Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówicie platformy. Ale czy chodzi o nc+ i Orange TV czy nc+ i Cyfrowy Polsat? To chyba żadna tajemnica i można by to skonkretyzować ;)

 

Bo jak z Cyfrowym Polsatem negocjujecie, to negocjujecie ws. tylko NUTA.TV HD i TOP KIDS, czy także o dołączenie Adventure HD i POWER TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy wejść na satelitę nawet dziś. Ale nie zobaczycie dziś kanału na dekoderach, bo platformy go jeszcze nie udostępnią. Czemu? Bo przeciągają się negocjacje w sprawie pakietyzacji i warunków dystrybucji. Chcemy nadawać w HD.

Może po prostu platformy satelitarne nie są zainteresowane kolejnym kanałem, który gra te same oklepane hity co MTV Live HD czy stacje 4fun Media itp.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odpowiecie w końcu czy będzie FTA czy płatny na 100% bo nie lubię takich ciuciubabek albo podajecie pewne info albo toniecie w tonach gdybania i dopowiadania nie prawdy.

Chcą być w HD na satelicie, to chyba proste, że kodowane. Poza tym, już nie raz było, że NUTA.TV to kanał płatny. To samo TOP KIDS.

Edytowane przez Emil.1603
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu platformy satelitarne nie są zainteresowane kolejnym kanałem, który gra te same oklepane hity co MTV Live HD czy stacje 4fun Media itp.

 

Wtedy byłyby zbyt uczciwe. ;) A tak to co komu szkodzi dorzucić trochę na listę jeszcze tego samego. Zawsze się trochę zarobi, a można jeszcze chwalić się kolejny "nowym" kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kacper130700 lecą inne kawałki niż dotychczas, ale jak na razie trafiłem tylko na takie, które nie wiem kto wykonuje i nawet za bardzo nie chce wiedzieć ;d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi oferty tych "innych" za darmo i w HD? Nie widzę takich.

 

Ale to taki przykład żartu? Bo nieśmieszny.

 

Czym może się kierować potencjalny widz tak sprofilowanego kanału? Wiem na pewno, że kieruje się względnie jakością, bo taki iTV ktoś ogląda na przykład. Nie bierze pod uwagę HD, bo MTV Live HD nie miażdży statystyk, bo nie jest maksymalnie, jak to możliwe, dystrybuowany.

 

No i oczywiście nie wiem, czy to tylko takie palnięcie, ale nie ma żadnego kanału za darmo. Nikt tam co łaska nie pracuje, ani w platformach i kablówkach, ani w tych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kacper130700:

Nowsze, nowsze.

 

Z ostatnich minut:

Grace feat. G-Eazy - You don't own me

Charlie Puth - One call away

Years&Years - Eyes shut

Peking Duck ft. Benjamin Joseph - Say my name

 

Tą Grace i Peking Duck widziałem/slyszałem pierwszy raz w życiu ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to taki przykład żartu? Bo nieśmieszny.

Pytam poważnie: Ile jest darmowych muzycznych kanałów HD? Chodzi mi o perspektywę kablówki. Widzę głównie STARS TV HD, ale to inna grupa docelowa. MTV Live HD jest drogi. Myślę, że część operatorów chętnie by wymieniła go na taką Nutę TV HD. MWE nie tworzył by kanału, gdyby nie było popytu. Teraz klienci głównie pytają o kanały HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Eska TV HD, która jest kierowana do tej samej grupy, co Nuta TV HD. Problem w tym, że jej dystrybucja mimo wysokiej pozycji na polskim rynku, idzie praktycznie w tym samym tempie, co ostatnio dystrybucja większości nowych kanałów, w tym Nuty TV HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...