Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako abonent Eleven czuje się OSZUKANY!!! Kupiłem ich kanały, żeby CAŁĄ Bundesligę oglądać. Teraz dostanę tylko jej część, bo resztę konkurencji odsprzedali (C+) i ja nie będę mógł jej  CAŁEJ oglądać albo mam sobie konkurencji kanały wykupić?! Ponoć mecze NIE będą się dublować! WTF?!

 

Głupio się tłumaczą, że....liczba meczów nie ulegnie zmianie. Liczba może i nie, ale wykupiłem Eleven dla meczów Bundesligi, 21-ego gra BVB, mam wykupić pakiet C+ teraz dodatkowo? wiązać się kolejną umową z kolejnym nadawcą?! A jak zaraz odsprzedadzą kawałki 3 kolejnych lig do 3 różnych nadawców? To nie jest podstawa do zerwania umowy?

Edytowane przez niszczyciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manipulujesz masakrycznie. Nie pokazywał, ale miał prawa do całej Bundesligi. Osoby kupujące te kanały, dla tej ligi mają prawo czuć się oszukane.

Nie miał do całej mecz sobotni o 18:30 nie był w pakiecie. Pokazywali mecze o 18:30 bo nie było na początku chętnych. Nadal Eleven ma Bundesligę i nie widzę tu żadnego oszustwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był w pakiecie? Chyba bredzisz, bo była tylko mowa, że nie jest na wyłączność, czyli jeśli jakaś stacja kupi pakiet, to byłby na obu jednocześnie.

@niszczyciel, co tu dużo pisać, zostałeś zrobiony w ch... jak wielu ludzi.

Mi to praktycznie nic nie zmienia, bo mam i C+, a nawet dwa mecze w lepszej jakości obrazu. Jednak o ile myślałem o rezygnacji z Canal+ za rok, to dostałem argument przeciw... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie miał do całej mecz sobotni o 18:30 nie był w pakiecie.

 

Był. Eleven miał wszystkie mecze w pakiecie. Jedynie na ten z 18:30 nie mieli wyłączności.

 

 

Część tego za co zapłaciłem mi odebrano, to jest w umowie? Obniżą abonament?

Nie. Wykupujesz dostęp do kanału, nie do lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie. Wykupujesz dostęp do kanału, nie do lig.

Tylko tutaj mamy trochę przełomową sytuację, kanał reklamuje się wszędzie Bundesligą, oczywiście pada też słowo na ''wyłączność''. Umowa z Bundesligą na 4 lata, a po dwóch miesiącach od startu rozgrywek zabiera się kawałek tego tortu skuszonym abonentom. :) Jest to co najmniej Sprawa dla reportera:razz:

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miał do całej mecz sobotni o 18:30 nie był w pakiecie. Pokazywali mecze o 18:30 bo nie było na początku chętnych. Nadal Eleven ma Bundesligę i nie widzę tu żadnego oszustwa 

Czyli gdyby, dajmy na to, został mu jeden mecz Bundesligi, to nadal nie byłoby oszustwa? Fani Dortmundu wielu meczów tej drużyny nie zobaczą, jeśli nie mają Canal+. Takie są fakty, a Ty nie baw się w Mirosławskiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manipulujesz masakrycznie. Nie pokazywał, ale miał prawa do całej Bundesligi. Osoby kupujące te kanały, dla tej ligi mają prawo czuć się oszukane.

 

Fakty są proste i przejrzyste: Eleven pokazuje w kolejce tyle samo spotkań Budesligi ile pokazywało dotychczas (6-7 z pierwszej i 2-3 z drugiej), Canal+ oprócz tego pokazuje dodatkowe mecze, które i tak nie zmieściłyby się w Eleven.

Wszyscy powinni być szcześliwi. Abonenci tylko C+ bo dostali co prawda ochłapy, ale to zawsze jakąś dodatkowa piłka (i lepsze to niż regaty żeglarskie), z kolei abonenci tylko Eleven mają tyle samo spotkań co dotychczas mieli. Win-Win. Inna sprawa, że większość osób ma oba pakiety i dzięki temu przekrój dostępnych spotkań Bundesligi jest większy niż dotychczas.

Jeszcze niedawno był tutaj płacz fanbojów, że się prawa marnują. Teraz okazuje się, że mecz 2 i 4 wyboru bundesligi to coś dla czego wszyscy mieli Eleven.

Komedia :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te materiały nagrane do studia derbów Mediolanu. Dobra robota, tego brakuje.

 

Tak jak pisałem z Bundesligą, gdyby oddali drugi mecz o 15.30 na wyłączność i jednym się podzielili, to nikt by nie mógł mieć większych roszczeń, ale tutaj można mieć sytuację, że nawet dwa mecze o indywidualnych godzinach odpadną. Papka Patryka dla niekumatych, nikogo nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot, chyba jesteś na kontrakcie w Eleven Sports Network. Nazywanie meczów drugiego i czwartego wyboru ochłapami jest śmieszne. Jakby oddali Canal+ połowę meczów Barcelony i połowę Realu Madryt, pisałbyś tak samo.  :mrgreen:

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są takie same ochłapy, jak mecze Ligi Mistrzów albo Liga Europy w TVP, albo polska liga w Eurosport 2 ;). Malutki wycinek całości.

Oczywiście fanboje C+ będą sobie mówić inaczej, ale w to alternatywne postrzeganie świata się nie mieszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są takie same ochłapy, jak mecze Ligi Mistrzów albo Liga Europy w TVP, albo polska liga w Eurosport 2 ;). Malutki wycinek całości.

No nie takie ochłapy, skoro w ostatniej kolejce pokazali zdecydowanie najciekawszy mecz :) Współczuje fanom Bundesligi, była radość z początku, bo Eleven pokazywał więcej niż Eurosport, teraz niby tyle samo ale co kolejke odpadnie im jakieś ciekawe spotkanie. To nie jest dobra zmiana :lol2:

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tutaj mamy trochę przełomową sytuację, kanał reklamuje się wszędzie Bundesligą, oczywiście pada też słowo na ''wyłączność''. Umowa z Bundesligą na 4 lata, a po dwóch miesiącach od startu rozgrywek zabiera się kawałek tego tortu skuszonym abonentom. :) Jest to co najmniej Sprawa dla reportera:razz:

 

Przecież nie twierdzę nigdzie, że ktoś posiadający Eleven, a nie mający C+ nie został zrobiony w konia. Mnie też za bardzo się to nie podoba, mam C+, ale planowałem rezygnację w przyszłym roku. Jednak faktem jest, że nie zostały złamane żadne prawa konsumenta. Nie kupujesz dostępu do całej Bundesligi a dostęp do kanałów Eleven. Choćby nagle sprzedali wszystkie swoje prawa i puszczali bierki, to i tak nie byłoby żadnych podstaw, ażeby coś od niech wyegzekwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie takie ochłapy, skoro w ostatniej kolejce pokazali zdecydowanie najciekawszy mecz :) Współczuje fanom Bundesligi, była radość z początku, bo Eleven pokazywał więcej niż Eurosport, teraz niby tyle samo ale co kolejke odpadnie im jakieś ciekawe spotkanie. To nie jest dobra zmiana :lol2:

 

Tak jak pisałem, kwestia podejścia. Ja mam takie, że kto chce oglądać Bundesligę, a nie jest tylko fanem Lewandowskiego ;) teraz ma szerszy wybór w stosunku do tego co było tydzień temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj innymi słowy chodzi tylko o to, że część widzów Eleven w pewien sposób została na lodzie, bo są abonentami CP i w dużej mierze nie mają dostępu do C+, gdzie mogliby obejrzeć te mecze Borussii. O to tylko ten cały ambaras. :)

Edytowane przez pierścień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54698.jpg

 

Przez całe lato tak mniej więcej wyglądało nabijanie sobie abonentów przez Eleven. Wszelkie kablówki, CP, NC+. Nie jest to reklama wprowadzająca w błąd? Eleven postąpiło bardzo nie w porządku w stosunku do swoich abonentów i mocno straciło na wiarygodności u mnie.

A jaka reklama nie wprowadza w błąd ? Reklama to jest manipulacja ale jeśli ktoś ma problem z logicznym myśleniem to już jego problem. Sama to hasło jest manipulacją od początku bo było pewne, że nie pokażą 306 meczy. 

 

A kto im broni pierścień zmienić operatora albo dokupić C+ ? Nikt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział kiedyś klasyk: "Life is brutal"

Kiedyś tak samo widzowie C+ czuli się oszukani, bo kupowali pakiet dla hiszpańskiej, włoskiej, czy francuskiej, bo konsultanci zapewniali, że ligi zostaną a wyszło, jak wyszło. Teraz przyszła kolej na widzów Elevenów. I co im zrobicie? Nic! Bo liczy się biznes, kasa i układy a dobro widzów jest może na przedostatnim miejscu od końca. Wcale się nie zdziwię, jeśli po wygaśnięciu obecnej umowy Elveny znikną z CP, bo współpraca z NC+ będzie się zacieśniać i jakaś "mądra" głowa na górze uzna, że tak będzie lepiej. Wszystko może się wydarzyć a widz może sobie co najwyżej ponarzekać na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...