Skocz do zawartości

beIN Sports Polska (?)


malinowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już wcześniej dlaczego tak ma być.

We Francji jak wchodził BeinSport również wykupił od Canal+ wiele dyscyplin. Wówczas Canal+ France pozwało ich do sądów, straszyło.

 

Wchodząc do Polski wiedzieli, że mogłaby być taka sama sytuacja co we Francji, więc najpierw zrobiło kanał widno/straszak Eleven, wykupiło kilka lig piłkarskich, a teraz okazuje się, zę BeinSport kupił ligę hiszpańską.

Sądzicie, że samą ligę hiszpańską BeinSport by pokazywał? Byłbyby to naprawdę nieopłacalne... Sądzę, że Eleven od początku był przygotowany na BeinSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wykupować OS, skoro ciążą na nim umowy na obecność w najniższych pakietach. No chyba, że od dawna udostępniany jest tylko promocyjnie.

W CP jest promocyjnie.

Jeśli Eleven to beIN to kto inwestuje w Orange Sport?

Idąc tym tokiem myślenia, OS stanie się drugą stacją Eleven. Ale na razie to tylko domysły. Jutro pewnie się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby Bein to komuś odsprzedało no bo załóżmy c+ daje 100 ml eleven 110 A bein 150 i wątpie że jakas stacja znajdzie tyle kasy żeby dać 150 + Bo chyba za tyle by musieli odkupic by się arabom opłacało Wszystko było W Canal + i było okej teraz się wszystkiego nazbiera i niewiadomo co i gdzie oglądać no i ile płacić Szlak za przeproszeniem trafia tą telewizje No A Eleven w 5 dni chyba nic nie zrobią nie ? W canal + było wszystko komentatorzy przyzwyczajeni od dawna przyjdzie Bein i Dalej Amatorzy będą jacyś -,- :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka satelitarna. Na 13°E beIN Sports, póki jeszcze nadawał - wykorzystywał dwa transpondery - tp. 5 (11,296 GHz, pol. H) oraz tp. 125 (11,013 GHz, pol. H). Ten drugi od czasu wyłączenia arabskiego beIN Sports jest cały czas pusty, ale stale włączony (!), natomiast tp. 5 dziwnym trafem muszą nagle opuścić 4fun.tv (miały zniknąć jeszcze w lipcu, ale na razie lecą). #teoriespiskowe :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się wyprawia tutaj. La Liga rusza już za kilka dni, ciekaw jestem gdzie, oglądnąć będą mogli ludzie z Polski pierwsze mecze nowego sezonu. Jeśli w ogóle gdzieś będzie można to oglądnąć :)

W sumie dla mnie interesujące są jedynie LM i Premier League więc liczę na to, że po tych wszystkich przetasowaniach jedna stacja będzie pokazywać i to i to. No ale chociaż nudno nie jest :)

Fuzja Eleven z Bein? Gdzie jest specjalista od fuzji, Starywyga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wykupować OS, skoro ciążą na nim umowy na obecność w najniższych pakietach. No chyba, że od dawna udostępniany jest tylko promocyjnie.

Ktoś chyba na TT pisał że OS musi nadawać do końca roku jako OS. Pewnie wtedy kończą się umowy. Gdyby beIN ich wykupił, gdyby zaczął tam pokazywać ligę hiszpańską to zrobiłby sobie dobrą promocję, kanał jest dostępny praktycznie wszędzie, a przez te kilka miesięcy do końca roku mógłby spokojnie negocjować nowe warunki obecności w kablówkach i na platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie chce mi się wierzyć, że Eleven i Bein to dwa osobne projekty i oba wystartują. Optymalnie by było, jakby La Liga wraz z prawami Eleven była jednym projektem o nazwie "Bein Sports Polska". To już byłaby solidna oferta. Tylko jak z dostępnością?

Mogliby kupić OS, uruchomić swoje kanały i traktować Orange jako kanał promocja, to puścić jakiś mecz, zapoznać ludzi co i jak, za ile i gdzie mogą wykupić dostęp. To by był dobry pomysł.

 

Tak teraz nagle każdego interesuje Liga angielska i LM :)

Miesiąc temu interesowała jeszcze każdego La Liga a wcześniej jeszcze włoska i francuska.

Za rok stracą ligę angielską to będzie gadanina, że LM i ekstraklasa każdego tylko interesuje w Canal+.

Nie wiem czy każdego, wiem jednak co mnie interesuje, wystarczy popatrzeć na mój avatar żeby wiedzieć, dlaczego akurat tak.

Niech Canal+ traci wszystko, tylko żeby później się nie okazało że człowiek będzie musiał płacić dwa razy tyle za to, co aktualnie posiada w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...