mogę potwierdzić, że lepsza jakość jest na TV naziemnej.

 

Na pewno DVB-T nie bije HD od C+. Mowie o polskich warunkach.

Oczywiscie bitrate bywa rozny i nie zawsze chociazby na C+ Sport/Gol/Weekend czy na Eurosportach jest to faktycznie jakosc wysokiej rozdzielczosci ale generalnie DVB-T slabiej sie prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, znów ja i znów pewien problem.

 

Otóż chciałem zamówic sobie film w vod i ... wszystkie pozycje są " dostępne wkrótce" . Taka sytuacja jest zarówno w rubryce premiery i hity także zwiastuny.

 

Ponoc żeby te filmy i zwiastuny były dostępne trzeba na noc wyłączać sprzęt żeby był w trybie standby . Jedną noc tak odstał i nic się nie zmieniło .

 

Czy coś u mnie nie gra ? Czy za mało czasu sprzęt odstał? Sprzęt mam podłączony do jednego kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mooleda:

 

Może po aktualizacji softu przestawiło ci typ konwertera z "pojedyńczy" na "twin" ??

Wchodzisz w ustawienia anteny w menu, klikasz B (wchodzisz w ustawienia konwertera) i tam przestawiasz.

 

A jeśli jest ustawione prawidłowo, to może dekoder się zaciął na tej opcji, wtedy spróbuj wyjąć wtyczkę z gniazdka na włączonym dekoderze.

 

Napisz czy pomogło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w nowym dekoderze żeby w VOD cokolwiek sensownego się pojawiło musiałem czekać 3-4 tygodnie- a od początku był na podwójnym konwerterze. A jak już pobierał, to w takiej kolejności, że najpierw pojawiały się pozycje już niedostępne ...

 

Cyfra ma od "listopadowych rewolucji" problemy z VOD i zaciąganiem na dyski filmów. Nie wiem co technicy zwalili ale dużej ilości osób VOD potrafi się nie pobrać zarówno w Cyfra VOD jak i HBO Seriale itp.

Mam nadzieję, że to wreszcie naprawią. Ja m.in dlatego podziękowałem im za HBO bo w HBO Seriale niektóre nagrania nie pobierały się nigdy, a po co płacić za nie w pełni działający pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdy mam wyłączony dekoder to świeci czerwona dioda. Codziennie dekoder sam się włącza i świecie dioda niebieska, nie wyświetla nazwy kanału na dekoderze dysk pracuje jednak jest to codziennie i chyba to non stop tak działa dla przykładu - przychodzę z pracy świecie na niebiesko, wstaję rano świeci na niebiesko. Ten dekoder coś pobiera czy się zawiesza ? pamiętam, że to się wyłączało a teraz nie. Też tak macie ? czy dekoder do zwrotu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdy mam wyłączony dekoder to świeci czerwona dioda. Codziennie dekoder sam się włącza i świecie dioda niebieska, nie wyświetla nazwy kanału na dekoderze dysk pracuje jednak jest to codziennie i chyba to non stop tak działa dla przykładu - przychodzę z pracy świecie na niebiesko, wstaję rano świeci na niebiesko. Ten dekoder coś pobiera czy się zawiesza ? pamiętam, że to się wyłączało a teraz nie. Też tak macie ? czy dekoder do zwrotu ?

 

Mam dokładnie ten sam problem od pewnego czasu. Mam ustawione na twin (mam podłączone 2 kable do konwertera/dekodera) od samego początku i było wszystko git. Jednak od jakiegoś czasu mam identyczną sytuację - wyłączam pilotem dekoder, zapala się czerwona dioda i jest ok. Za kilka godzin sprawdzam a tu już świeci się dioda niebieska i czuć wibracje pracującego dysku lecz nie wyświetla się żadna nazwa kanału na dekoderze. Próbowałem ustawienia dysku na ręczny lub automatyczny ale to nic nie zmienia. Jakby coś było wiadomo to bym był wdzięczny za info co to za [beep]stwo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłączony dekoder na konwerter pojedynczy. Czy mogę zaprogramować nagranie i pozostawić dekoder w trybie stand-by by się nagrało, czy jednak trzeba pozostawić włączony dekoder na danym kanale?

I dlaczego na wyświetlaczu nie ma zegara, gdy dekoder jest w stand-by? :( Na standardowym Pace był... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...