Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, lakiman napisał:

Jakich zmian można się spodziewać?

Oferty będą droższe niż oferowane obecnie, zmiana długości umów..  ?

Zwykle jak się podpisywało aneks do umowy to była bardziej atrakcyjna oferta cenowo od obecnej.

Poza tym oferta samego C+ będzie z czasem coraz słabsza.

Np jak ktoś dostał E+ za 44,99 i C+ za 19,99,  to będzie E+ 49,99 i C+ 24,99. 

MR 10, a będzie 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto przedłużyc do końca września.

Rozumiem wszystko drożeje- np Viaplay o 60%.

Tylko, że oferta Entry+ przez ostatnie kilka miesięcy nie wzbogaciła się o nowe kanały a C+ jak napisałem nie zyskał a wręcz starcił różne prawa filmowo-sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ircios napisał:

Np jak ktoś dostał E+ za 44,99 i C+ za 19,99,  to będzie E+ 49,99 i C+ 24,99. 

MR 10, a będzie 15.

Nie będzie się opłacało przedłużać umów. Na nieokreślonej Extra drożeje o 4 zł a dodatki i MR pozostają bez zmian. Kto przedłuży umowę na gorszych warunkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawel napisał:

Nie będzie się opłacało przedłużać umów. Na nieokreślonej Extra drożeje o 4 zł a dodatki i MR pozostają bez zmian. Kto przedłuży umowę na gorszych warunkach ?

Płacę obecnie 137,99 E+ z C+ i C+ 4k, HBO z Max, Cinemax, Filmbox, NF i Fox Play,  Netflix 4k . Dekoder 4k z dyskiem 0 i moduł 0.

Tak do końca stycznia 23. Od lutego 23r  221,99 zł

Więc mi dużo więcej drożeje. Nawet gdy wywalę Netflixa, Cinemax,  Filmbox. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nikt nie narzeka teraz że to co miał w pakiecie Canal+ czyli Premier League (A są tacy co tylko dla tej ligi mają Viaplay) musi dodatkowo znów płacić. 

 

Strasznie dużo już teraz rozdrobnienia sportu. Niedługo każda liga piłkarska będzie w każdym innym kanale lub serwisach i trzeba będzie sporo bulić aby mieć wszystko razem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vaniliovsky napisał:

Strasznie dużo już teraz rozdrobnienia sportu. Niedługo każda liga piłkarska będzie w każdym innym kanale lub serwisach i trzeba będzie sporo bulić aby mieć wszystko razem.

Całkowicie się z Tobą zgadzam.!!!   Mam wykupiony Viaplay i Eleveny,to teraz musiałbym dokupić np,canal+z pakietami sportowymi,lub polsat sport i to jeszcze w opcji ( obowiązkowo ) z pakietem podstawowym.!!! Dodam,że nie jestem fanatykiem sportu,ale lubię od czasu,do czasu pooglądać np.Lewandowskiego ,jak gra  na boisku.!!!

Edytowane przez zefir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba bujacie w oblokach ze przedluzycie szybko do 30 wrzesnia i dostaniecie viaplay na 24 lub 36 miesiecy za free. Ja mam pakiet full opcja bez erotyki  i niedlugo konczy sie u mowa i tez zamiast obiecanej darmoszki mam propozycje 34zl / miesiac za viaplay czyli tyle co zwykly Janusz na ulicy z lapanki .

 

Btw  Czy wraz z utrata ligi angielskiej chociaz do konca tego sezonu jeden z tych 2 meczow 5tego sortu do wyboru bedzie w 4k na canal+sport 4k programie czy juz z liga angielska w 4k to mozna sie pozegnac i trzeba by kupic niemieckiego SKY ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie owe darmowe Viaplay dla abonentów satelitarnych posiadających paczkę z pełnym sportem? Rejestracja Viaplay w ogóle nie przyjmuje numeru abonenta Canal+.  Tekst z głównej portalu wprowadza w błąd. 

https://satkurier.pl/news/221083/canal-i-viaplay-w-ofercie-laczonej.html

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Paczka sportowa będzie nadal oferowana razem z dostępem do pakietów z kanałami telewizyjnymi oraz dostępem do serwisu CANAL+ online dla abonentów: Pakiet Entry+ Sport w cenie 60 zł/mies. (63 kanały, 29 HD, 1 kolekcja VOD, 13 kanałów online) Pakiet Relax+ Sport w cenie 80 zł/mies. (86 kanałów, 47 HD, 11 kolekcji VOD, 27 kanałów online) Pakiet Extra+ Sport w cenie 110 zł/mies. (158 kanałów, 104 HD, 54 kolekcji VOD, 62 kanały online)

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/221083/canal-i-viaplay-w-ofercie-laczonej.html

Nic nie wprowadza w błąd, wystarczy przeczytać cały artykuł a nie kawałek. Sądziłeś, że dadzą Viaplay za darmo każdemu z kanałami sportowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zefir napisał:

Całkowicie się z Tobą zgadzam.!!!   Mam wykupiony Viaplay i Eleveny,to teraz musiałbym dokupić np,canal+z pakietami sportowymi,lub polsat sport i to jeszcze w opcji ( obowiązkowo ) z pakietem podstawowym.!!! Dodam,że nie jestem fanatykiem sportu,ale lubię od czasu,do czasu pooglądać np.Lewandowskiego na boisku.!!!

Dość drogie oglądanie.  Taniej wyjdzie oglądać zdjęcie Lewego na boisku. Ja osobiście wolałbym  jakąś panienkę w bikini pooglądać jak podskakuje na trawie. 🤣😇

 

 

3 godziny temu, salva napisał:

Gdzie owe darmowe Viaplay dla abonentów satelitarnych posiadających paczkę z pełnym sportem? Rejestracja Viaplay w ogóle nie przyjmuje numeru abonenta Canal+.  Tekst z głównej portalu wprowadza w błąd. 

https://satkurier.pl/news/221083/canal-i-viaplay-w-ofercie-laczonej.html

Jedt darmowe. Zamawiasz i masz miesiąc za free, a jak zamówisz np 2 października to będą 2 m. za 0. Viaplay na całą umowe za 0 jest dla potencjalnych abo, którzy zdecydują się na pakiet Sport.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje sam siebie przekonać do Viaplay. Najważniejsze mecze PL będą w c+ online. Zależy mi w sumie na meczach z top listy a te będą. Jednej drużynie kibicuje AFC Bornemonth a z tym może być ciężko. Od nowego sezonu F1 w sumie oglądam tylko start i pierwsze okrążenia Ktoś z was pomoże mi siebie przekonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które zdecydują się przedłużyć umowę z Canal+ unikną podwyżki. - Pozostaną na 2 lata z taką samą ceną

Przedłużajcie teraz bo po 2 latach więcej za Viaplay

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/podwyzka-canal-jak-odbierac-viaplay-ceny-pakiety-jak-ogladac-nowi-abonenci-umowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...