Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poświęciłem chwilkę i spisałem dla Was ramówkę ES4 z EPG. :)

Niedziela, 26.11:

18:55 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain Handball

Fatalna wiadomość dla miłośników szczypiorniaka.  Hit Ligi Mistrzów z udzialem polskiego zespolu będą mogli obejrzeć tylko abonenci nc+ lub posiadający w kablówce Canal+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalna wiadomość dla miłośników szczypiorniaka.  Hit Ligi Mistrzów z udzialem polskiego zespolu będą mogli obejrzeć tylko abonenci nc+ lub posiadający w kablówce Canal+Sport.

Zaczyna się problem wyłączności w NC+ i to jeszcze dla posiadaczy wyższych pakietów. Domyślam się, że Ci którzy mają wykupiony pakiet Eleven w tej stacji, a nie obejrzą z powodu posiadania START+ lub COMFORT+ też zadowoleni nie będą... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz rozgrywany jest o 13.30 :)

 

Sobota 13.00 Barnsley vs Leeds United

 

Na Eleven 3 w tym czasie jednak wolą 2.Bundesligę pokazać a na Eleven 4 powtórkę Monako  :mrgreen:

Niestety nie każdy mecz Championship ma przekaz TV .

Ja mogę im skomentować  :roll:

 

Jest na forum w ogóle ktoś kto ogląda 2.Bundesligę? Mam podejrzenie,że w Polsce te mecze ogląda 100 osób z czego 50 to rodziny komentatorów :lol2:

tak ja oglądam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ten leci na Sky więc chyba jest przekaz? ;)

 

to mamy trzech z tej setki,pytanie czy oglądacie bo to Was fascynuje czy po prostu nic innego w tym czasie nie leci i dlatego oglądacie  :>

To że leci na Sky nie znaczy że sygnał jest wysyłany po za Wielką Brytanie. W sobotę w Eleven  będzie Sheffield United – Birmingham City 

 

Odnośnie pytania czy oglądam bo mnie fascynuje czy nie ma nic innego - oglądam bo lubię oglądać zespoły nie topowe chodzi mi o wszystkie ligi a i tak w 2 lidze niemieckiej jest zespół któremu kibicuję od dawna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven teraz największa niewiadoma w Polsacie za 3 miesiące. Jeśli komuś zależy na dobrym pakiecie tv plus np la liga, Polsat ostatnio dał oferty bardzo dobre,z pakietem eleven można średnio mieć za ok 65 zł. Już chciałem zmieniać z nc+ gdzie prawie 30 zł miesięcznie płacę, ale do czasu jak się nie wyjaśni co z 4 eleven zrobią,trudno decydować. Gdzie już była wyklarowana sytuacja ze sportem,teraz znów nie wiadomo czy na 4 nie będą się pojawiać ciekawe mecze co będzie kartą przetargową, a Polsat zażyczy sobie za to dodatkowe pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejce 28-29.11 doszedł jeszcze jeden mecz Ligue1, więc mamy 3 mecze, w weekend 01-03.12 też planowane 3 mecze, a może i więcej, bo jeszcze nieznana ramówka ES4, w końcu coś dobrego zaczyna się dziać w kwestii transmisji tej ligi. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eleven teraz największa niewiadoma w Polsacie za 3 miesiące. Jeśli komuś zależy na dobrym pakiecie tv plus np la liga, Polsat ostatnio dał oferty bardzo dobre,z pakietem eleven można średnio mieć za ok 65 zł. Już chciałem zmieniać z nc+ gdzie prawie 30 zł miesięcznie płacę, ale do czasu jak się nie wyjaśni co z 4 eleven zrobią,trudno decydować.

 

Jaka niewiadoma? PRzecież sytuacja będzie identyczna jak z Eleven Extra. Przez pewien czas tylko w nc+, kiedy wyłączność minie wszyscy operatorzy dotychczas oferujący kanały Eleven dołączą Eleven 4 do swojej oferty.

 

 

teraz znów nie wiadomo czy na 4 nie będą się pojawiać ciekawe mecze co będzie kartą przetargową

Nie będą. Na czwartym kanale będą mecze nie mieszczące się w trzech dotychczasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...