Skocz do zawartości

ETV (Edusat)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że na GameSat będzie trochę recenzji gier na Wii ;] Bo akurat tą konsole posiadam.

U mnie sytuacja jest taka że w strategie, ekonomiczne oraz przygodówki gram na PC (raczej od zawsze jestem fanem tego typu gier), a na Wii to gram aby przedewszystkim się wyładować czy rozerwać ;p

 

Szczerze mówiąc marzyłby mi się kanał pokroju niemieckiego Giga.tv ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O wielki fanklubie Gamesatu, o wielki fanklubie Gamesatu.

 

Gamesat już odejść z Edusatu. Gamesat być już tylko raz w tygodniu. Być we wtorki o 19:30 w Patio TV. Gamesat nie być już wielką telewizją, która miała dać Hyper'owi w d**ę. Gamesat chcieć aby userzy forum Satkurier zmienili nazwę tematu. I zrezygnować z prowadzenia fanklub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamesat nie miał szans na sukces z prostych powodów, czyli niewłaściwy partner, zbyt późna godzina nadawania i słaba reklama. Większe szanse miałby, gdyby był oddzielnym kanałem, takim jak kiedyś Game Network. Oczywiście to niosłoby za sobą większe koszty, ale z pewnością miałby większą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny tygodniowo w Patio TV to i tak dużo. Kanał się nie przyjął jeszcze i podejrzewam, że "High Score" pojawił się tam tylko na próbę. Zobaczymy co będzie dalej, jakie będą wyniki oglądalności. Ale nieźle się zapowiada, bo przypadkiem skroiłem się, że już ich nie ma w Edusacie jak go włączyłem wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...