Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Pace rzeczywiście jest lepszy od Philipsa i SG pomijając wielkość dysku? 80% wpisów to narzekania.

Bo to narodowy "sport" w Polsce. Pace nie jest bez wad, ale od ponad 2 lat mam dwa, rodzice i teściowie po jednym i prawdę powiedziawszy nie mogę za bardzo na nie narzekać. Najbardziej denerwującą mnie wadą jest funkcja PILOT. Poza tym jest ok.

Dla mnie największym problemem jest długi czas przełączania na kanałach HD. Reszta jest do przyjęcia. Nie przeszkadza mi długie włączanie, pobieranie EPG, głośna praca (mój jest bezgłośny), brak nagrywania (mój nagrywa wszystko) itp.

To są drobiazgi :lol2: do których można się przyzwyczaić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, PACE odebrany i podłączony do TV HD. :jupi:

Do tej pory miałem "zwykłego" STRONGA. Więc różnica w obrazie jest zauważalna. Kilka minut się bawiłem wygląda to całkiem fajnie.

Ale rzeczywiście przełączanie kanałów nie należy do przyjemności --> trochę trzeba poczekać :/ Ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... (Tuba jest osom! radio internetowe z nki sie kryje).

Kolega chyba raczy żartować, włączam złote przeboje to leci 5 minut, zacina się i gra od początku te same 5 minut. Wiadomości zamiast o godz 11, mam o 11.05. Częste komunikaty błąd połączenia a radio normalnie gra, łączy się długo jak przez modem, strasznie muli, z Nką pewnie się nie umywa.

 

PS

Czy Złote Przeboje sa w Cyfra+ z przekazu satelitarnego? Na HB sa FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś jestem (nie) szczęśliwym posiadaczem tego dekodera. Od lat jak jestem w Cyfrze nie korzystałem z dedykowanych dekoderów.

Podłączyłem wszystko, dałem wyszukiwanie kanałów i zacząłem oglądać - nawet włączyłem nagrywanie jednego z kanałów.

Na nieszczęście zachciało mi się wypróbować działanie różnych funkcji z pilota i wcisnąłem przycisk "serw'.

W związku z tym że nie podłączyłem internetu chciałem wyjść z tej opcji, ale żadne metody powrotu nie pomagały i musiałem wyciągnąć wtyczkę. Przy powrotnym włączeniu na dekoderze pojawił się napis "E508" - co zapewne oznaczało jakiś błąd i znów wyciągnięcie wtyczki. Po powrotnym podłączeniu na dekoderze już nic się niepojawiło tylko dioda sygnalizacyjna zaczęła naprzemiennie migać niebieskim i czerwonym kolorem - ponowny reset i to samo.

 

Czy ktoś spotkał się już z czymś takim, czy czeka mnie jednak wymiana dekodera?

 

Ps. Przepraszam, jak pisałem jestem nowy w temacie tego dekodera i nie wiem czy już ktoś pisał o podobnym problemie, a po pierwszym nieudanym kontakcie z tym dekoderem nie mam siły czytać kilkuset stron tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zauważyłem u siebie problem z ustawieniem obrazu. Konkretnie opcja "Parametry telewizora"/"Format ekranu".

Mam TV LG 32LG3000 i wg jego specyfikacji obraz jest 16:9. Wrzucając takie ustawienia np. teraz

TVP2 HD jest OK

TVP1 HD obraz jest w kwadrcie z dwoma czarnymi pasami po bokach

TVP Seriale obraz jest mocno wykadrowany.

 

W czym tu leży problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z odbiorem kanałów Cyfry+. Na większości kanałów dostaje wiadomość ze sygnał jest za slaby i mogą pojawić się problemy z odbiorem. korzystam z konwertera Inverto Black Premium TWIN zamontowanym na antenie 80cm Cyfrowego Polsatu HD długość kabla ok 15m. W menu serwisowym zrobiłem formatowanie odszukałem na nowo kanały i dalej to samo, a gdy próbuje zaktualizować oprogramowanie dekodera pojawia mi się komunikat o błędzie nr 4. Kompletnie nie rozumiem problemu bo odbieram canal+gol ale canal+sport juz nie i tak samo z NatGeoWILD a nie odbiera mi NatGeoChanel Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to źle ustawiona antena to mam pytanie odnośnie cyfrowego Polsatu gdyż jestem podpięty razem z sąsiadką pod ten konwerter i ona używa CyfrowyPolsat a ja C+ czy jak zmienię trochę ustawienie anteny to zepsuje jej odbiór? A tak w ogóle to nie wiem dlaczego to złe ustawienie anteny bo w ustawieniach anteny jestem na poziomie zielonym na około 4,3 a w starym mieszkaniu miałem ten poziom na swojej antenie i wszystko śmigało jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...