Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Obecnie mam umowę z Polsat Box do 29 grudnia br. na pakiet Familijny Max HD + Sport + Film+ Cinemax + Eleven Sports za łączną kwotę 70 zł/mc. Dzięki rabatowi Smartdom w wysokości 25 zł/mc płacę  jedynie 45 zł/mc. Czy  jeśli chciałbym pozostać z tym pakietem w ramach umowy na czas nieoznaczony to nadal będę płacił 45 zł/mc ( przy uwzględnieniu rabatu Smartdom 25 zł/mc ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam obecnie rabat SmartDom4 ( -25 zł) przy pakiecie- Fam Max + Film + Sport + Cinemax + Eleven + 2MR - łączna kwota po rabacie 55zł. Jeszcze 5 miesięcy umowy. Czy po złożeniu wypowiedzenia i podpisaniu nowej umowy mogę  utrzymać obecny rabat, czy już nie? Chciałbym przejść na pakiet L + Sport Max + 2MR, bez wymiany sprzętów. Ewentualnie jakby wychodziła konfiguracja M + Sport Max + 2MR przy rabacie SmartDom. 

Edytowane przez as10A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, as10A napisał:

Witam, mam obecnie rabat SmartDom4 ( -25 zł) przy pakiecie- Fam Max + Film + Sport + Cinemax + Eleven + 2MR - łączna kwota po rabacie 55zł. Jeszcze 5 miesięcy umowy. Czy po złożeniu wypowiedzenia i podpisaniu nowej umowy mogę  utrzymać obecny rabat, czy już nie? Chciałbym przejść na pakiet L + Sport Max + 2MR, bez wymiany sprzętów. Ewentualnie jakby wychodziła konfiguracja M + Sport Max + 2MR przy rabacie SmartDom. 

Witamy. Jeśli jesteś zainteresowany warunkami to zapraszamy na PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Mam jakiś stary smartdon, rabat na drugi produkt (zrabatowany internet dla stałych klientów na 30 zeta) 50% (czyli płacę 15 złotych), trzeci produkt za złotówkę (telefon, rabat 48). Czy jak zrezygnuję z telefonu, to internet wpadnie mi w jakiś nowy smartdom? Jeśli tak, to czy zniżka będzie 25 złotych, jeśli posiadam abonament na TV za 80-90 złotych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego poziomu nie posiadam dostępu do Twojego konta, aby poprawnie sprawdzić produkty biorące udział w SmartDOM. Natomiast jeśli posiadasz SmartDOM działający na starych zasadach, to aby skorzystać z nowych należy podpisać aneks do umów (przedłużyć). W przypadku rezygnacji z któregoś abonamentu, który należy do SmartDOM, możesz utracić zniżki na inne usługi - wszystko zależy od pozycji produktu :)

Proponujemy skontaktować się z Plusem w celu uzyskania informacji o pozycji abonamentu komórkowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób przedłużających abonament w Plusie i opłacających telewizję Polsat Box polecam nową taryfę PLUS.

50% zniżki na abonament telefoniczny.

Oferta przedstawiona telefonicznie. W 3 punktach Plusa namawiano na 2 krotnie droższy abonament.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nawet jest o tym chyba w regulaminie SmartDom, jak brałem kiedyś Rodzinny HD za 5 PLN z załączonym regulaminie było że jest wyłączony i wchodzi w tą promocję. Później przedłużenie na Rodzinny za 20 i już był z rabatem -10 więc do zapłaty 10 i dodatkowo w cenie Cinemax-y.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest promocja, która przy usługach łączonych obniża rachunek z jednej usług o 50%, pod warunkiem zachowania kwoty min.20 zł na drugą.

Rach tel. mam w ten sposób obniżony ( jeszcze w tym Tidal z free)  a za telewizję płacę 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam umowę aneksowaną w sierpniu 2020 roku. Do tej pory płaciłem 45 PLN. Po złożeniu wypowiedzenia ze względu na wyłączenie kanału LIFE TIME Hd i wycofaniu wypowiedzenia ze względu na brak oferty z DUK kwota abonamentu wzrosła do 60 PLN. Polsat upiera się że rabat Smart Dom był źle naliczany, zamiast 25 PLN miałem 50% ceny. Czy nie powinienem płacić tak jak do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 26.01.2022 o 13:22, lakiman napisał:

Dla osób przedłużających abonament w Plusie i opłacających telewizję Polsat Box polecam nową taryfę PLUS.

50% zniżki na abonament telefoniczny.

Oferta przedstawiona telefonicznie. W 3 punktach Plusa namawiano na 2 krotnie droższy abonament.

 

 

Nie wiesz może czy działa ta zniżka również na internet (Plus światłowód)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...