Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeżyj coś w życiu, to zrozumiesz o czym śpiewa. To muzyka dla tych którzy odnajdują siebie w tej muzyce i tych słowach.  Nie bez przyczyny każdy jej koncert na status Sold Out. Jej fani dziękują za to, że te teksty dają ukojenie w ciężkich dla nich chwilach. Album " Ciche dni" od półtora roku utrzymuje się w top 20 najlepiej sprzedających się płyt. 

 

Zastanawiam się nad sensem Twoich pytań o muzykę. Słuchasz czegoś poza radiem?

Nie lubisz to nie, ale czego oczekujesz?

Edytowane przez Pawelgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawelgor napisał:

Zastanawiam się nad sensem Twoich pytań o muzykę. Słuchasz czegoś poza radiem?

Nie lubisz to nie, ale czego oczekujesz?

Słucham płyt CD, ale bardziej składanki radiowe niż pojedynczych artystów oraz Bluetooth. Oczekuję waszych opinii na temat Kaśki Sochackiej, która smęci niemiłosiernie. W ogóle nie słucham tej pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, djclassic napisał:

ostatnie 10-15 lat to jest udręka jak słyszę polska muzykę. Zresztą nie tylko polską.

Ja tak samo. Również na łupanki/covery/rearanżacje z starych utworów. Przykładem dla mnie dobrego "recoveru/remiksu" utworu jest James Hype i jego Ferrari, używające przyspieszonego sampla z "I Need A Girl Part II" Seana Combsa aka Diddy'ego. Lub bardzo dobry, trapowy wręcz cover "Urke" Wilków przez Smolastego czy remake In For The Kill  La Roux z Tionem Waynem.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ja nie słucham tylko tych rozgłośni... Ja słucham również Radia Złote Przeboje, Meloradia, RMF MAXXX i różnych lokalnych i zagranicznych stacji radiowych.

 

Wracając do tematu:

Nie lubię wszelkiej maści muzyki alternatywnej. Śpiewają takie smęty, że masakra.

Edytowane przez BiL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BiL napisał:

Ja słucham również Radia Złote Przeboje, Meloradia, RMF MAXXX i różnych lokalnych i zagranicznych stacji radiowych

Miałoby sens, gdyby Melo byłoby radiem Soft AC, a MAXXX Rhytmic CHR lub Urban AC z Dance.

Ale w większości puszczają to samo co na RMF i ZET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BiL napisał:

Sory, ja nie słucham tylko tych rozgłośni... Ja słucham również Radia Złote Przeboje, Meloradia, RMF MAXXX i różnych lokalnych i zagranicznych stacji radiowych.

 

Wracając do tematu:

Nie lubię wszelkiej maści muzyki alternatywnej. Śpiewają takie smęty, że masakra.

Mało Ci ostrzeżeń. Raz powiedziałeś. Wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
21 godzin temu, BiL napisał:

 

Strasznie nieudany cover. "Urke" Wilków lepszy.

Moim zdaniem to dobra nowa wersja z samplem tej piosenki. Ale nadal w porównaniu do Tiona Wayne'a trochę daleko, jak i do Centrala Cee i "Dojy" . Na czeskim Radiu Spin jest "Another One Bites The Dust" Queen z rapem Wyclefa Jeana i Prasa Michaela z Fugees.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NippyToadster napisał:

Moim zdaniem to dobra nowa wersja z samplem tej piosenki. Ale nadal w porównaniu do Tiona Wayne'a trochę daleko, jak i do Centrala Cee i "Dojy" .

Myślę, że nie słyszałeś oryginału, dlatego uważasz, że to fajne. Odsyłam do oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.08.2022 o 17:41, NippyToadster napisał:

Ale nadal oryginał lepszy

Zgadzam się z tobą. Oryginał jest wciąż lepszy niż nowa piosenka Smolastego.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości + wulgarne słownictwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diddy/Faith Evans/112 - I'll Be Missing You - świetna piosenka od najlepszego kumpla i żony Biggiego Smallsa, ale czemu to leci na RMF i Zet codziennie, jak to jest powiązane o artyście, którego utwory nie leciały od lat na Zetce i RMF-ie?

Minelli - Confused - w Europie Wschodniej zrobi to furorę, ale potrzebujemy amerykańskiej muzyki więcej, nawet brytyjskiej, ale Minelli cały czas tłucze o tym samym. Czyli - kobieca, dance'owa wersja Drake'a. 

Twoface - Fire In Your Eyes (Ay Ay Ay) - piosenka relaksująca i dobra, gdyby nie to "ajajajajajaj" w refrenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.09.2022 o 21:21, NippyToadster napisał:

Minelli - Confused - w Europie Wschodniej zrobi to furorę, ale potrzebujemy amerykańskiej muzyki więcej, nawet brytyjskiej, ale Minelli cały czas tłucze o tym samym. Czyli - kobieca, dance'owa wersja Drake'a.

Też nie rozumiem fenomenu tej Pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawid Kwiatkowski - Co Z Nami Będzie

Ostatnio taka cienizna leci na wysokiej rotacji w radiu. Przeciętna melodia, wątpliwy wokal, słaby tekst. Niestety trwa moim zdaniem zbyt długo, bo 3,5 minuty.

 

B.R.O. - Jeszcze Będzie Pięknie oraz Michał Szczygieł - Adrenalina

Niestety, nowych piosenek tych panów nie docenię nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BiL napisał:

B.R.O. - Jeszcze Będzie Pięknie oraz Michał Szczygieł - Adrenalina

Niestety, nowych piosenek tych panów nie docenię nigdy

Ta pierwsza to ma jeszcze bardzo, ale to bardzo płytki tekst... Cały czas śpiewa o tym, że "jeszcze będzie pięknie" i "przegonimy całe zło". Idealna piosenka na zrobienie hitu radiowego, niewiadomo wszędzie.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BiL napisał:

Dawid Kwiatkowski - Co Z Nami Będzie

Ostatnio taka cienizna leci na wysokiej rotacji w radiu. Przeciętna melodia, wątpliwy wokal, słaby tekst. Niestety trwa moim zdaniem zbyt długo, bo 3,5 minuty.

 

B.R.O. - Jeszcze Będzie Pięknie oraz Michał Szczygieł - Adrenalina

Niestety, nowych piosenek tych panów nie docenię nigdy.

Zmień radio na lepsze. Nie będzie złej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2Pac - Hit'Em Up - czemu to wszyscy uważają za świetną piosenkę ten diss 2Paca na całą rapową scenę NY w tamtym czasie. Ja pomimo fajnego bitu nie lubię za tą piosenkę tak mocno 2Paca.

JAY-Z/Kanye West - Ni**as in Paris - bit jest wnerwiający, nazwa prowokująca, a sama piosenka przez pierwsze 3 minuty jest nudna. W ogólem, fajny tekst, ale za głośna. 
Ostrzegam, to nie leci na szczęście na eterze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...