Skocz do zawartości

ETV (Edusat)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do Gamesatu - jeśli inna stacja zażyczyłaby sobie pieniędzy, to nie rozumiem po co ten program właściwie powstaje i kto go tworzy? Pasjonaci? Raczej nie. Przecież nie jest to "zapchajdziura", więc podczas okienka Gamesat (w innej stacji po prostu pozycji programowej) można by było puszczać reklamy. No i wyprodukowanie tego też trochę kosztuje, to nie jest reklama za emisję której jeszcze trzeba zapłacić.

Możliwe nawet, ze jeśli chodzi o Edusat, to ten sam płaci Gamesatowi za dostarczanie programu. Chociaż nie widzę w tym najmniejszego sensu z uwagi na to, że tego kanału i tak nikt nie ogląda. 4,5 mln gosp. domowych zasięgu i tak nic nie znaczy, bo liczeni tu są abonenci Cyfry+ i N, no i pewnie odbiorcy FTA. Ale wątpię, aby chociaż procent z nich oglądał Edusat.

 

Wyprodukowanie kosztuje grosze w porównaniu do kosztów emisji satelitarnej. A kto będzie emitować swoje reklamy na kanale o którym nawet się nie słyszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem wczoraj na GameSat i faktycznie nie nadawali tego programu. Ale na stronie internetowej (jeśli to tak można nazwać) pojawiła się informacja:

"EMISJA TESTOWA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA SUKCESEM!

POWRACAMY ZA KILKA DNI Z REGULARNYM PROGRAMEM."

 

Zaś co do wypowiedzi @Karola - muszę Cię kolego zaskoczyć ;) Tak się składa, że znacznie więcej mężczyzn w wieku 25-35 sięga po konsolę czy komputer, niż target 15-25. Sporo badań się pojawia na ten temat i każde pokazuje tą samą zależność. W skrócie - że w Polsce tak jest, jak pisałeś, nie znaczy, iż na reszcie świata mamy identyczną sytuację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dużo jest mężczyzn, którzy jeżdżą dużo samochodem, grają na PS3 i jeszcze łowią ryby? To chyba by nie spali. Oczywiście można robić wszystkie trzy rzeczy, co nie oznacza, że TVN Turbo ma akurat taki target. Ba, znam wielu 30-40-latków, którzy oglądają ten kanał a komputera nawet włączyć nie potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś co do wypowiedzi @Karola - muszę Cię kolego zaskoczyć ;) Tak się składa, że znacznie więcej mężczyzn w wieku 25-35 sięga po konsolę czy komputer, niż target 15-25. Sporo badań się pojawia na ten temat i każde pokazuje tą samą zależność. W skrócie - że w Polsce tak jest, jak pisałeś, nie znaczy, iż na reszcie świata mamy identyczną sytuację ;)
O tak z konsolami tak jest... kiedyś tylko na kompuyerze grałem, nie nawidziłem konsol.... teraz czlowiek już starszy, jak chce sobie pograć to nie chce się martwić o wymagania sprzętowe, tracić czas na instalację i... ma szacunek do pracy programistów gier :P A i taka konsola to oszczędność, bo na blaszanym złomie aby grać w nowości trzeba inwestować w nowy sprzęt... a na konsoli nie ma problemu upgrade'owania sprzętu, o ma się spokój na 6-7 lat ;] Komputer to nie do gier jest ;]

 

A wracając do samego Gamesat: marzy mi się to aby dzielił on pasmo z jakimś bardziej cywilizowanym kanałem... może być i choćby Polsat play ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejżewam że koledze chodzi o to ze edusat preszentuje slaby poziom graficzny wg niego;/ nie liczy sie wyglad tylko jakosc.Jest to kanał skierowany do osob uczacych sie przedewszystkim.Cos na typ tvn med. Kanal ten ma okreslona grupe ogladaczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamesat leci po godzinie 22. W Playboy'u pewno o tej godzinie lecą najlepsze kawałki :> więc to by się gryzło. Łukasz, czemu Edusat jest Twoim zdaniem mało cywilizowany :?: Na jakiej podstawie kanały dzielą się na cywilizowane i niecywilizowane :?:

nadawać Gamesata nie wieczorami tylko do godziny np.16 ;]

 

A słowa "cywilizowany" użyłem co do jakości obrazu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...