Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ czerstwy

 

A co ma wspólnego kończąca się umowa? Nie rozumiem....

A bajki to ty opowiadasz... Dzisiaj, jutro, zawsze :lol2:

Faktycznie to nie ma żadnego znaczenia szczególnie dla tych co są zainteresowani głównie tymi rozgrywkami które mogą być w tych kanałach.Daleko mi do Ciebie czego dowodem jest ten wątek czy np.to viewtopic.php?f=7&t=7424&start=6495 wiem nie wiem ale napiszę przy okazji wprowadzę w błąd.Tu podobne informacje bez żadnego potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ czerstwy

 

A co ma wspólnego kończąca się umowa? Nie rozumiem....

A bajki to ty opowiadasz... Dzisiaj, jutro, zawsze :lol2:

Faktycznie to nie ma żadnego znaczenia szczególnie dla tych co są zainteresowani głównie tymi rozgrywkami które mogą być w tych kanałach.Daleko mi do Ciebie czego dowodem jest ten wątek czy np.to viewtopic.php?f=7&t=7424&start=6495 wiem nie wiem ale napiszę przy okazji wprowadzę w błąd.Tu podobne informacje bez żadnego potwierdzenia.

 

 

Człowieku - dostajesz rozdwojenia jaźni? Z jednej strony uważasz ten projekt za ściemę, robienie w balona ludzi a z drugiej strony stajesz się zagorzałym obrońcą Abonentów dla których te kanały to być albo nie być z platformą. Czyli jesteś za a nawet przeciw. Make up your mind!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus a nie robią ludzi w balona?Już dawno powinni wyłożyć kawę na ławę przynajmniej konkretnie co gdzie i kiedy a nie ściemnianie.

Eleven mówi kontaktujcie się z operatorami - a operatorzy odpowiadają - my nic nie wiemy.

Robią z nas idiotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP zazwyczaj w dniu pojawienia się kanału w ofercie informuje o jego dodaniu

 

@ czerstwy

Projekt jeszcze nie jest w 100% gotowy. Wszystko jest pewnie na finiszu, przetarg np. na LL, w którym biorą udział jeszcze trwa. Operatorzy wcześniej nigdy nie ujawniają o doł. kanałów (taka jest ich polityka), chyba że ktoś mądry przechwyci pismo do kablówek. Pewnie jutro się trochę dowiemy. Pamiętasz rewolucję programową w CP, kiedy dołączyli ok. 20-30 kanałów? Chyba nikt się wtedy tego nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze jakieś filmiki?

 

Poza tym, dziwne że nie ma komentarza w tej zapowiedzi. Sam suchy filmik. I z muzyczką, która nie pasuje do kanału sportowego, a bardziej do jakiejś poczekalni w urzędzie.

 

Nitros, skoro to jest na Facebooku, to samemu też można chyba to znaleźć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najzabawniejsze że na FP C+Sport twierdzą że trwają przetargi na Ligi francuską i włoską.To jest poważne traktowanie kibica.

Ciekawe co piszesz. Na poprawę humoru.

https://www.youtube.com/watch?v=0boB4Eu6COY&feature=em-upload_owner

I tak przez trzy lata.

@nemo - masz coś z Serie A? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze jakieś filmiki?

 

Poza tym, dziwne że nie ma komentarza w tej zapowiedzi. Sam suchy filmik. I z muzyczką, która nie pasuje do kanału sportowego, a bardziej do jakiejś poczekalni w urzędzie.

 

Nitros, skoro to jest na Facebooku, to samemu też można chyba to znaleźć :P

 

To są tzw. filery. I takie mają być.

Jutro zgrywamy lektora do całej ramówki na pierwszy tydzień więc będzie zagadane dla tych co koniecznie lubią lektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...