Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaję że zupełnie mi ręce opadły i nie wiem już co zrobić poza mocnym wykopem mojego nowego dekodera Pace tam gdzie wzrok nie sięga.

Zmigrowałem do NC+ i zmieniłem swój dekoder Sagemcom DSI83 na Pace PVR+ (niech mi ręka uschnie). Tamten był zły ale jeszcze jakoś dało się go używać. Tego nowego g.....a nie da sie w żaden sposób.

Człowiek przychodzi do domu i chciałby coś obejrzeć. Z prawie 900 kanałów do 300 są te do oglądania. Na Sagemcomie mogłem wrzucić do ulubionych te które chcę (i mogę oglądać) i przynajmiej na EPG to dało się ogarnąć i przejrzeć co jest w TV. NA Pace 'ulubione' to bezużyteczna funkcja która nic nie daje. Nie wiem o czym (czy w ogle) myślą te półmózgi które projektują obsługę dekoderów ale z pewnością nie mają pojęcia o użytkowanie dekodera w praktyce. Mam sobie wydrukować listę i wbijać trzycyfrowe numerki kanał po kanale ? Choćbym chciał to tego też nie obsługuje Pace na liście EPG. Beznadzieja.

Jak Wy oglądacie NC + ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, to są główne wady dekoderów dedykowanych od operatora, ale posiadając kartę Cameleon, masz możliwość skorzystania z innego nie dedykowanego porządnego dekodera, gdzie te funkcje które potrzebujesz, są podstawą. 8)

a dlaczego z tym się męczycie....tak bardzo

jak napisane wyżej i po problemie

mój Pace stoi obok i sie przyglada jak to sie robi/ławka rezerwowych/

a karta jest w innym tunku/Ariwa100e/

nie jest to tunek wysokich lotów ale wszystko działa

plus jeszcze coś/[beep]/

nie korzystam z szarika/

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pace ( nie używam obecnie ) i Sagemcom DSI87 oraz DiGYBOXX HD C+ i według moich ( i nie tylko moich ) obserwacji to najładniejszy obraz jest na Digyboxx HD , a póżniej jest Sagemcom . Pace nie ma tak złego odbioru , ale brak mu ostrości obrazu , czego nie mogę powiedzieć o pozostałych dwóch tunerach . Obraz z tych tunerów testowałem na tym samym TV Samsung 55F7000 , aby mieć możliwie wiarygodne porównanie . Nie sugeruj się moim osądem , gdyż jest tak , że ilu odbiorców - tyle opini i każdy ceni co innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirko1801: Mam podobne doświadczenia, w tej chwili mam Digyboxxa i Humaxa HDCI 2000 i tutaj obraz jest moim zdaniem najlepszy, trochę słabiej wypada obraz na Sagemcomie HD natomiast jeśli chodzi o Pace 500 to na kanałach HD nie odbiega za bardzo o Sagemcoma natomiast do obrazu SD na Pace mam dużo więcej zastrzeżeń :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze mógłbym kupić dekoder za parę stów który miałby wszystko super hiper, ale nie mam kasy do wyrzucenia. Chodzi o to że dekoder nie nadaje sie do podstawowej swej funkcji, chyba że ktoś ogląda jeden kanał albo obojętne jest co ogląda. Z tym oprogramowaniem nie nadaje się do niczego.

 

K....a kto :censored: mój wątek do wątku o Pace, przecież pytanie było o to jak ludzie używają tej listy 800 śmieci z nc+ a ni o Pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że przesiadka z własnego sprzętu na ten operatora jest ciężka, szczególnie jak we własnym można sobie wszystko poustawiać wg własnego widzimisię. W pace masz widzimisię operatora I brak innej opcji. Jeśli chodzi o sprawność sprzętu to sporo zależy od konkretnego egzemplarza. Ja swój używam od roku i nie jest źle ale rewelacyjnie także. Gdybym miał płacić za niego to tygodnia by u mnie nie stał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia oferta:

silver, 6c+, 3 HBO na 12m

MR 0zł

UltraBox+/PVR PHILIPS Box+/HD 250GB (dsr 7201/91) za 0zł

SAGEMCOM DSI83 za 0zł

Możliwość zamiany tego Philipsa na Pace 500 GB za 0zł

Wszystko za 69zł w umowie na 12m

 

Mam pytanie

Czy warto zamieniać tego Philipsa na Pace biorąc pod uwagę jakość obrazu w programach SD i HD

Czy miał ktoś porównanie tych dwóch dekoderów?

Sporo mieszanych opinii czytałem, jedni piszą że jakość obrazu philips ma lepszą od pace, inni że porównywalną.

Jak to w końcu jest z tą jakością obrazu w tych dekoderach?

Proszę o opinię znawców tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto zamieniać tego Philipsa na Pace biorąc pod uwagę jakość obrazu w programach SD i HD

Czy miał ktoś porównanie tych dwóch dekoderów?

Mam obydwa dekodery. Jednak nie widzę różnicy. Może to spowodowane jest tym, że zanim zmienię te dekodery, to trochę trwa. Podłączyć jednocześnie do dwóch różnych telewizorów, to żadna miara. Pewnie jakaś tam różnica między jednym a drugim jest. Ale to są niuanse. Kto by na to zwracał uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do mojego głupiego pytania o codzienne korzystanie z tego dekodera. Jak Wy znajdujecie w nim to co chcecie oglądać ?

To z czasem przychodzi samo. Takie zapamiętanie jest związane z używaniem określonych kanałów.

Wtedy przy okazji patrzysz, co jest kanał wcześniej lub później. Zresztą każdy ma swój sposób na zapamiętywanie. Specjalnie się do tego nie przykładałem.

I zostało w mojej pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do mojego głupiego pytania o codzienne korzystanie z tego dekodera. Jak Wy znajdujecie w nim to co chcecie oglądać ?
Jest taki klawisz E po naciśnięciu którego wyskakuje lista programowa.Jak znajdziesz interesujący Cię kanał wciskasz OK i kanał się wyświetla i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...