Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieobiektywni bywają,ale szczerze- np. w takim Przeglądzie Sportowym nie mam co czytać. Lubię wyraziste dziennikarstwo,a nie takie poprawne, nijakie. 

Obaj Panowie są jacy są,ale cenię Stanowskiego za to,że stworzył coś własnego i jest niezależny, nie musi kłaniać się czy to Polsatowi czy TVN-owi i zrobił kilka przełomowych tekstów a'la co uważa przeciętny zjadacz chleba, za co tak go nienawidzi niejaki Lis Tomasz. Niestety jego układ towarzyski też jest widoczny.Jednak on tego nie ukrywa, a najgorsza dla mnie jest hipokryzja,a ta jest powszechna. 

Dla mnie weszlo to taki dziennikarski [beep]. Jeśli już ktoś w niego wdeptuje to z głową. Wyraziste dziennikarstwo? Raczej dziennikarska prostytucja. Zupełnie nie dziwię się dawnej ekipie z weszlo, że gdy tylko mogła dała stamtąd dyla. 

 

Stanowski jako dziennikarz jest już u mnie dawno temu skończony jak Lis, Żakowski itp. (bo to dokładnie ten sam mały rozmiar kapelusza, tyle, że nie aż tak polityczny). 

 

Jedyne światełko w tunelu jakie pojawia się na weszlo to artykuły Milewskiego. Reszta to na ogół rynsztok i pomyje. Żałuje tylko, że często zdarza mi się te pomyje czytać, bo wielu bierze je za pewnik i je cytuje gdzie popadnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie weszlo to taki dziennikarski [beep]. Jeśli już ktoś w niego wdeptuje to z głową. Wyraziste dziennikarstwo? Raczej dziennikarska prostytucja. Zupełnie nie dziwię się dawnej ekipie z weszlo, że gdy tylko mogła dała stamtąd dyla. 

 

Stanowski jako dziennikarz jest już u mnie dawno temu skończony jak Lis, Żakowski itp. (bo to dokładnie ten sam mały rozmiar kapelusza, tyle, że nie aż tak polityczny). 

 

Jedyne światełko w tunelu jakie pojawia się na weszlo to artykuły Milewskiego. Reszta to na ogół rynsztok i pomyje. Żałuje tylko, że często zdarza mi się te pomyje czytać, bo wielu bierze je za pewnik i je cytuje gdzie popadnie. 

Pozwolisz,że się nie zgodzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkim?

Z zestawieniem w jednym szeregu Stanowskiego, Lisa i Żakowskiego. Ten ostatni karałby ludzi, które urodziły niepełnosprawne dzieci, a ten pierwszy im pomaga. Lis to kompletnie odleciał, wystarczy przejrzeć jego twitter.

Co do Eleven to ja uważam,że szkoda tak zwyczajnie,że o [beep]ołę czyli tweet znika program konkurencyjny do Cafe Futbol, choć mnie strasznie irytował Zarzeczny, który jest chyba jedyną osobą, której szczerze nie cierpię. Ciężko współpracować dwóm takim osobom, w gruncie rzeczy do siebie bardzo podobnych. Nie grzeszą skromnością, pokorą, ale trzeba im przyznać,że dość dużo osiągnęli i to w dość młodym wieku,a to na pewno wynik ciężkiej pracy, za to ich szanuję,a zgadzać się z nimi nie muszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej oglądalności Eleven. Niby o wiele większy zasięg, niby Barca,Real,Juve mają mnóstwo fanów w Polsce a jak przychodzi do wyników oglądalności to jest 0,03% czyli mniej niż C+ z wyśmiewaną Ekstraklasą, nie mówiąc już o TVP Sport (to już w ogóle fenomen, przecież tam nic nie ma!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej oglądalności Eleven. Niby o wiele większy zasięg, niby Barca,Real,Juve mają mnóstwo fanów w Polsce a jak przychodzi do wyników oglądalności to jest 0,03% czyli mniej niż C+ z wyśmiewaną Ekstraklasą, nie mówiąc już o TVP Sport (to już w ogóle fenomen, przecież tam nic nie ma!)

 

1) Bycie fanem nie równa się z wykupieniem abonamentu płatnej telewizji.

 

2) Telemetria są jak sondaż wyborczy dla reklamodawców - nie obejmują wszystkich Polaków, tylko wybraną grupę widzów kilku tysięcy widzów, którzy decydują co (podobno) ogląda cała Polska (40 mln). Przy niszowych stacjach wyniki są jakie są. Czasami dane z telemetrii pokazują, że stację ogląda 0 widzów, mimo, że ktoś ją (np ja) w tym czasie ogląda.

 

3) Mimo krytyki, Ekstraklasa ma najwyższą oglądalność wśród kanałów premium. Natomiast wśród lig zagranicznych, pod względem oglądalności prowadzi Bundesliga, bo jest w szerzej dostępnym Eurosport 2. Przypomnę, że wybrane mecze Ekstraklasy w TVP1 oglądało też sporo widzów, znacznie więcej niż w Canal+.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Szkoda, bo liczyłem na powrót bel do Polsatu, gdzie jednak więcej transmisji się pojawiało.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę w slocie Stanu Futbolu dokumenty, widać że szybki rebranding się nie udał. :)

Kolejny raz "naczelny" zrobił z gęby d... Cóż... udowodnił po raz kolejny, że jest w gorącej wodzie kompany i nie panuje nad emocjami, co potwierdza wcześniejsze tezy, że nie dorósł do piastowania tej funkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma Mirosławski do studia ?  Ktoś mu każe powiedzieć, że będzie (Menken) i o to mówi, to korpo . Jego rola to tak naprawdę ustalenie grafiku, zatrudnienie komentatorów, wymyślanie programów o resztę musi pytać się górę a niektórzy robią  z niego Bóg wie kogo i jakby każda decyzja Eleven zależała tylko od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do niego największą pretensję o to, że skłamał iż nie będzie komentował najciekawszych meczów. Nie dość, że kiepski z niego komentator, to jeszcze w zasadzie wszystkie najlepsze mecze La Ligi on komentuje. Poza tym przez swój sposób bycia i wypowiadania się też wielu potencjalnych abonentów zniechęca. Bardzo niewielu ludzi działa na mnie tak odpychająco jak ten człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może protest przeciwko władzom Eleven na Polskę? Między innymi Menken. Niech najpierw pomyślą 2 razy, zanim informacje podadzą do opinii publicznej. Nie można w ten sposób zwodzić kibiców. 

Ktoś w końcu musi zapanować nad rzetelnym przekazywaniem informacji przez dziennikarzy sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...