Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Perypetii ze sprzętem ciąg dalszy...

 

Tak jak już pisałem mam problem z pobieraniem VOD (mimo że kilka razy na noc zostawiłem go na standby) i kompletnie nic nie pobrało.

Dziś na infolinii konsultant poradził że standby na noc nic nie da bo vod pobiera od 6 do 24. Tak średnio mi się chce w to wierzyc ale cóż, jutro sprawdzę czy faktycznie tak jest.

Nieprawda,W nocy normalnie pobiera w stand by.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft się wziął popsuł - może dysk siada albo flash

jak niczego nie zdziałasz przez menu serwisowe (lub jeśli nie chcesz kombinować)

to idź od razu wymień sztuka za sztukę i po problemie na święta.

Nic się nie popsuło,ktoś mi przestawił w ustawieniach satelitę z hotbirda na inny,albo sam niechcący przestawiłem,w każdym razie wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja ostatnio znalazłem na A...o! Oprócz kilku dekoderów 500 i 250 pvr własności cyfry, na sprzedaż, wszystko legalnie od różnych klientów z rożnych stron polski to jeszcze są karty cyfry oryginalne z najwyższymi pakietami, o ciul chodzi! Niby karty to już 100% własność cyfry a tu masz, na sprzedaż z pakietem!

Cyrk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie sprawdzałem nr seryjny wystawianej 500-setki. Nr był przypisany do innego dekodera, który był sprzedany. Zasady sprzedaży dekoderów Cyfry na Allegro są opisane w ich regulaminie. Ale jak widać prowizje sprzedaży są ważniejsze niż jego przestrzeganie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie prezent gwiazdkowy i teraz mnie nosi ze złości z własnej głupoty.Zwykły ferdek Ariva za 300zł bije wszystkim Pace po głowie.Skusiłem się na niego ze względu na wygodę/dysk+2 głowice/

ale z tym oprogramowaniem c+ ten tuner od nich to i za darmo byłaby porażka.Tyle o nim teraz mój problem.Pace w żaden sposób nie chce pobrać nowego oprogramowania o nr 147.

I ta Ariva za 300zł miała HDD, dwie głowice DVB-S2 i jedną DVB-T ;) Rzeczywiście, nie rozumiem Cię :-P Nie wiem kiedy próbowałeś aktualizować soft, ale byłoby dobrze jakbyś się wstrzelił w moment kiedy C+ puszcza go z nieba

 

Akuratnie Ariva 220 Combo ma głowicę DVB-T. Działa nie tylko karta Cyfry w czytniku a dodatkowo ma jeszcze wejście na moduł. Można podłączyć dowolny dysk i nagrania można edytować albo przekopiować na inny dysk. Więcej zalet nie będę wymieniał.

Cena ok. 350 zł. Gwarancja dwa lata.

Co z tego że dostaniesz Pace HD PVR 500GB jak i tak to tylko na wynajem i po umowie musisz oddać więc z nagrań nic ci nie zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuratnie Ariva 220 Combo ma głowicę DVB-T. Działa nie tylko karta Cyfry w czytniku a dodatkowo ma jeszcze wejście na moduł. Można podłączyć dowolny dysk i nagrania można edytować albo przekopiować na inny dysk. Więcej zalet nie będę wymieniał.

Cena ok. 350 zł. Gwarancja dwa lata.

Co z tego że dostaniesz Pace HD PVR 500GB jak i tak to tylko na wynajem i po umowie musisz oddać więc z nagrań nic ci nie zostanie.

Ale mnie chodziło o wskazanie dekodera który ma dwie głowice DVB-S2 i DVB-T. Czyli razem trzy, a nie 1xDVB-S2 i 1xDVB-T. Ja wiem, że są niezależne dekodery o parametrach wspomnianych przeze mnie. A jeśli Ty nie wiesz, to w wolnej chwili poszukaj takich i zastanów się jaka jest krotność ich ceny w stosunku do kosztu najmu Pace, choćby za cały czas trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem ostatnio mi powiedzieli że trzeba odczekać dwa tygodnie żeby usługa VOD została aktywowana.

Właśnie jutro mijają dwa tygodnie ,może coś ruszy.

 

Mam konwerter twin , ale druga odnoga idzie do innego dekodera(TPSA). Dziś zauważyłem że mam jeszcze jeden konwerter na talerzu.Sprawdzę czy działa ,jeśli tak to podłączę do niego TPSA. A twin bym wykorzystał do pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...