Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie...... wystarczy 40zł i każdy może je mieć, raz na 4 lata to naprawdę nie jest jakaś zawrotna kwota.....a jeśli chodzi o treści 4k to c+ i tak pokazuje ich najwięcej ze wszystkich operatorów, c+4k,  elevem sports 4k love nature 4k museum 4k i nasa UHD, gdybym miał pewność że w polsat box go Eurosport 4k będzie w 50 a nie w 25 klatkach to sam bym wykupił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_Nasa 4K kanał do obejrzenia przez kilka sekund 😉 

W Polsat Box GO mam kilka kanałów 4K i właściwie nic tam nie ma specjalnego. Love Nature 4K , czy Ultra mają zapętloną ramówkę. Nie liczy się ilość. Ale dla sportu taki C+ czy Eleven już są wartościowymi propozycjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem odpowiedź na reklamację, jest dla mnie niespójna. Uznali reklamację ale propozycję dali dla mnie nie do zaakceptowania:

 

Szanowny Panie,

dziękuję Panu za zgłoszenie z 4 lipca 2024 roku. Sprawa dotyczyła opcji Mistrzowska Piłka. Reklamację uznałem w zakresie włączenia opcji dodatkowej Super Sport.

WARUNKI UMOWY

Zgodnie z informacjami zawartymi w warunkach promocji Pakiet Mistrzowska Piłka był pakietem gwarantowanym przez nas do końca czerwca 2024 roku. Informacje te zawarliśmy w przesłanych do Pana dokumentach po przedłużeniu umowy.

PODJĘTE KROKI

Z uwagi na Pana zadowolenie i naszą przyszłą współpracę ma Pan możliwość uruchomienia opcji Super Sport z zobowiązaniem do końca czasu oznaczonego umowy. W miesiącu, w którym skorzystano z promocji oraz przez 4 kolejne miesiące, cena to 0 zł. Po tym okresie wynosi 20 zł miesięcznie, do końca czasu oznaczonego umowy. Nie ma możliwości wyłączenia opcji z końcem okresu darmowego. Opcję może Pan włączyć po zalogowaniu się do Strefy Canal+, gdzie znajdują się Warunki Promocji.

W razie dodatkowych pytań w tej sprawie zapraszam do kontaktu.

Chcemy poznać Pana opinię o sposobie rozpatrzenia tej reklamacji. Wkrótce na adres mailowy wyślemy ankietę oceniającą moją odpowiedź. Proszę o jej wypełnienie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Dlatego napisałem że c+ i tak ma najbogatszą ofertę jeśli chodzi o treści 4k. 

 

Raczej nie. Przeceniasz ich i jesteś zaślepiony. 

 

Mój lokalny operator posiada: Eleven Sports 1 4K, ViDoc TV 4K, FTV UHD, Museum TV 4K, My Zen 4K, Nasa UHD, Jazz 4K, Inultra UHD, Love Nature 4K i tak będzie Eurosport 4K.  

Edytowane przez shevchenko1987
Usunięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, piotrekj66 napisał(a):

Właśnie otrzymałem odpowiedź na reklamację, jest dla mnie niespójna. Uznali reklamację ale propozycję dali dla mnie nie do zaakceptowania:

 

Szanowny Panie,

dziękuję Panu za zgłoszenie z 4 lipca 2024 roku. Sprawa dotyczyła opcji Mistrzowska Piłka. Reklamację uznałem w zakresie włączenia opcji dodatkowej Super Sport.

WARUNKI UMOWY

Zgodnie z informacjami zawartymi w warunkach promocji Pakiet Mistrzowska Piłka był pakietem gwarantowanym przez nas do końca czerwca 2024 roku. Informacje te zawarliśmy w przesłanych do Pana dokumentach po przedłużeniu umowy.

PODJĘTE KROKI

Z uwagi na Pana zadowolenie i naszą przyszłą współpracę ma Pan możliwość uruchomienia opcji Super Sport z zobowiązaniem do końca czasu oznaczonego umowy. W miesiącu, w którym skorzystano z promocji oraz przez 4 kolejne miesiące, cena to 0 zł. Po tym okresie wynosi 20 zł miesięcznie, do końca czasu oznaczonego umowy. Nie ma możliwości wyłączenia opcji z końcem okresu darmowego. Opcję może Pan włączyć po zalogowaniu się do Strefy Canal+, gdzie znajdują się Warunki Promocji.

W razie dodatkowych pytań w tej sprawie zapraszam do kontaktu.

Chcemy poznać Pana opinię o sposobie rozpatrzenia tej reklamacji. Wkrótce na adres mailowy wyślemy ankietę oceniającą moją odpowiedź. Proszę o jej wypełnienie.
 


Czyli nie uznali reklamacji, tylko w ramach "dobrej współpracy" przyznali Ci opcje super sport na 4 miesiące za 0. Czemu ludzie mylą to z uznaniem reklamacji.  

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotrekj66 napisał(a):

Właśnie otrzymałem odpowiedź na reklamację, jest dla mnie niespójna. Uznali reklamację ale propozycję dali dla mnie nie do zaakceptowania:

 

Szanowny Panie,

dziękuję Panu za zgłoszenie z 4 lipca 2024 roku. Sprawa dotyczyła opcji Mistrzowska Piłka. Reklamację uznałem w zakresie włączenia opcji dodatkowej Super Sport.

WARUNKI UMOWY

Zgodnie z informacjami zawartymi w warunkach promocji Pakiet Mistrzowska Piłka był pakietem gwarantowanym przez nas do końca czerwca 2024 roku. Informacje te zawarliśmy w przesłanych do Pana dokumentach po przedłużeniu umowy.

PODJĘTE KROKI

Z uwagi na Pana zadowolenie i naszą przyszłą współpracę ma Pan możliwość uruchomienia opcji Super Sport z zobowiązaniem do końca czasu oznaczonego umowy. W miesiącu, w którym skorzystano z promocji oraz przez 4 kolejne miesiące, cena to 0 zł. Po tym okresie wynosi 20 zł miesięcznie, do końca czasu oznaczonego umowy. Nie ma możliwości wyłączenia opcji z końcem okresu darmowego. Opcję może Pan włączyć po zalogowaniu się do Strefy Canal+, gdzie znajdują się Warunki Promocji.

W razie dodatkowych pytań w tej sprawie zapraszam do kontaktu.

Chcemy poznać Pana opinię o sposobie rozpatrzenia tej reklamacji. Wkrótce na adres mailowy wyślemy ankietę oceniającą moją odpowiedź. Proszę o jej wypełnienie.
 

Witam

Ja wczoraj dostałem identyczną wiadomość po 20 dniach oczekiwania na odpowiedź. Ja jednak posiadam obowiązującą umowę do 31.12.2024 i sobie chyba włączę ligę mistrzów poprzez ICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jeśli podczas rozmowy padła informacja, że Liga Mistrzów będzie na całą umowę to nie powinno być dyskusji i takim osobom po reklamacji powinna być włączony pakiet Super Sport na całą umowę. 

Ale w pozostałych przypadkach jest to bardzo wątpliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle próbują ten pakiecik wciskać, ja sobie postanowiłem, że na pewno nie wykupię dodatkowego pakietu ze sportem. Już płacę 115zł/m z pakietem superpremium 4k i nie mam zamiaru dopłacać. 

Jak zainteresowanie będzie duże takimi pakiecikami to później zaczną wołać o dodatkowa kasę na ekstraklasę  , ekstraligę, F1 jeśli kiedyś będzie itp.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...