Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Blado to wypadło powiem szczerze, bo nic konkretnego poza nazwiskami nie padło... ESN trochę się kryguje i mówi, że kanały do platform/kablówek daje za darmo, a jeśli ktoś sobie coś za to policzy, to już nie ich wina, czyli można wnioskować, że opłaty jednak jakieś będą, a i ich wachlarz w różnych miejscach może być spory.

 

Co do praw, to z dodatkowej piłki zostaje jeszcze ta po drugiej stronie wody, LE i LL, czyli... nadal nic nie wiadomo. Generalnie liczą na to, że zrobi się hype w tygodniu po kolejnych, pewnie puszczanych codziennie, komunikatach prasowych. Szczerze powiem, że forma promocji średnia, ale to sprawa drugorzędna, bardziej wkurza i irytuje ciągle brak konkretów, na które wszyscy zainteresowani kanałami czekają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzeczny będzie też chyba współpracował.

 

"Mamy content premium, ale nie chcemy być takim kanałem stricte premium, gdzie trzeba płacić dodatkowo za kanały" czy jakoś tak. Czyli do dostawcy będą decydować o ewentualnej cenie za Eleven.

I to mnie najbardziej zaintrygowało, myślę więc że jeśli chodzi o CP to będą w pakiecie Sport HD bo raczej nie ma szans by zmienił Solorz strategię i dał jako kanały a'la carte. Z nc+ nie wiadomo ale pewnie też w ramach pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie oczekiwałem przełomowych informacji, ale sądziłem, że dowiemy się trochę więcej. Co do komentatorów - nic dziwnego, większość to ekipa z Orange Sport i Sportklubu (osobiście brakuje mi Bartnickiego). Eksperci to jakaś komedia. Kręcina, serio? On to raczej jako kabaret może służyć, a nie ekspert w studio. Najbardziej śmieszy mnie jednak ta aura tajemniczości, którą tworzy Mirosławski. W niedzielę pierwsza transmisja, a my nadal nic nie wiemy. Ciągle tylko "będziemy informować w komunikatach"... Z zewnątrz to na razie wygląda tak, jakby ktoś robił sobie tą telewizję dla jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furjan, Sikora :lol2::lol2::lol2::lol2: - Patryk nieraz mówił,że nie zna się na tenisie i to widać . Zarzeczny - bez komentarza. Bardzo zawiodłem się na doborze personalnym, już na tej telewizji. Nie będę jej oglądał,a tym bardziej płacił Z wywiadu nic się nie dowiedzieliśmy, wziął kolegów do współpracy, w tym część osób, które dyskwalifikuje tą TV w moich oczach. Szkoda, bo myślałem,że to będzie naprawdę ciekawy projekt, podchodziłem z dużym entuzjazmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest czasem tak, że faktycznie Eleven będzie w tych podstawowych pakietach i dostępny będzie SZEROKO bez dodatkowych opłat? Bo przecież gdyby kablówki/platformy chciały na nim zarobić, to informowaliby o cenach z wyprzedzeniem. M.in. po to, by ZAROBIĆ. Bo jestem przekonany, że znajdą się tysiące ludzi, którzy na przestrzeni kilku dni są w stanie wykupić kanały tylko po to by w niedzielę o 16:00 przy piwku obejrzeć Chelsea-Arsenal.

 

A skoro kanał nie będzie EXTRA PŁATNY, to zapewne odpalą go w kablówkach i platformach cyfrowych w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie że o hiszpańską nie startują. Mirosławski ani razu nie powiedział że złożyli ofertę a tylko że z tego co mu wiadomo przetarg jest nierozstrzygnięty. Nie powiedział np. że czekają na rozstrzygnięcie przetargu. W sumie to chyba mieliby za dużo piłki na dwa kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest czasem tak, że faktycznie Eleven będzie w tych podstawowych pakietach i dostępny będzie SZEROKO bez dodatkowych opłat? Bo przecież gdyby kablówki/platformy chciały na nim zarobić, to informowaliby o cenach z wyprzedzeniem. M.in. po to, by ZAROBIĆ. Bo jestem przekonany, że znajdą się tysiące ludzi, którzy na przestrzeni kilku dni są w stanie wykupić kanały tylko po to by w niedzielę o 16:00 przy piwku obejrzeć Chelsea-Arsenal.

 

A skoro kanał nie będzie EXTRA PŁATNY, to zapewne odpalą go w kablówkach i platformach cyfrowych w piątek.

 

O czym mają informowac jak z nikim się nie porozumiano? Ile razy można powtarzać: to OPERATORZY zdecyduja w jakich pakietach i jakiej formie udostepnią kanały :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...