Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nadawaliśmy z zapasowej emisji. Na wczoraj i przedwczoraj playout Nuty musiał pójść na wcześniejszy start nowego ToTV.

Od wczorajszego wieczora ToTV ma swój nowy playout, a Nuta wróciła do pierwotnego. Także wszystko działa już ok i bez żadnych napisów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słucham sobie tego kanału od kilku godzin w UPC (dzisiaj dołączył do oferty) i powiem Wam, że moim zdaniem jest bardzo OK.

Dobra jakość techniczna (przynajmnej u mnie), duuuużo muzyki, bez głupot.

Jak na razie zapowiada się dobrze.

 

Do tej pory głównie, jak włączałem music tv, to głównie MTV Live HD i Stars TV HD. Teraz będę zaglądał także Nuta.TV HD.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dziś NUTA.TV HD zadebiutowała w UPC Polska. Będziemy w pakiecie SELECT przez bardzo, bardzo długi czas :)

 

Tym samym Nutka jest już we wszystkich sieciach kablowych z TOP5: UPC, Vectra, Multimedia, Inea, Toya i w ponad 50 innych sieciach.

 

Skoro wszystkie kablówki stać na włączenie naszego kanału do oferty, to czemu nie ma nas na platformach satelitarnych? Odpowiedzcie sobie sami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że tym wielkim operatorem pay-tv będzie UPC. Widać CP i nc+ w dalszym ciągu nie są zainteresowane Nutą.TV i w sumie nie ma co się dziwić przy takiej ilości kanałów muzycznych na naszym rynku i tym, że u obydwu operatorów są stacje muzyczne, które grają podobnie do Nuta.TV.


A na satelicie to pewnie się go doczekamy tak jak się doczekaliśmy Next Music+ HD :rofl:

 

Zapewne masz rację, bo i po co kolejna stacja grająca podobnie do innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po co komu kolejne 4fun/Eska?

 

Was nie stać na pojemność na sat, oni nie chcą was z takimi opłatami od gniazdka i kółeczko się zamyka.

 

Eska, pomimo że FTA i z zasięgiem naziemnym i sat, lada chwila wylatuje z rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak gracie, szkoda tylko, że nie możecie dopilnować, żeby wasza jakość, taką jaką deklarujecie zapewnić abonentom w kablówkach.  Mam na myśli Vectrę. NutaHD, owszem po Waszej interwencji w Vectrze dot. poprawy jakości sygnału przyniosła odpowiedni skutek na góra miesiąc. Od dłuższego czasu przy szybkich scenach w teledyskach ponownie widać pikselozę jak na kiepskiej jakości filmach z youtuba. Vectra twierdzi, że to Wasza wina, Wy obwiniacie Vectrę i kółko "wzajemnej adoracji" się zamyka... Ponieważ przez ten czas mieliście kiepską playlistę nie chciało mi się już nawet o tym pisać. Widzę, że playlista trochę się poprawiła za to jakość w Vectrze niestety już nie. NutaHD to chyba obok AdentureHD najgorszy kanał jeżeli chodzi o jakość sygnału/obrazu w ww. kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widocznie platformom nie jest potrzebny kolejny bezwartościowy gniot na dodatek płatny. ;)

Skąd wiesz, że gniot? Oglądałeś? Kanał ma tę zaletę od innych, że nadaje w bardzo dobrej jakości technicznej (przynajmniej w Multimedii) - zarówno jeśli chodzi o dźwięk DD i obraz HD. Jest też lepszy w zawartości o Power TV, bo nie ma disco polo.

 

Eska, pomimo że FTA i z zasięgiem naziemnym i sat, lada chwila wylatuje z rynku.

Eska TV nie wylatuje z rynku, tylko zmienia sposób dystrybucji i ogranicza koszty.

 

@Rafiusz

To jest ewidentna wina Vectry, bo u mnie w Multimedii nie ma pikselozy na tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NutaHD to chyba obok AdentureHD najgorszy kanał jeżeli chodzi o jakość sygnału/obrazu w ww. kablówce.

 

Nie mam kablówki, ale mam za to nc+ a w nim pakiet Man Pack, w którym znajduje się Adventure HD. Potwierdzam powyższe, że jakość obrazu na satelicie tego super hiper mega wypas kanału z bajecznym kontentem za dodatkową ekstra kasę jest najgorsza ze wszystkich polskich kanałów HD. Tak podłego bitrate obrazu z zupą pikseli nie ma chyba na żadnym polskim kanale HD. O braku dźwięku DD nie wspomnę. Ciekawostka - według Powera dźwięk DD jest cichszy niż MPEG. Dobre! :mrgreen:  Zapewne dlatego UPC wybrało dźwięk MPEG dla NUTKI, gdyż uwierzyło, że tak jest naprawdę! :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...