Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=12279&hilit=czyszczenie+pami%C4%99ci+Pace&start=8595

wcisnij zasilanie i rownoczesnie V- i V+- czyszczenie pamieci

to samo ale P+ P- wymuszenie wgrania nowego oprogramowania,

musiałem to zrobic mam dwa Pace i mnie zawodza, awarie jak inni opisali , odł. od zasilania coraz mniej pomaga, rano na jednym zupełna klapa.

ale ogólnie jestem z nich zadowolony.

 

niestety ale Pace padł chyba totalnie nie mam nic na dysku cennego moze go skasuję chociaż co to da :brawo:

jednak ocknął sie to jest zabawka :lol::lol2:

działa też biblioteka nagrań-sukces zobaczymy jak długo :read::twisted:

Aby nie stracić nagrań kożystamy tylko z ostatniej zakładki "Factory Setting" i czyścimy obydwa rodzaje pamięci - eeprom i flash.

Hasło- 555

jedynie to pomaga , do konca umowy mam 3 m-ce adie cyfro :crazy::read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie planowania nagrań. Gdy włączam PROGRAM TV na 7 dni, na liście kanałów brakuje sporej części z programów, które przecież mogę ogladać, m.in. miałem taką sytuację z Orange Sport, chciałem nagrać sobie mecz eliminacyjny z Ameryki Płd., ale najormalniej w świecie nie mogłem zaprogramować takiego nagrania, bo mój dekoder nie wyświetla programu dla tego kanału.

Czy jest to rzecz którą mogę naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po prostu przyzwyczajenie do tego że program jest w dekoderze. Ja np. nie kupuję już gazet z programem od roku co najmniej, net mam mobilny, i jak to bez druta nie zawsze chce działać. Dziwne jest że nie ma programu np. dla tvn 24 w tym dekoderze. W sagemie był program dla tego kanału, ba nawet na wiosnę pojawił się program dla Hustler'a, więc nie rozumiem dlaczego nie ma go w epg w pace'ku. a te rodzaje audycji typu "dla przedszkolaków" w trakcie Faktów bawią mnie do łez :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też występuje problem z zacinającym się dźwiękiem na HBO HD nagranych filmów na tym dekoderze???? Już któryś z kolejnych filmów nagranych mam z zacinającym się dźwiękiem. Nie wiem czy to wina po stronie HBO czy raczej wina tego dekodera a raczej jego dysku. Co proponujecie???? Czyściłem teraz flash i eeprom ale nadal mam to samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ten tuner mnie zaskoczył, rzadko go włączam, bo jest w drugim pokoju, ale wywołałem w menu MOJE NAGRANIA-WSZYSTKO OD A-Z i próbowałem obejrzeć cos z listy. Okazało się, że pokazuje zupełnie inny tytuł od zawartości. Np pod "Trawka" jest "Bez tajemnic" itd itp. Nic się nie zgadzało!! Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ na życzenie to jakieś nieporozumienie, niepotrzebnie ściąga mi filmy które wcześniej na c+ obejrzałem :) bez sensu i logiki a VOD za chwile poleci w C+ (np. teraz czytałem "Idy marcowe" - nie dawno były w VOD a w listopadzie polecą w tv) - po co przepłacać i to jeszcze sporo 9 - 12 zł jak i tak się płaci za abonament canal + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...