Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się aktualnie dzieje z kanałem Eleven. Na satelicie masakryczna pikseloza, a na NC+GO w ogóle nie działa. Ma ktoś podobnie, czy tylko u mnie to występuje ? Eleven Sport jest OK zarówno na NC+Go jak i satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok powinien być jeszcze przycisk usuń paczkę Canal+ bo teraz można juz ja odpuścić.

Hahahaha, Ja nie wiem skąd się bierze to przekonanie o potędze w ilości ogladąjących ligi, które ma Eleven. Nie ma to potwierdzenia w żadnych badaniach wcześniejszych i nie sądze by miało atak w hurtowej ilości zamówień przez abo. Przekonanie kilkuset osób fanów danych lig na forum, że myślą tak podobnie inni to pobożny żart. Zobaczymy za kilka miesięcy ile osób płaci za Eleven i czy da rade z tego ten biznes utrzymać. W Francji  z Bein się nie udało i już jak można było czytać są blisko dogadania się z Vivendi. Ja znam ludzi, ktorzy mają paczke C+ dla Ekstaklasy, Ligi Mistrzów, Angielskej. Ale nie znam nikogo kto płacił tylko dla Francji, Włoch( ok tu są takie osoby). A po za tym większość osób z którymi rozmawaiam to nawet nie wie co to jest Eleven. Więc daleka jeszcze droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także najtańszy sposób na abonowanie kanałów Eleven z satelity, to obecnie opcja z pakietem Start+.

 

Obok powinien być jeszcze przycisk usuń paczkę Canal+ bo teraz można juz ja odpuścić.

Akurat tamten screen dotyczył pakietu bez właśnie CANAL+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Elevenach sniezy az milo XD Kto to dopuscil w ogole do uzytku, przeciez to zakrawa jakoscia o Sportklub XD

Odnosnie nC+ GO - jak to jest? Dziala czy nie dziala? Ja mam info, że ze wzgledu ma prawa licencyjnie Eleveny nie sa dostepne w nC+ GO.

Ty chyba żartujesz. U mnie jest brzytwa na Eleven. Nie mowie C+ jeszcze trochę lepiej niż oni, ale raczej nie ma się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie miała być powtórka quali.

 

Pytanko mam, ile by kosztowała najtańsza opcja NC+ z 11 z jakimś dekoderem z możliwością nagrywania?

Najtańszy pakiet  Elevenami  to Start i tu w sumie wyjdzie ok 35 zł. Ale nie dają deka z dyskiem. Choć do Wifiboxa można podpiąć własny dysk i nagrywać.

Dekoder z dyskiem to chyba od Comfort dają (będzie to Wifipremiumbox) i tutaj ok 54 opłaty ( comfort+eleveny) plus 5 zł za dekoder.

Zadzwoń na tą ich magiczną infolinie lub podejdź do APS to będziesz miał jasność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy pakiet  Elevenami  to Start i tu w sumie wyjdzie ok 35 zł. Ale nie dają deka z dyskiem. Choć do Wifiboxa można podpiąć własny dysk i nagrywać.

Dekoder z dyskiem to chyba od Comfort dają (będzie to Wifipremiumbox) i tutaj ok 54 opłaty ( comfort+eleveny) plus 5 zł za dekoder.

Zadzwoń na tą ich magiczną infolinie lub podejdź do APS to będziesz miał jasność.

Uu drogawo. Skocze do nich to się dopytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Ja ogladalem juz z nC+ GO, wiec wiem, ze dziala. Zle sformulowalem pytanie - o co chodzi po prostu z tym prawami licencyjnymi, ze Eleveny nie dzialaja mi?

A masz w ogóle Eleven w pakiecie TV? Gdzie używasz nC+GO? Telefon, tablet, PC? Sprawdzaj różne przeglądarki, a jak nie to napisz do NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...