Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że LE nie kupią. Przecież oni mają tylko dwa kanały a meczów w fazie grupowej o tej samej godzinie jest chyba troszkę więcej. To samo jakby kupili La Ligę. Wtedy wrócilibyśmy do punktu wyjścia i znowu włoską i francuską u nas pokazywaliby w mocno okrojonej wersji a przecież nie o to chodzi.

 

Oni w przetargu nawet nie startują, chyba że coś się zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Ty z jakichś niezrozumiałych względów nienawidzisz Canal+, to nie znaczy że inni mają podzielać Twoje zdanie. Dla większości rozsądnych ludzi dotychczasowa oferta sportowa Canal+ była fantastyczna. Cała najlepsza piłka była w jednym kanale. Co w tym złego? Co do Eleven, cały czas dziwi mnie ten zachwyt nad ich powstaniem. Pogodziłem się z tym, że liga włoska i francuska tam trafią, ale jakieś mrzonki o lidze hiszpańskiej są co najmniej śmieszne. Po pierwsze i najważniejsze- nie ma możliwości pomieszczenia tylu meczów na dwóch kanałach, po drugie dystrybucją tych praw nie zajmuje się MP & Silva, a jak wiemy to stamtąd pozyskują prawa. Także według mnie oferta za La Ligę to ściema lub chęć podbicia ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną to nic nie mają/jedynie mgliste zapowiedzi/i oby tak zostało.

Tak i wszystko zostanie po staremu w twoim ukochanym Canal Sru... wróć! Canal+ - ta jasne :lol2:

A Ty myślisz, że po powstaniu Eleven dostaniesz go w CP za darmo? :lol2: Więc i tak nici z oglądania, bo gdybyś był gotowy płacić za piłkę, to dawno miałbyś C+.

 

Dla większości rozsądnych ludzi dotychczasowa oferta sportowa Canal+ była fantastyczna.

W pełni podzielam Twoje zdanie, pisałem o tym wcześniej, jak tak dalej pójdzie, to przeciętny Kowalski będzie musiał wydać 1/3 wypłaty, aby mieć dostęp do tego co wcześniej powiedzmy bez promo za 100PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie że Eleven może mieć jeszcze LaLiga i LE, to tak samo można napisać, że mogą przecież jakby takie prawa posiadali uruchomić trzeci kanał a nawet czwarty, kto im zabroni.

Cały czas jest dużo niewiadomych, trzeba czekać do 2 sierpnia na start i okaże się co to warte będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w przyszłym roku będzie sprzedawał prawa do angielskiej premiership? To chyba w marcu będzie ?

 

Prawa sprzedaje chyba federacja angielska, ale nie jestem pewien, i najwcześniej maj a nie marzec.

 

 

Nie, Federacja Angielska (The FA) nie odpowiada za zawodowe ligi w Anglii (jak np. Barclays Premier League).

 

Oczywiście Eleven mógłby kupić angielską Aviva Premiership (rozgrywki w rugby union [rugby 15-zespołowe]),

ale jak mniemam chodziło pewnie o angielską Premier League, a nie angielską Premiership.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Eleven Sports Network testują nowy panel z programem TV i umieścili w nim już kilka pozycji od 29 lipca do 2 sierpnia, np. Emirates Cup, ligę szkocką, Croatia Cup w tenisie - http://11sport.pl/programming. Trzeba by sprawdzić, czy pozycje oznaczone jako LIVE pokrywają się z rzeczywistością. Tutaj strona z wymienionymi wszystkimi pozycjami, jakie na razie do tej pory zamieścili - http://11sport.pl/wp-content/plugins/dpProEventCalendar/includes/rss.php?calendar_id=1.

Pojawiła się też kategoria "news" - http://elevensportsnetwork.com/category/news :wink:

 

W ogóle to strasznie się grzebią z tą stroną - zamiast najpierw zrobić całą, a potem dopiero wrzucić już gotową to się bawią w takie coś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej ramówki - jeżeli okazałoby się to prawdą - wynika, że jednak pierwszą propozycją programową LIVE nie będzie Tarcza Wspólnoty, a mecz Szkockiej Premier League Hearts vs St. Johnstone ;) Coś kręcili z tym pierwszym LIVE'em w komunikacie, albo SPL wyemitują w necie ;)

 

Powiększono też player na stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkania w ramach FA Community Shield (Chelsea - Arsenal), Ladbrokes Scottish Premiership (Celtic - Ross oraz Hearts - St Johnstone) oraz Brasileirão Chevrolet (Fluminense - Grêmio oraz Sport - São Paulo) odpowiadają podanym godzinom. Czemu nie ma Jupiler Pro League? Mecze Brugge - Mechelen czy Leuven - Anderlecht zmieściłyby się w ramówce nie nakładając się na inne mecze transmitowane na żywo. Bo wydawało mi się, że prawa do belgijskiej ligi Eleven chyba zakupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...