Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektorzy chyba specjalnie staraja sie nie widziec tego, ze ludzie maja pakiety po 100zl, maja wykupione paczki Canal+, Eleveny, Viaplaye, Mistrzowskie Pilki i placa za to niemale pieniadze. Jesli dla was to jest "za darmo" i "cebula" to ja nie mam pytan. 
 

Fakty sa takie, ze Canal+ udostepnial paczke od Polsatu bardzo czesto za free dla posiadaczy paczki Canal+ (czyli dla ludzi placacych niemale pieniadze co miesiac). Dzisiaj Canal+ oferuje ta sama paczke (a nawet okrojona), ale juz jako jej wlasciciel, za 20-30zl. Ja tutaj widze jednak naplucie ludziom w twarz. 

  • Popieram 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, TimesSquare napisał(a):

Ja tutaj widze jednak naplucie ludziom w twarz. 

Nie no. Jasne. Kupowane prawa za kilkaset milionów powinny być wrzucone do paczki za 19,90zł. 

Bo "za darmo to uczciwa cena", a "mnie się za darmo należy" 🤣😂

 

A potem jak stracą jakieś prawa to wycie, że stracili. 

Żenada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, TimesSquare napisał(a):

Niektorzy chyba specjalnie staraja sie nie widziec tego, ze ludzie maja pakiety po 100zl, maja wykupione paczki Canal+, Eleveny, Viaplaye, Mistrzowskie Pilki i placa za to niemale pieniadze. Jesli dla was to jest "za darmo" i "cebula" to ja nie mam pytan. 

Ja płacę 150 a MP miałem za 0zł, i mam wylewać swoje żale bo zabrali mi coś co miałem i tak za darmo? To że płacisz nie mały abo nie znaczy że wszystko ci się należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, TimesSquare napisał(a):

Niektorzy chyba specjalnie staraja sie nie widziec tego, ze ludzie maja pakiety po 100zl, maja wykupione paczki Canal+, Eleveny, Viaplaye, Mistrzowskie Pilki i placa za to niemale pieniadze. Jesli dla was to jest "za darmo" i "cebula" to ja nie mam pytan. 
 

Fakty sa takie, ze Canal+ udostepnial paczke od Polsatu bardzo czesto za free dla posiadaczy paczki Canal+ (czyli dla ludzi placacych niemale pieniadze co miesiac). Dzisiaj Canal+ oferuje ta sama paczke (a nawet okrojona), ale juz jako jej wlasciciel, za 20-30zl. Ja tutaj widze jednak naplucie ludziom w twarz. 

 

Głos rozsądku. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, k05 napisał(a):

Nie no. Jasne. Kupowane prawa za kilkaset milionów powinny być wrzucone do paczki za 19,90zł. 

 

Miałem się nie odzywać (beep) , kolego większość abonentów tutaj piszących płaci do canal+ od 100,- w górę. Wy ich nazywacie wyłudzaczami, cebularzami itp. To są kpiny jakieś? Chcesz i masz taką wolę zgłoś do operatora, że chcesz płacić 1000,- PLN co miesiąc ( nie bój nic  zgodzą Ci się od ręki jeszcze medal z ziemniaka dostaniesz). To co tutaj odpisuje większość z Was wyszukując kruczki , zapiski, dopiski , małe maczki drukiem w umowach to jest dopiero żenada. Jak nie żenada to pytanie jaki masz Ty i Tobie podobni interes w takim pisaniu do ludzi z forum ? Bawi Was to ? Większości abonentów uwierz to nie bawi wcale.

Edytowane przez waldi123
  • Popieram 7
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Guciowatywitek napisał(a):

Jak stracili prawa do L. angielskiej to była obniżka ?

Tak. Paczka poszła w dół z 25zł do 19,90zł.

 

I od razu zapytam czy jak dodali WTA i żużel to też prosiłeś ich o podwyżkę? 🤣😂

 

1 minutę temu, waldi123 napisał(a):

Miałem się nie odzywać (beep) , kolego większość abonentów tutaj piszących płaci do canal+ os 100,- w górę. Wy ich nazywacie wyłudzaczami, cebularzami itp. To są kpiny jakieś? Chcesz i masz taką wolę zgłoś do operatora, że chcesz płacić 1000,- PLN co miesiąc ( nie bój nic  zgodzą Ci się od ręki jeszcze medal z ziemniaka dostaniesz). To co tutaj odpisuje większość z Was wyszukując kruczki , zapiski, dopiski , małe maczki drukiem w umowach to jest dopiero żenada. Jak nie żenada to pytanie jaki masz Ty i Tobie podobni interes w takim pisaniu do ludzi z forum ? Bawi Was to ? Większości abonentów uwierz to nie bawi wcale.

Masz taką ofertę jaką sobie wynegocjowałeś. 

Nie czytasz co podpisujesz to Twój problem. Ucz się na błędach. Nie ma czym się chwalić. 

8 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

 

Głos rozsądku. 

Jakiego rozsądku. Ty jakbyś był prezesem danej firmy, kupiłbyś coś za kilkaset milionów to też byś dał wszystkim to za 0zł, w cenie? Na pewno. 🤣😂 

Widzicie tylko to co chcecie widzieć. 

Boli Was, bo 20zł trzeba zapłacić. Biorąc pod uwagę inflację to wartość pieniądza w czasie sporo się obniżyła. 

Obiad w zakładowej stołówce jest droższy. 

@patryszq ma rację. Przeżywacie to jak nie wiadomo co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak czytam tutaj czy na X czy na FB Canal+Sport abonenci są naprawdę tym wkurzeni że na własnej platformie muszą płacić dodatkowo 20zł. I to nie ważne czy ktoś płaci 50zł czy więcej. A są takie osoby które płacą 200zł za pakiety takie jak VIP + Max itp i oni też muszą dać 20zł za Ligę Mistrzów. 

 

Większość pisze że nie wykupi. Ciekaw jestem jak Canal+ się zachowa gdy finanse za ten pakiet jednak nie będą się zgadzać.

 

Jak kto ktoś napisał na FB - "Trudno, ja nie będę miał dostępu do LM a Canal+ nie będzie miał dostępu do 20zł. Zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie". 

 

Czas pokaże jak to wszystko będzie. 

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie płacili na początku lat 2000 po 50 zł za pakiety, gdzie najniższa krajowa to była może z 500 zl na rękę, a teraz szkoda sobie odmówić jednego kebaba za 20 zł miesięcznie, żeby coś legalnie i komfortowo oglądać. Jak nie pasuje to są oczywiście streamy i inne nielegalne tańsze lub całkiem darmowe źródła transmisji ligi mistrzów i innych wydarzeń sportowych. Kto co lubi. Ja zapłacę te 20 zł wiecej, bo na pewno będzie warto za samą oprawę i komentarz w Canal+. Liga mistrzów na Polsacie to był koszmar zarówno studio jak i sami komentorzy, do tego odgłosy stadionu wyciszone do minimum.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszą że nie wykupią a na koniec i tak wezmą.. i C+ wie o tym.. przecież to piłka..

 

Mnie najbardziej boli, że nie będzie już wszystkiego w jednej (wg mnie najlepszej) aplikacji C+ online.. i trzeba uzupełnić to Polsatem..  tak się już przyzwyczaiłem do Multi-View, że dla mnie to jest najgorszym problemem.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vaniliovsky napisał(a):

Tak jak czytam tutaj czy na X czy na FB Canal+Sport abonenci są naprawdę tym wkurzeni że na własnej platformie muszą płacić dodatkowo 20zł. I to nie ważne czy ktoś płaci 50zł czy więcej. A są takie osoby które płacą 200zł za pakiety takie jak VIP + Max itp i oni też muszą dać 20zł za Ligę Mistrzów.

Za chwilę dostaniesz odpowiedź, że co sobie w drodze negocjacji ugrałeś to masz. Każdy wie, jak wyglądają te negocjacje. Nie jestem rok czy dwa w platformie, a już lat kilkanaście i taką żenadę ostatnio widziałem przy łączeniu się NC+ z Canal+. Wywalili wtedy abonamenty w cenach dla milionerów z Doliny Krzemowej, a potem połykali język i wysyłali listy przepraszające do abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LorDx napisał(a):

Tylko ze 19.90 idzie do canal+ reszta po innych nadawcach, chyba nie myślisz biorą sobie 100zł i nikomu nie płacą za nic.

Wybacz, ale pisanie przez ciebie jaka kwota trafia do kogo jest dla mnie totalnie niewiarygodne i wyssane z palca. Ani ty, ani ja, nie wiemy jak wygladaja umowy i kwoty. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...