Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce powinniśmy mieć dobre informacje dla osób czekających na Nuta.TV z satelity :)

 

A tymczasem polecamy wywiad na temat kanału w najnowszym numerze magazynu TV Lider.

 

Lepiej już było reaktywować coś w stylu Religia.TV niż kolejny kanał muzyczny, z którym jak widac jest sporo problemów - przynajmniej byście się wyróżniali na rynku

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów muzycznych jest bardzo dużo FTA i szyfrowanych  a religijnych brak. Poza TV Trwam i mającą wkrótce wystartować TBN Polska  nie ma nic na satelicie. Kilka jest w internecie i to wszystko. Nuta TV będzie mieć problem by zaistnieć na dłużej. Lepiej by było gdyby nadawali FTA przynajmniej na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.10.2015 od ok. odz. 20:55

Ke$ha - Die Young

Bruno Mars - When I Was Your Man

Skrillex - Ruffneck

Calvin Harris & Alesso - Under Control

Darius & Finlay feat. Carlprit & Nicco - Do It All Night (wydaje mi się, że na tym teledysku było najlepsze HD!!, ale może to tylko złudzenie)

Inna - Club Rocker

Mario Bischin - Macarena (no żesz w [beep], to jest gorsze niż disco polo!!! :/:/:/, melodia nie gorsza niż legendarnych Fasolek, hop sa sa la la la)

jak będą tak dalej grać to ja tu więcej nie zajrzę :/

Gromee feat. Wrethov - Live Forever

Armin van Buuren feat. Cindy Alma - Beautiful Life

George Ezra - Blame It on Me (nareszcie coś innego niż sieczka i rąbanka, ciekawy wokal i utwór)

Nicki Minaj - Super Bass (nie widziałem dzisiaj ani jednego teledysku Pitbulla za to chyba widzę dla odmiany chyba już 4 teledysk tej napompowanej "artystki" :/)

Margaret - Heartbeat (słuchać się da, oglądać już niestety nie za bardzo; dlaczego ktoś jej wmówił, że potrafi tańczyć?,  w teledysku udowadnia, że nie potrafi :/, niech więcej poćwiczy albo niech nie tańczy, to podskakiwanie na jednej nodze jest żenujące :(:( )

Klingande - Jubel

Darius & Finlay feat Nicco - Get Up (kolejne "dziwadło" czyli piosenka z rodziny polskich Fasolek i pierwszy teledysk, na którym na scenach kręconych na basenie wykrzaczyło się "HD")

Nick Jonas - Chains

Miley Cyrus - We Can't Stop

Margaret - Wasted (znowu ona, nie tańczy za bardzo i od razu lepiej :) )

NIEEEEEEEEEEEEEEEEE znowu Nicki Minaj - Pound The Alarm. 

Poddałem się...

 

 

Miło sie ogląda, obraz nie krzaczy, nie ma pikselozy. Dźwięk ok. Nadal nadają testowo, więc pewnie za wczesnie na wnioski ale jak by nie patrzył, to stacja, muzycznie przynajmniej, chyba będzie przeznaczona dla gimbazy :(:( :(? Tylko po co gimbazie HD i dobry dźwiek? To tylko moje zdanie. Sami oceńce po doborze teledysków. Ta stacja chyba nie będzie dla dziadków czterdziestolatków, takich jak ja. Szkoda :(. Z "klasyki" to ja widziałem tylko jeden teledysk Davida haselhoffa :/. Tytułu piosenki nie pamiętam. Teledysk wyglądał jak z lat 80tych. Codziennie dużo Madonny i Jenifer Lopez. Nadają testowo więc tak jak obiecali może playlista będzie róznorodzniejsza niz tylko upa umpa bum sia la bum.

 

Oooo właśnie "leci" Michael Jackson i Slave To The Rhythm. W końcu coś dla dziadków :) Pierwszy raz to widziałem w muzycznej TV. Dzięki :). W HD wymiata :).

Edytowane przez whome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G i m b a z a nie ogląda tv, bo od tego ma internet

A znasz całą "gimbazę", że tak gadasz?

Kanałów muzycznych jest bardzo dużo FTA i szyfrowanych  a religijnych brak. Poza TV Trwam i mającą wkrótce wystartować TBN Polska  nie ma nic na satelicie. Kilka jest w internecie i to wszystko. Nuta TV będzie mieć problem by zaistnieć na dłużej. Lepiej by było gdyby nadawali FTA przynajmniej na początku.

TBN jest telewizja sekciarską bardziej, czy tam protestancką. Jaka jest TV TRWAM każdy wie.

 

Normalnej telewizji, jaką była Religia.tv, nie ma. MWE mogłoby poważnie rozważyć taki profil nowego kanału. Skoro chcieli nawet spróbować przejąć od ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam, g i m b a z a (pytanie do admina - czy słowo g i m b a z a jest jakoś trafione, że system je wycina?)  to ludzie w jakim wieku??

Edytowane przez Mr. Orbita
Ktoś kiedyś się żalił, że go wyzywa inny osobnik od gimbaz, to dodałem do wycinania ;)
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam, g i m b a z a (pytanie do admina - czy słowo g i m b a z a jest jakoś trafione, że system je wycina?)  to ludzie w jakim wieku??

Teoretycznie jest to grupa wiekowa od 13 do 16 lat, czyli ci co chodzą do gimnazjum (stąd nazwa). Choć często mówi się że to nie wiek, tylko stan umysłu, i mentalnie można nim być nawet w wieku 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam, g i m b a z a (pytanie do admina - czy słowo g i m b a z a jest jakoś trafione, że system je wycina?)  to ludzie w jakim wieku??

 

Teoretycznie jest to grupa wiekowa od 13 do 16 lat, czyli ci co chodzą do gimnazjum (stąd nazwa). Choć często mówi się że to nie wiek, tylko stan umysłu, i mentalnie można nim być nawet w wieku 17.

Serio, STARS.TV? Nazwa Ci nie zasugerowała? Szok :)

Edytowane przez T.A. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...