Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Arkon napisał(a):

Ja nie wymagam za darmo, ale nie może być tak, że nowy abonent za Entry+Sport płaci 75 zł i ma tam Viaplay. Ja też dostałem odpowiedź, że 4 miechy za 0, a potem 20. Odpisałem, że godzę się na podwyżkę o 10 zł i domagam Viaplay do końca ich obecności w Polsce. Gdybym przewidział taki rozwój wydarzeń, to zrezygnowałbym z satelity i został tylko z Vectrą, wyszłoby taniej. I tu, i tu nie ma PSP, na których mi zależało.

a widziales tam kruczek na VP ? 0 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LorDx napisał(a):

a widziales tam kruczek na VP ? 0 zł :D

Tak na marginesie Viaplay Medium do umowy dobrałem tydzień temu na infolinii za 15 zł więc przez ten kruczek pakiet entry + więcej sportu za 75 zł z perspektywy nowego klienta się nie opłaca bo w tej samej cenie można złożyć to samo i za rok po wyjściu viaplay mieć niższy abonament nie wspominając już że przy przedłużaniu później z niższym ARPU się będzie startować :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, achilles09 napisał(a):

Tak na marginesie Viaplay Medium do umowy dobrałem tydzień temu na infolinii za 15 zł więc przez ten kruczek pakiet entry + więcej sportu za 75 zł z perspektywy nowego klienta się nie opłaca bo w tej samej cenie można złożyć to samo i za rok po wyjściu viaplay mieć niższy abonament nie wspominając już że przy przedłużaniu później z niższym ARPU się będzie startować :)

A czemu miałoby się nie opłacać? Entry+Canal+ z Ligą Mistrzów 65zł, a z Viaplay i Eleven 75zł. Płacąc 10zł więcej ma się nie tylko Viaplay, ale też Eleven, który normalnie w zobowiązaniu kosztuje 11,90zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, k05 napisał(a):

A czemu miałoby się nie opłacać? Entry+Canal+ z Ligą Mistrzów 65zł, a z Viaplay i Eleven 75zł. Płacąc 10zł więcej ma się nie tylko Viaplay, ale też Eleven, który normalnie w zobowiązaniu kosztuje 11,90zł. 

Zależy do czego porównujesz. Kilka postów temu @MatiS04 wspominał że złożył jako nowy abonent pakiety entry+ canal+ i Super Sport za 50 zł w pierwszym i 55 zł w drugim roku. Dobierając do tego Eleven za 11,90 zł w zobowiązaniu i viaplay medium za 15 zł wychodzi taki sam zakres jak w entry+ wiecej sportu za 76,90 zł w pierwszym i 66,90 zł w drugim roku. Pomijając większa elastyczność w doborze oferty dodatkowo masz niższe ARPU przy przedłużaniu umowy i jednocześnie ograniczasz ryzyko że za rok po wyjściu viaplay z rynku canal+  utworzy jakiś nowy pakiet z kontenerem z tej platformy za który sobie zażyczy dodatkowej kasy podnosząc Ci jednocześnie cenę jeżeli się na niego zdecydujesz.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, muza_tv napisał(a):

 

Ale czego tu nie rozumiesz?

Jeśli chcesz mieć dostęp do WSZYSTKICH meczów, to gwarantuje to tylko pakiet Super Sport. Tylko ten pakiet gwarantuje, że masz "wsio".

Natomiast na Canal+ 360 będą wybrane mecze, które zapewne i tak będą na Canal+ Extra.

Dodatkowo, żeby mieć Canal+ Extra musisz posiadać pakiet Canal+, więc także Canal+ 360.

 

Reasumując. Jeśli chcesz mieć gwarancję dostępu do full Ligi Mistrzów - kupujesz Super Sport. Jeśli wystarczą Tobie wybrane mecze, to zadowoli podstawowy pakiet Canal+ z Canal+ 360.

Chociażby to, że teraz jest cyrk z dekoderami i kwestia reklamacji przez mylne informacje od konsultantów.

 

Ale masz najnowszy przykład -

Superpuchar jest wpisany jako element oferty Wielka piłka. Tymczasem ten mecz jest puszczany w kanale, który nie jest częścią wielkiej piłki czyli C+premium.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, domin107 napisał(a):

Ale masz najnowszy przykład -

Superpuchar jest wpisany jako element oferty Wielka piłka. Tymczasem ten mecz jest puszczany w kanale, który nie jest częścią wielkiej piłki czyli C+premium.

 

 

Czy serio trudno jest zrozumieć komunikat Canal+?

Super Sport powstał dla tych, którzy chcą mieć pewność PEŁNEGO dostępu do Ligi Mistrzów. Jednocześnie wybrane mecze będą pokazywane na Canal+ 360. Prościej już nie można.

 

Przypominam też, że obecnie aby aktywować Super Sport trzeba i tak posiadać pakiet Canal+, więc nawet jeśli puszczą na Canal+ 360 czy innym, to i tak obejrzysz mając Super Sport.

 

Tegoroczny Superpuchar nie będzie w Canal+ Extra, bo pakiet ten rusza 20 sierpnia. Ale obejrzysz go w Canal+ Premium, bo posiadając Super Sport, i tak masz dostęp do tego kanału. Za rok być może puszczą w Canal+ Extra i jednocześnie w Canal+ 360.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ronnie84 napisał(a):

Również to uczyniłem. Ciekawe co odpiszą?

Tak jak napisalem w poście dalej pierwotna propozycja z ich strony to odmowa wyłączenia i tylko ewentualna zamiana Netflixa na Super Sport z LM.

Złożyłem na to odwołanie a potem wysłalem odzilenego maila z reklamacją dotyczącą Ligi Mistrzów.

Co ciekawe w mailu potwierdzającym złożenie reklamacji poinformowali, że przesłaną wiadomosc z reklamacją dołączyli do poprzedniego zgłoszenia.

Czy mogą tak połączyć 2 różne reklamacje w 1 zgłoszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2024 o 19:47, LorDx napisał(a):

U mnie zrobili pakiet w ica, aktywuję kiedy chcę :-) zrobię to w sierpniu


Również otrzymałem odpowiedź na reklamację w postaci miesiąca aktywacji pakietu za 0 + 4 m-ce za 0 i pierwsze co pomyślałem, to o tym, że aktywować pakiet w strefie C+ mógłbym we wrześniu i w ten sposób miałbym do końca stycznia za 0, potem jakoś dotrwam do końca umowy (październik 2025).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...