Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pożyjemy zobaczymy.Abonenci CP śmiali się że ci z NC+ muszą dodatkowo płacić za to co utraciło C+.Ciekawe jak będzie z ewentualnym dostępem Eleven w CP w którym jest np F1 czy żużel angielski.

Dodałbym do tego też LM piłkarzy ręcznych. Ja wiem, że tych praw nie stracili w 2015 roku, ale one jeszcze niedawno w ofercie sportowych kanałów CP były. A piłka ręczna jak wiemy ma swoje ważne miejsce w Polsacie. I dla mnie to do dziś niepowetowana strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CP po takiej utracie praw sportowych będzie chciał się ratować więc Eleven może być możliwy :)

Wedle moich informacji już niedługo się doczekasz, z Vectrą info się sprawdziło nawet wcześniej niż pisałem, źródło praktycznie to samo więc powinno się sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam,że NC+ miało czasową wyłączność satelitarną na Eleveny, teraz się ona skończyła, stąd też takie,a nie inne ruchy NC+ udostępniające te kanały także abonentom nie mających paczki Canal+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się zeby Eleven trafiły do CP. Gdyby tak miało być to by już było. Trzeci kanał stawiam dopiero wtedy jak ogarna studio. Wlasna publicystyka i dodatkowe transmisje maja wtedy rację bytu.

 

 

A dlaczego niby tak już miałoby być? Nie rozumiem tej pokrętnej logiki

Trzeci kanał najpewniej nie będzie nadawał we wszystkie dni, bo nie mają tyle kontentu a i reklam też nie ma. Musieliby mnóstwo powtórek a w tv sportowej premium to nie ma sensu

 

@ wisłok

Nie było żadnej wyłączności satelitarnej. nc+ skrzętnie te kanały ukrywał, nie dało ich się zamówić online a reklama nowych kanałów była tylko na początku. Po prostu zdali sobie sprawę, że tylko tracą na takim zachowaniu. Lepiej mieć przychody niż ich nie mieć

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, nieprawda, ale nikt przypadkowy tego nie napisał:

"W zasadzie komentatorów ogłoszono na ten moment tylko na pierwszy wyścig. Na szczęście dowiedziałem się, że transmisje będą prowadzone głównie ze studia w Polsce, a prawdopodobnie na wyścigi w Europie Michał Sokół będzie wysyłany osobiście, a w tym czasie w studiu komentatorskim zastępować go będzie Cezary Gutowski."

 

Za: http://www.f1fanklub.pl/2016/03/mikoaj-soko-oraz-micha-gasiorowski.html
 

Jeśli ktoś pamięta to Cezary Gutowski także komentował już wyścigi F1.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niby tak już miałoby być? Nie rozumiem tej pokrętnej logiki

Trzeci kanał najpewniej nie będzie nadawał we wszystkie dni, bo nie mają tyle kontentu a i reklam też nie ma. Musieliby mnóstwo powtórek a w tv sportowej premium to nie ma sensu

 

@ wisłok

Nie było żadnej wyłączności satelitarnej. nc+ skrzętnie te kanały ukrywał, nie dało ich się zamówić online a reklama nowych kanałów była tylko na początku. Po prostu zdali sobie sprawę, że tylko tracą na takim zachowaniu. Lepiej mieć przychody niż ich nie mieć

 Nie pisz czegoś jako pewnik skoro tego nie wiesz. Przykładowo taką TV Republika na początku miała na wyłączność CP :) Ja mam takie podejrzenia,  moim zdaniem te ruchy nie są przypadkowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu na żywo w Eleven:

 

PIŁKA NOŻNA

 

LA LIGA

 

14.03 20:30 E Granada CF - Espanyol Barcelona

19.03 16:00 E Sporting Gijon - Atletico Madryt

19.03 20:30 E Deportivo La Coruna - UD Levante

19.03 22:20 E Betis Sewilla - Malaga CF

20.03 12:00 E Espanyol Barcelona - Athletic Bilbao

20.03 16:00 E Villarreal CF - FC Barcelona

20.03 18:15 E Valencia CF - Celta Vigo

20.03 20:30 E Real Madryt - Sevilla FC

 

SERIE A

 

19.03 18:00 E  FC Empoli - US Palermo

19.03 20:45 ES AS Roma - Inter Mediolan

20.03 12:30 ES Atalanta Bergamo - FC Bologna

20.03 15:00 ES AC Torino - Juventus Turyn

20.03 18:00 ES SSC Napoli - Genoa CFC

 

LIGUE 1

 

18.03 20:30 E Olympique Marsylia - Stade Rennes

20.03 14:00 E Girondins Bordeaux - SC Bastia

20.03 21:00 E Paris Saint-Germain - AS Monaco

 

CHAMPIONSHIP

 

18.03 20:45 ES Middlesbrough FC - Hull City

19.03 13:30 ES Derby County - Nottingham Forest

19.03 16:00 ES Bristol City - Bolton Wanderers

 

SCOTTISH PREMIER LEAGUE

 

19.03 13:30 E FC Kilmarnock - Celtic Glasgow

 

FORMUŁA 1 - GRAND PRIX AUSTRALII

 

18.03 02:30 ES 1. sesja treningowa

18.03 06:30 ES 2. sesja treningowa

19.03 04:00 ES 3. sesja treningowa

20.03 07:00 ES Sesja kwalifikacyjna

21.03 06:00 ES Wyścig (+ studio od 05:30 i 08:00)

 

PIŁKA RĘCZNA - EHF CHAMPIONS LEAGUE

 

16.03 18:30 ES Orlen Wisła Płock - HC Vardar

 

KOSZYKÓWKA - LEGA BASKET A

 

14.03 20:45 ES Enel Brindisi - Sidigas Avellino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem. Tak samo jak nie ma Celtic Glasgow tylko Celtic FC, nie Espanyol Barcelona tylko RCD Espanyol, oraz nie Betis Sevilla tylko Real Betis Balompie. Bardziej chodziło mi tą regułę (podobnie jak czynią to Niemcy, choc tam tłumaczą nazwy własne jak AC Mailand zamiast AC Milan). Skoro przy tamtych nazwach podano nazwy miast jak to u nas w zwyczaju to zwróciłem uwagę, że przy Levante też tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie zrozumieć, że tak się w Polsce przyjęło z tymi nazwami i tak zostanie. Jesteśmy chyba jednym z nielicznych, gdzie jest taka odmiana jak Inter Mediolan i AC Milan. W wspomnianych Niemczech jest Inter Mailand i AC Mailand. Betis Sewilla to też dość "nowa" nazwa, bo często można było zobaczyć kilka lat wcześniej właściwą: Real Betis, tylko, że wiadomo ludzie widzieli pojedynek Realu z Barceloną, a się okazało, że grał Real Betis, a nie Madryt. Teraz jak ktoś da w rozpisce mecz Realu to wiadomo, że chodzi o mecz Realu Madryt, jak ktoś da mecz Interu to chodzi o Inter Mediolan, a jak ktoś da pojedynek Milanu to chodzi o AC Milan. Zwykłe ułatwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...