Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eleven w ofercie ma mi.in turnieje ATP 250,ligę francuską,włoską,szkocką,belgijską oraz Fa Cup. Eleven startuje o 15:45 w niedzielę,a drugi kanał 22 sierpnia.

Ciekawe czy ruszy trzeci kanał czyli Eleven Plus. Nieco odciążyłby reszte stacji od liczby meczów zwłaszcza jak będą one się pokrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furjan, Sikora :lol2::lol2::lol2::lol2: - Patryk nieraz mówił,że nie zna się na tenisie i to widać . Zarzeczny - bez komentarza. Bardzo zawiodłem się na doborze personalnym, już na tej telewizji. Nie będę jej oglądał,a tym bardziej płacił Z wywiadu nic się nie dowiedzieliśmy, wziął kolegów do współpracy, w tym część osób, które dyskwalifikuje tą TV w moich oczach. Szkoda, bo myślałem,że to będzie naprawdę ciekawy projekt, podchodziłem z dużym entuzjazmem.

 

Akurat Zarzeczny jest bardzo dobry. Był bardzo dobry w Lidze +, w Orange Sport również i przede wszystkim miał fajne riposty i do studia wniesie sporo kolorytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pawła Zarzecznego to mam nadzieje że w Elevenie wróci jego interaktywny "Hyde Park" znany z anteny stacji Orange Sport.

 

A ja mam nadzieję, że Zarzeczny nie będzie nic prowadził w tej stacji bo jest po prostu zbyt [beep]!

Potrafi jedynie bić pianę, takich cwaniaków nie potrzebuję w poważnej telewizji za jaką ma uchodzić Eleven podobno?

Niech Zarzeczny sobie gburuje na weszło w swoim One Men Show hahah, tam i tak go nikt nie ogląda jak grubas siedzi na tapczanie i wygaduje bzdury, matko boska, jakim trzeba być człowiekiem, żeby takie rzeczy robić, jeszcze wódki tam brakuje tylko...

Zarzeczny to niepoważny gość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święcicki zaprzeczał parę dni/tygodni temu, że nie będzie w Eleven. Coś ta jego zbyt duża wiedza śmierdziała. Aczkolwiek to super, bo on w Orange się bardzo rozwijał. Ciekawe jak będą wyglądały relacje Zarzecznego i Grzywacza bo reprezentacyjnym "Studio Plaża Fawela". Grzywka znowu wróci z emigracji ale to super, bo on komentuje angielską piłkę świetnie i ma dobrą wiedzę. Liczę, że z castingu zostaną wyłonione ciekawe osoby. Taki Borek, Smokowski czy Twarowski też zaczynali od zera. Potrzeba nowych twarzy w TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele szumu na temat eleven, że niby mieliśmy się dzisiaj dowiedzieć czegos więcej a tak naprawde to prawie nic sie nowego nie dowiedzieliśmy.Za tydzień start a nawet nie wiadomo gdzie kanał będzie dostępny.Start w internecie to dla mnie żenada.Nie rajcuje mnie oglądanie meczu na małym monitorze albo podłączanie kompa pod tv.Tak więc pożyjemy zobaczymy ale jak narazie to nie wygląda najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się, jak okaże się że to rebranding Sportklubu i/lub Orange Sport.

Straszyli, podbijali cenę za prawa, ale nie sądzę żeby stali się prawdziwą konkurencją dla C+.

 

Mimo wszystko mają niszowe rozgrywki, a nie wygląda na to, żeby było ich stać na La Liga.

 

Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to Laskowski komentował La Liga i Ekstraklasę, a żadnej z tych lig Eleven mieć nie będzie. Może gdyby mieli NHL to pan Jacek by się skusił...

 

Iwanow też nie komentował Serie A czy Ligue 1, a był łączony przez znaffców z tego tematu z Eleven. Tak samo jak Laskowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje trwają odnośnie ligi hiszpanskiej to na razie Eleven jest faworytem ale nc+ też ma szanse.

W video które ktoś kiedyś Udst to był w ofercie ich kanałów rozgrywki Pucharu ligi Angielskiej więc z czasem wszystko się wyjaśni. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była też liga brazylijska w tych video o której Mirosławski nie wspominał

 

@nemo - masz coś z Serie A? :)

Mam całą ramówke i wczorajszy mecz. Ale na dzisiaj koniec. Jutro też jest dzień !

Może coś dzisiaj wrzuci nemoturtles- jakieś nowe filmiki promocyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...