Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie ma nic wspólnego z brakiem poczucia humoru, tylko z poziomem tego humoru. Jeśli kogoś bawią suchary i żarty dla dzieciaków - ok, nie zabierajmy ludziom radochy z tego, że ktoś się poślizgnął na skórce od banana, ale jednocześnie nie chwalmy, że to wyrafinowany dowcip, albo że komentator jest świetny, bo to nie ma niestety nic wspólnego z profesjonalizmem.

 

Chyba, że jak już było tu wspominane - targetem są dzieciaki i do nich wszystko jest kierowane, ok, też jest taka możliwość, no ale wtedy nie nazywajmy tej stacji poważnym sportowym kanałem. Osobiście nie przemawia do mnie ani Kapica, ani Święcicki (już o tym pisałem), ale rozumiem, że można ich lubić za to, że nie podchodzą poważnie do swoich obowiązków, tylko pytanie, czy to dobra cecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czachowskiego? Oby nie, bo on jak wpada w trans to mma wrażenie ze zaraz na zawal padnie jak unosi glos i strzela słowami, poza tym rzadko ma cos ciekawego do powiedzenia.

 

 

Jak ktos nje ma poczucia humoru to nie rozumie Kapicy i żartów ale sa to tez ciekawe historie więc dobrze ze Kapica jest tak często przy meczach.

A co ma wspólnego poczucie humoru z głupim gadaniem historyjek dla 5 letnich  dzieci?. Ile można słuchać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi komentarze Kapicy nie przeszkadzają. Jakoś jak na ESP Jaroński z kolegą komentują kolarstwo jak dwaj kumple z przedszkola, to wam nie przeszkadza. W przypadku Kapicy jest to jednak trochę wyższy poziom.

Taka rada na teraz i na przyszłość - sprawdź sobie najpierw kim jest Krzysztof Wyrzykowski i co osiągnął w dziennikarstwie. A potem możesz się wypowiedzieć - unikniesz kompromitacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale większej bzdury dawno nie czytałem. Tak się składa, że ja muszę płacić więcej niż wcześniej. To po pierwsze. Po drugie nawet na komentarz w TVP, która niby jest darmowa, też ludzie narzekają. I mają do tego pełne prawa. Tym bardziej na kanałach niby premium Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej śmieszy to że ludzie narzekają na jakość komentarza płacąc dwa razy mniej niż wcześniej lub w ogóle mogąc płacić bo poprzednio te ligi były tylko w NC+

Mnie natomiast śmieszy gdy sie wypowiada taki Ekspert.Wcześniej płacili za dużo ciekawszą ofertę sportową a niektórzy połączoną z filmową.Mało tego są tacy co mieli samą opcję C+ tańszą niż eleven. Trudno żebyś ty narzekał skoro na co dzień słuchasz takiego Hajto.Żarty ani nawet  głos  Kapicy  zdecydowanie nie przypadł mi do gustu.Są dużo lepsi w Eleven ale to tylko moje prywatne zdanie.Też płacę więcej za tą samą ofertę sportową bo głównie to oglądam co miałem wcześniej.Ale jest to mała różnica bo mi wychodzi opcja Eleven za ok. 8 zł.Gorsze są częste problemy z transmisjami ale i to się chyba po woli poprawia.Z drugiej strony trudno żeby abonent CP narzekał skoro ma dostęp do oferty której nigdy nie było w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty Kapicy nadal lepsze niż brak Serie A w HD w Polsce, co wolisz? Kapicę czy nic?

To co powinniśmy ich po stopach całować, bo łaskawcy pokazują ligę włoską czy hiszpańską!? Mamy prawo krytykować złą jakość czy komentarz Kapicy lub Mirosławskiego. Płacimy, więc wymagamy. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą kiedy ostatnio Serie A była w SD?Nie interesuje mnie jeden mecz na kolejkę w Orange bo dwa dodatkowe były w dobrym HD lepszym niż na Eleven. Dla niektórych to mało dla mnie wystarczająco hitowe spotkania z każdej kolejki.Jak widać po oglądalności mało tych co wykupili dodatkowo dla wybranych lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacimy mało więc można przymknąć oko

Za jedną wartą oglądania ligę(dla mnie) 15-20 zł to nie jest mało i nie mam zamiaru przymykać oka na ich niedoróbki. Od kanału dodatkowo płatnego trzeba wymagać więcej- przede wszystkim lepszej jakości nadawania i lepszego komentarza. Taki Mirosławski to nawet nie stał blisko Wolskiego, a nawet Marchlińskiego. Jak na razie ich największe odkrycie to Ćwiąkała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon tk czemu tak nje narzekales jak C+ mial hiszpańska? Wtedy odwalali ze jak nylo El Clasico to trzy mecze w kolejce puszczalk az łaskawie.. W dodatku Laboga i Orłowski a raczej Ollowski ktorego za mikrofon sie nje powinno wpuszczać.

Miroslawski kasuje Laboge i Marchlinskiego a zauważ ze La Lige komentuje jeszcze Pawłowski i Swiecicki niektóre mecze,do tego rewelacyjny Cwiakala i ogrom meczów wiec nie rozumiem narzekań...

 

Poza tym tyle meczow co weekend ze ja tam ogladam często po 7-8 meczów na Eleven. A zdarzalo siw i więcej jak dawali po 23 powtórki z innych anten z danego dnia a nie jak teraz gdzie o 23 starocie sprzsd pol roku whh :( a o 20:40 leca trzy mecze ale o 23 juz nje dadza powtórki tego xo leciało na innej antenie wcześniej a by sie oglądało chętnie ale niestety a na Twitterze nie odpisuja na twn apel wcale.. Szkoda bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robson

Strasznie niechlujnie napisałeś tego posta. Z tego co udało mi się zrozumieć, to po pierwsze nie lubię wyśmiewania się z Orłowskiego, którego cenię jako eksperta(oczywiście Ćwiąkałę poważam bardziej). Po drugie ja nie jestem maniakiem jednej ligi i 3-4 najciekawsze mecze w weekend spokojnie mi wystarczają. Sorry, ale tak jak nie oglądam wszystkich filmów i seriali, tak samo wszystkich spotkań. Jakoś naprawdę mało mnie interesują spotkania Malagi z Levante. Marchlińskiego, jak już napisałem wcześniej, dużo bardziej cenię niż Mirosławskiego, którego żartów, dziecinnego często poczucia humoru po prostu nie trawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...