Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.12.2021 o 12:42, Krzysiek11:) napisał:

1.Ciekawe, co CANAL+ przygotuje, pewnie nic :D (a może Viaplay przez dekoder? ;) ).

 

2.Jeśli nie wywalczyli sportowych Polsatow na wymianę albo jeśli nie włącza innych nowości do oferty np. treści 4K,  Viaplay na dekoderze i jeśli nie zmienią oferty na bardziej konkurencyjną to słabo widzę ich żywot 

 

3. Viaplay fajnie by było, gdyby się pojawiło i jeśli włączyliby podobnie jak w Play na jakiś okres bez opłat

 

4. Ogólnie na razie żadnego oficjalnego komunikatu, ani że strony C+ ani PB. Może dogrywają szczegóły umowy 

 

5. Wkrótce będzie komunikat CANAL+ to się dowiemy, co dostali od Polsatu.

Nieobecność nSPORT+ ze względu na prawa licencyjne wcale nie musi oznaczać, że nie dogadali się w kwestii sportowych Polsatów. Lepiej zaczekać na oficjalny komunikat niż dywagować

 

6. w pierwszej wersji było Viaplay, coś wypadło w kolejnej.. 

 

 

Chciałem tylko pokazać ile głupot wylało się już w tym temacie. 

Totalne odjechanie od rzeczywistości i gadanie o tym co by było, co będzie, że to już pewniaczek. 

Zobaczcie ile dni spędziliście na gadaniu o niczym. 

 

Rozczarowani? Następnym razem weryfikujcie swoje źródła od "konsultantów" 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując dyskusje na forum zastanawiam się po co wam te wszystkie kanały jak wy ciągle w necie siedzicie. Płacicie za c+, bijecie się o każde 5 zł a potem okazuje się że nikt tego nie ogląda. To tak jak mój kumpel z roboty. Płaci 90 zł miesięcznie za c+ po to żeby raz w miesiącu obejrzeć mecz górnika zabrze, na więcej nie ma czasu bo cały dzień w robocie siedzi :D No ale nazywa się że ma jak przyjdą goście, to jest canal+ :D

Edytowane przez andjaw
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andjaw

Jest w tym 99,99% racji :-)

 

@blend Skończ waść. Boli czy co.? Takie teraz prawa rynku. Wszędzie wszystko się wciska. Ktos chce dostęp za free do C+, a lubi piwko czy winko, to kupuje. Klient, producent alkoholu i C+ zadowoleni. Więc daruj sobie.

 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, blend napisał:

Jak miałby c+ w latach 90 to mógłby się pochwalić gościom. 

Teraz wystarczy kupić 4 piwka lub wino za 9,90 zł by mieć miesiąc Canal+ za free

Okolicznościowe promocje tego typu to żaden problem. Gorzej, że są problemy po niefortunnym podniesieniu zabezpieczeń, to C+ zaszkodziło mocno. Ja rezygnuję z subskrypcji pakietu podstawowego i dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie kanałów tematycznych to nie strzał w kolano, a w głowę. Dziwne jest też to, że nie dodali Polsat rodziny i doku w ramach wymiany. Jeszcze usunięcie da Vinci.  Ostatnie decyzję pokazują kompletny brak pomysłów co dalej robić. Straty w prawach sportowych i filmowych powodują dalsze rozumienia się na drobne.  Jedyne odrożnienie od konkurencji to tylko już  paczka  c+, która jest teraz mało warta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Oddanie kanałów tematycznych to jedna z szalup ratunkowych, liczą na poprawę oglądalności kanałów tematycznych. Dodatkowo mają autopromocję serwisu CANAL+Online, bo na tych kanałach w każdych zapowiedziach możemy usłyszeć oglądaj dziś o ... kanale ... lub w każdej chwili w serwisie CANAL+Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Oddanie kanałów tematycznych to jedna z szalup ratunkowych, liczą na poprawę oglądalności kanałów tematycznych. Dodatkowo mają autopromocję serwisu CANAL+Online, bo na tych kanałach w każdych zapowiedziach możemy usłyszeć oglądaj dziś o ... kanale ... lub w każdej chwili w serwisie CANAL+Online.

Przecież one są tak daleko na liście i to jeszcze pomieszane z innymi do tego tylko dla posiadaczy nowej pakietyzacja w najdroższym pakiecie... Nie będzie śladu w wynikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mateusz14422 napisał:

Oddanie kanałów tematycznych to nie strzał w kolano, a w głowę. Dziwne jest też to, że nie dodali Polsat rodziny i doku w ramach wymiany. Jeszcze usunięcie da Vinci.  Ostatnie decyzję pokazują kompletny brak pomysłów co dalej robić. Straty w prawach sportowych i filmowych powodują dalsze rozumienia się na drobne.  Jedyne odrożnienie od konkurencji to tylko już  paczka  c+, która jest teraz mało warta. 

 

Powiem tak. 

Obecnie w Polsacie jest więcej kanałów niż w C+, poza Canal+. 

W Polsacie są dodatkowo Polsat Sporty. 

 

Wystarczy teraz mieć full pakiet w Polsacie i raz w miesiącu kupić 4 piwka w sklepie by mieć na miesiąc paczkę Canal+. W drugim miesiącu znowu 10 zł i znowu pakiet Canal+. 

 

Różnica programowa to taka, że w Polsacie są Polsat Sporty i jakieś inne Polsat Doku itp, a w C+, jest paczka pełna Canal+ i tyle. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam C+ i nie potrzebuje kodów. 

Kumel kupił 4 piwka już 2 lub 3 razy i ma kody dostawał zawsze. 

Wcześniej winko za 9,99 zł i też dostał kod na miesiąc :)

Możliwe że ograniczona ilość jest tych kodów, więc jak pojawia się promocja to trzeba szybko brać. 

 

Albo po prostu złóż reklamację, że kupiłeś towar a kodu nie otrzymałeś to sami może przyślą Ci kod. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, szunaj napisał:

@blend A dostałeś kod za te 4 piwka? Bo ja kupiłem wczoraj i kodu nie mam.

Ta była pula 50 tysięcy kodów. Być może już się skończyły, bo promocja chyba od lipca już trwała.

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2021 o 12:14, Krzysiek11:) napisał:

Wkrótce będzie komunikat CANAL+ to się dowiemy, co dostali od Polsatu.

Nieobecność nSPORT+ ze względu na prawa licencyjne wcale nie musi oznaczać, że nie dogadali się w kwestii sportowych Polsatów. Lepiej zaczekać na oficjalny komunikat niż dywagować. 

Kiedy ma być niby ten komunikat bo juz tydzień minął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżki już są tylko delikatne i ukryte. Przykład Superpremium 4K. Ja płaciłem 119 na umowie i 135 na nieokreślonym. Teraz dla nowych jest 139,99 ze zobowiązaniem na 2 lata. Niby nic ale 5 zł drożej.

 

A czy Tauron czy PGNIG wzbogacił ofertę podnosząc ceny ludziom o 200 czy 300% ?

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...