Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy zdąży obejrzeć więc C+ na życzenie jest jak najbardziej OK. To nie jest usługa tylko dla Ciebie. Co do VOD to nie wszystkie filmy lecą później na Canal+. Poza tym jest spora grupa ludzi, którzy aby dostać coś szybciej zapłacą więcej (lub będą stać wiele dni w kolejkach :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie da się tego wyłączyć :) i to jest najgorsze ! Tunek się męczy, nas to drażni a cyfra wciska nam no to na siłę i nas uszczęśliwia takimi cymesami :) Moim zdaniem powinny się jak już to ściągać tylko zwiastuny filmów - jak ktoś by se to zamówił to wtedy film by się ściągnął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przesiadłem się dziś z Nki na Cyfrę (oferta przedłużeniowa Nki to ponury żart, jeżeli nie chcą klienta, który od lat płaci im 100 zł miesięcznie to niech się pałują) i mam w związku z tym kilka pytań:

1. Mam dziwnie poukładane kanały (kanały HD mam ponumerowane od 250 w górę). Jakoś się to zmieni?

2. Nie działa mi karta sieciowa w dekoderze. Jakoś ją trzeba uruchomić, czy wymienić od razu dekoder?

3. Jeżeli rozwiążę problem nr 2 to czy mogę oglądać HBO GO na dekoderze? Są jakieś stacje radiowe internetowe, czy tylko te na kanałach 230-230-ileś?

4. Da się zobaczyć z poziomu oglądania kanału jakie programy będą lecieć po sobie, tak jak w turbodekoderze, czy tylko jeden następny?

5. Nie mogę oglądać VOD, ale to raczej normalne, bo się jeszcze nie zassały. Pytanie tylko, czy to będzie się zasysać automatycznie, czy jakoś muszę to włączyć?

6. Czy to normalne, że dekoder działa tak wolno i freezuje na kilka sekund jak się robi szybkie operacje?

Mój dekoder to oczywiście ten Pace, a pakiet to Superpremium HD. Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ustawione że ma nagrywać wcześniej i tytuł ci pokazuje tej wcześniejszej pozycji w programie - ja też tak czasem mam

 

To nie są moje nagrania, to są nagrania samoczynne z HBO!!

 

no to coś jest nie teges mi w moich nagraniach zmieniają się tytuły, a czasem jest takie coś dziwnego że tytuł zmieniony a opis prawidłowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś doszedł do mnie Dekoder Pace Hd PVR 500GB i tu zaczyna się problem nie mogę go włączyć , dioda świeci się na czerwono i nie wiem czy jest jakaś procedura żeby go uruchomić ?

Dekoder wyglada ze był chyba używany więc nie wiem czy wysłali mi uszkodzony czy ja poprostu nie wiem jak go uruchomić?

Przypominam ze dopiero podpisałem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spróbuj tak Połącz euro-euro z telewizorem,włącz tuner i telewizor i po i po minucie sprawdż pilotem od telewizora gniazda wejściowe AV w tv. Powinna tam być strona główna menu Pace, To instrukcja w łapki I wsio poustawiać. Bo bez tego on nie poda napięcia przełączającego telewizor na odpowiednie wejście AV.

Pozdrawiam

tadzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam dziwnie poukładane kanały (kanały HD mam ponumerowane od 250 w górę). Jakoś się to zmieni?

Sprawdź jaką masz wersję oprogramowania.

Dekoder musi sobie pobrać najnowszy soft (wersja 154) i wtedy jak zaktualizujesz listę kanałów, wszystko się ułoży. Najnowszy soft powinien być dostępny w weekend.

2. Nie działa mi karta sieciowa w dekoderze. Jakoś ją trzeba uruchomić, czy wymienić od razu dekoder?

Najpierw dekoder musi mieć soft nr 154, dopiero potem podłącz kabel sieciowy i wtedy dopiero dekoder pobierze soft "internetowy" nr 154i z obsługą sieci.

3. Jeżeli rozwiążę problem nr 2 to czy mogę oglądać HBO GO na dekoderze? Są jakieś stacje radiowe internetowe, czy tylko te na kanałach 230-230-ileś?

Nie wiem, nie używam aktualnie sieci na tym dekoderze.

4. Da się zobaczyć z poziomu oglądania kanału jakie programy będą lecieć po sobie, tak jak w turbodekoderze, czy tylko jeden następny?

Za pomocą funkcji PILOT tylko bierzący i następny program na aktualnie oglądanym i innych kanałach.

Za pomocą funkcji PROGRAM dopiero widać program na 7 dni (ale też nie wszystkie kanały).

5. Nie mogę oglądać VOD, ale to raczej normalne, bo się jeszcze nie zassały. Pytanie tylko, czy to będzie się zasysać automatycznie, czy jakoś muszę to włączyć?

Automatycznie niestety. Nie da się tego włączyć czy wyłączyć. Ale na wgranie oferty VOD możesz poczekać i 2-3 tygodnie 8)

6. Czy to normalne, że dekoder działa tak wolno i freezuje na kilka sekund jak się robi szybkie operacje?

Tak, aczkolwiek z najnowszym softem może ci się poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przesiadłem się dziś z Nki na Cyfrę (oferta przedłużeniowa Nki to ponury żart, jeżeli nie chcą klienta, który od lat płaci im 100 zł miesięcznie to niech się pałują) i mam w związku z tym kilka pytań:

1. Mam dziwnie poukładane kanały (kanały HD mam ponumerowane od 250 w górę). Jakoś się to zmieni?

2. Nie działa mi karta sieciowa w dekoderze. Jakoś ją trzeba uruchomić, czy wymienić od razu dekoder?

3. Jeżeli rozwiążę problem nr 2 to czy mogę oglądać HBO GO na dekoderze? Są jakieś stacje radiowe internetowe, czy tylko te na kanałach 230-230-ileś?

4. Da się zobaczyć z poziomu oglądania kanału jakie programy będą lecieć po sobie, tak jak w turbodekoderze, czy tylko jeden następny?

5. Nie mogę oglądać VOD, ale to raczej normalne, bo się jeszcze nie zassały. Pytanie tylko, czy to będzie się zasysać automatycznie, czy jakoś muszę to włączyć?

6. Czy to normalne, że dekoder działa tak wolno i freezuje na kilka sekund jak się robi szybkie operacje?

Mój dekoder to oczywiście ten Pace, a pakiet to Superpremium HD. Dzięki z góry!

1. Zakualizuj oprogramowanie i potem listę kanałów.

2. Jak wyżej. Nowy soft uruchamia kartę sieciową.

3. Nie. Stacje radiowe są.

4. Tylko jeden.

5. Automatycznie

6. Nie wiem co masz na mysli z tymi freezami. Możliwe że nowy soft to naprawi.

 

Poza tym użyj opcji szukaj, na większość pytań znajdziesz odpowiedź na 20 ostatnich stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pace rzeczywiście jest lepszy od Philipsa i SG pomijając wielkość dysku? 80% wpisów to narzekania.

Bo to narodowy "sport" w Polsce. Pace nie jest bez wad, ale od ponad 2 lat mam dwa, rodzice i teściowie po jednym i prawdę powiedziawszy nie mogę za bardzo na nie narzekać. Najbardziej denerwującą mnie wadą jest funkcja PILOT. Poza tym jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...