Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam i C+ i CP. 

Za C+ place 80 zł, a za Rodzinny w Polsacie 5 zł. 

 

Właśnie się zalogowałem na Polsat Box GO i na tv mam wszystkie Eurosporty, te dodatkowe + Eurosport 4K.

Wszystko to za 5 zł. 

 

Niestety C+ siadł. Prawa sportowe traci, prawa filmowe przechodzą do streamingu. 

Za 3 lata możliwe, że tv sat będą mieli ludzie powyżej 50+

 

Sam się zastanawiam, czy nie lepiej zrezygnować, bo od kilku miesięcy nie włączałem dekodera aż do dziś. 

Człowiek płaci bo płaci ale i tak jest tylko Netflix, Amazon, YouTube, HBO GO też opłacam a nie włączałem też już kilka miesięcy HBO GO. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek płaci bo ma kasę i musi ją na coś wydać. Przecież nie przeżrę całej wypłaty. Ja płacę za Superpremium 4K a obejrzę coś dwa razy tygodniu. Jakiś jeden mecz i film. A tak leci Polsat News cały dzień i nikt na to nie patrzy. Bardziej słucha.

Edytowane przez andjaw
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zauważyłem że obecna opcja HBO GO którą miałem za 0zł nagle podniosła się sama o 10zł.

I z tego tytułu do końca umowy moja kwota abonamentu wzrasta o 10zł. 

 

O co tutaj chodzi????  Czy ktoś ma tak samo???? Czyżby jednak podwyżka i zmiana regulaminu? 

 

51dddIr.png

 

iV43dLm.png

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie identycznie jak u Was. Pisałem z konsultantka przez Strefe i ona twierdzi, że moja opłata do końca umowy się nie zmieni, HBO z HBO GO mam cały czas za 0zł. HBO Max nie będzie miało wpływu na podwyżkę mojej ceny. 

Zobaczymy czy tak faktycznie będzie na rachunku. 

Być może to po prostu jakiś błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ozzy666 napisał:

Wszedłem w prognozowaną płatność gdybym kupił Canal+ 4K za 10 zł i wyszedł mi abonament za 169,99 zł. Wychodzi na to że rzeczywiście naliczają za HBO GO 10 zł bo teraz płacę 149,99 zł. Ciekawe czy nas poinformują o podwyżce.

Ja u siebie też podobnie zrobiłem. Wybrałem eleven za 11,99zł. i sprawdziłem najbliższe prognozy i wychodzi że abo. wzrasta nie o 11,99 ale o 16,99. Czyli tak jakby dołożyli te 5zł. do HBO GO.

Obecnie dostępne prognozy mam na luty ( cena taka jak powinna być w umowie ) a następna prognoza to dopiero za ostatni miesiąc umowy o 5zł. wyższa. Nie mam dostępnych prognoz płatności na marzec, kwiecień itd. dopiero na maj 2023r.

Czyli faktycznie albo jakiś błąd albo planują podwyżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się spytałem na czacie odnośnie tych prognoz wpłat. Okazuje się że zostaje po staremu, czyli ostatni miesiąc umowy tak jak obecnie, pierwszy miesiąc podwyżka tylko o 4 zł a nie o 9zł. Co do oferty z multiroomem i dekoderem z twardym dyskiem nie uzyskałem odpowiedzi bo na chacie nie posiadają dostępu do ofert. Zapisałem sobie rozmowę w pliku, jak coś będą krecić to się na nią powołam :)

Edytowane przez maqs6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko wątpię w podwyżkę dla abonentów. To prosta droga do wypowiedzenia umowy. Za czasów Cyfry+ podwyżki były częste. Od czasów nc+ jeszcze nie zdarzyło mi się bym otrzymał list z podwyżką w trakcie umowy.

 

Biorąc pod uwagę jak bardzo zależy im na zwiększeniu lub chociaż utrzymaniu obecnej bazy abonenckiej - wątpię, że zdecydują się na podwyżkę dla klientów.

 

Według mnie to zwykły błąd w Strefie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że będzie podwyżka jak nic. 

 

Nic tu nie jest przypadkowe że akurat HBO GO drożeje. Akurat po ogłoszeniu HBO MAX. :P Dla jednych jest to 10 a dla drugich 5zł więcej od następnego miesiąca.

I akurat nowe ceny pojawiły się już po wysłaniu wszystkim rachunków za luty jeszcze ze "starą" opłatą. Jak dla mnie to jest logiczne.

Od marca HBO Max więc od marca płacimy więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...