Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, achilles09 napisał(a):

Spojrzałem do kolekcji super sport w canal+online. Cały kontent który tam jest wrzucony jest jednocześnie w kolekcji canal+sport

Właśnie czytając Twój post sprawdziłem na dekoderze kolekcję Canal+ Sport, niczego co jest w kolekcji Super Sport już nie ma  w kolekcji Canal+Sport. Mówimy o : Piłkarze na podsłuchu, Bartosz Zmarzlik. Taśma prawy, Nikci Pedersen. Ostatni Gladiator, Sędziowie, Cztery pory Igi, 8 wspaniałych, Widzew. Razem Tworzymy siłę, Jeremy, Byłem królem. Nie ma więc żadnych dubli, tylko przeniesiono część do nowej kolekcji odcinając dostęp do tego co było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ralal89 napisał(a):

 

Ja rozumiem nie siedzieć w internecie, nie czytając różnych forum tyle płacić ale 170 zł? Ja mam to co Ty, MP, Viaplay, Multiroom, Extra+ Canal+ wszystkie za 79,90 zł. Różnica przeogromna. 

 

Też wysłałem reklamację kilka dni temu i czekam na odpowiedź. 

Z reguły zawsze odpowiadali wciągu 24h, teraz zakładam że albo analizują rozmowy przedłużeniowe z DUK, albo czekają te 30 dni, by się dłużej boksować, bo gdy odpisze, że nie zgadzam się to znowu czas z ich strony to 30 dni. Dlatego zakładam, że będą przeciągać ile można, tak by klient odpuścił i wykupił paczkę Super Piłka. 

 

Nie masz tego co ja, ja mam to co Ty plus to co jest jeszcze w superpremium czyli MAX i kanały HBO, Eleveny i FilmBoxy.

 

Przyszła odpowiedź - "aby zachować ciągłość dostępu do wszystkich meczów Ligi Mistrzów należy posiadać pakiet Super sport. Mogę zaproponować rozmowę z Doradcą który przedstawi obecne promocje. Byłby Pan zainteresowany kontaktem? Jeżeli tak, proszę podać preferowane godziny rozmowy i aktualny numer kontaktowy."

Edytowane przez Elvis799
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldi123 napisał(a):

Właśnie czytając Twój post sprawdziłem na dekoderze kolekcję Canal+ Sport, niczego co jest w kolekcji Super Sport już nie ma  w kolekcji Canal+Sport. Mówimy o : Piłkarze na podsłuchu, Bartosz Zmarzlik. Taśma prawy, Nikci Pedersen. Ostatni Gladiator, Sędziowie, Cztery pory Igi, 8 wspaniałych, Widzew. Razem Tworzymy siłę, Jeremy, Byłem królem. Nie ma więc żadnych dubli, tylko przeniesiono część do nowej kolekcji odcinając dostęp do tego co było.

Sprawdzałem przed chwilą na apce canal+ na telefonie i na android tv. Wymienione przez Ciebie tytuły są tak jak mówiłem zdublowane. Na dekoderze nie wiem jak to wygląda bo nie mam w tym momencie do niego dostępu. 

Edytowane przez achilles09
Publikacja bez treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, achilles09 napisał(a):

Sprawdzałem przed chwilą na apce canal+ na telefonie i na android tv. Wymienione przez Ciebie tytuły są tak jak mówiłem zdublowane.

Dekoder podłączony do internetu niestety tych filmów i programów brak. Jeszcze raz sprawdziłem, żeby nie było. Wejdź do opcji Canal+ Kolekcje, a następnie wybierz kolekcję Canal+ Sport.

Edytowane przez waldi123
stylistyka językowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, achilles09 napisał(a):

Sprawdzałem przed chwilą na apce canal+ na telefonie i na android tv. Wymienione przez Ciebie tytuły są tak jak mówiłem zdublowane. Na dekoderze nie wiem jak to wygląda bo nie mam w tym momencie do niego dostępu. 

Potwierdzam. U mnie podobnie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolekcjach nie ma. Z resztą tam zrobił się "misz-masz" bez ładu i składu. Bez podziału na sekcje itd. 

 

Natomiast na stronie głównej wybierając button "SPORT" na zielonym tle pojawią się kolejne buttony. I tam pierwszy z lewej to "SERIALE SPORTOWE". Wszystkie seriale są w jednym miejscu. Na dole dodatkowo są ukazane reportaze sportowe. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k05 napisał(a):

W kolekcjach nie ma. Z resztą tam zrobił się "misz-masz" bez ładu i składu. Bez podziału na sekcje itd.

I o tym właśnie pisałem. Zgoda w opcji Sport dostęp jest do seriali sportowych. Natomiast w kolekcjach już nie ma, jest w kolekcji Super Sport, co może być dla niektórych mniej zorientowanych mylące. Jak piszesz totalny bałagan mają w kolekcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, G2000 napisał(a):

Czyli gdyby kanał stracił wszystkie prawa i wyświetlał planszę testową i nic więcej to nadal by trzeba za niego płacić? :) 

Nie trzeba. Musi być jakiś tam % poprzedniej tematyki. Nie może być tak że jest plansza czy z oferty sportowej robi się muzyka disco polo.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, utede napisał(a):

 W sumie jest teoretyczna sytuacja że za rok viaplay nie będzie miała w ogóle sportu, a C+ nie musi ściągać z oferty i ludzie by musieli płacić za pakiet wydmuszkę.  

Ta sytuacja nie jest teoretyczna. Za rok Viaplay jaki znamy znika z Polski (informacja znana od miesięcy) i wszystko wskazuje na to, że ich prawa sportowe będą rozparcelowanie po różnych nadawcach, co już się dzieje (LE, LK, Bundesliga).

Dlatego w wielu promocjach Viaplay jest dodawane za 0zł, by nie byli na tym stratni, gdy Viaplay przestanie istnieć (choć oczywiście nie musi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam-adam To że znikają jest owszem- pewne, ale końcowej daty nie potwierdzili. Więc faktycznie najprawdopodobniej będzie to między sezonami piłkarskimi. Mi bardziej chodziło że teoretycznie operator mógłby naciągać i przedłużać pakiet w którym prawie nic nie będzie, a za który sporo ludzi płaci nadal po 19-29zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, adam-adam napisał(a):

Ta sytuacja nie jest teoretyczna. Za rok Viaplay jaki znamy znika z Polski (informacja znana od miesięcy) i wszystko wskazuje na to, że ich prawa sportowe będą rozparcelowanie po różnych nadawcach, co już się dzieje (LE, LK, Bundesliga).

Dlatego w wielu promocjach Viaplay jest dodawane za 0zł, by nie byli na tym stratni, gdy Viaplay przestanie istnieć (choć oczywiście nie musi).

Na Super Piłce sobie odrobią 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, utede napisał(a):

To że znikają jest owszem- pewne, ale końcowej daty nie potwierdzili. Więc faktycznie najprawdopodobniej będzie to między sezonami piłkarskimi.

 

Play w swoich umowach informuje, że  "usługa Viaplay Total będzie świadczona do 30.06.2025 r."

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, andrzejgratis napisał(a):

Mnie akurat cieszy zawinięcie interesu Viaplay z polski… więc niech to się dzieje jak najszybciej, jak tylko możliwe. 😜

Mnie by cieszyło, gdyby Ci co zostają nie szli w ślady Viaplay... a tak Viaplay pokazał że można ciąć jakość co widać właśnie teraz po C+.. cięte HD.. wychodzenie z 4K.. czy to samo UEFA.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz 4K w streamingu. Zobacz sobie na Netflixa i inne platformy streamingowe. Nic dziwnego, że Canal+ przycina na jakości, jak sporo osób nie widzi różnicy a krzyczy tylko garstka na jakimś forum. Poza tym co tu dużo mówić, skoro Euro nie jest w 4K, LM nie będzie w 4K, bo za duże koszta. Każdy tnie.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 Ale tam nie ma sportu.. co do 4K to igrzyska będą w 4K.. to że UEFA ze względu na koszta wycofała się, nie znaczy że trzeba iść w tą stronę.. tłumaczą to tak jak piszesz.. ale w sporcie to jest przepaść między HD a 4K... ale jak ludziom niezależny na jakości to takie ochłapy niestety będą nam niestety teraz dawać dalej.. viaplay zrobił im pod to idealną ścieżkę... 

 

@andrzejgratis niestety UEFA.. i sam C+ potwierdził że na razie nie planuje 4K w LM.. :( mało tego w swoim kanałe 4K chcą robić upscaling do 4K a nie natywne 4K puszczać... 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...