Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Chłopie gdzie Ty poza mobilnym netem masz dziś limity?? Ja nie mieszkam w jakimś centrum Kce (tylko na osiedlu domków), a mam pod nosem Neostradę czy Netię po bodajże 80-100 Mb (nie wiem czy mnie nie dosięga Elsat czy UPC w kablu), z 5 radiówek i 3-4 światłowodowych operatorów z netem 100 Mb za 30-50 PLN ( w tym jeszcze tel.). Ponadto na tzw. wsi wbrew pozorom łatwo o linie światłowodowe (w okolicach Rybnika we wsiach na Śląsku, na kompletnych zadu...są operatorzy światłowodów), nie mówiąc o radiówkach, gdzie nie ma żadnego limitu ;) Natomiast w Skoczowie (miasto koło Bielska Białej) jest net darmowy, W Krynicy Zdrój chyba też (nie wiem czy na tym coś można obejrzeć, ale jest).

Chyba pora zejść na ziemię jest wiele miejsc gdzie internet to 1-5 Mega żadnych kablówek czy radiówek godnych uwagi.Nikt Ci na wsi nie dociągnie kabla bo operatorzy twierdzą że jest to nieopłacalne.Pozostają tylko internety mobilne z limitami i takie ma moich dużo znajomych.Światłowody na wsi brzmi to bardzo zabawnie przynajmniej w moich okolicach.Sam osobiście kładłem kable ok 20 lat temu i zapewniam Cię że to światłowody nie były.Mało tego w  całkiem innej okolicy u mojej rodziny nie działa żaden internet nawet jak był 512 to kable nie dawały rady.Jest bardzo dużo miejsc gdzie kiepskie kable słaba centrala i odległość robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesstem ze wsi i właśnie u mnie ciągnęli ostatnio światłowód. Pamiętaj,że teraz jest kasa z UE i to wchodzi chyba w innowacyjność czy coś takiego. U mnie projekt był współfinansowany ze środków UE. 

Widzę,że wiele jest pozytywnych głosów odnośnie Eleven i wczorajszego dnia. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto "śledzi" a nie "ogląda" to pewnie tak. Jak już oglądam to jedno, a nie wszystko na raz. Próbowałem kilka razy oglądać Multiligę i przełączałem po kilku minutach bo to badziew.

Multiliga to można po niej oczopląsów lekko dostać, wolę cały mecz oglądnąć i czasem luknąć na inne jak są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto "śledzi" a nie "ogląda" to pewnie tak. Jak już oglądam to jedno, a nie wszystko na raz. Próbowałem kilka razy oglądać Multiligę i przełączałem po kilku minutach bo to badziew.

 

No to piona, też nie rozumiem zachwytów nad MultiLigą. Jak oglądać to oglądać by wiedzieć co się w meczu dzieje ;)

 

Ja jesstem ze wsi i właśnie u mnie ciągnęli ostatnio światłowód. Pamiętaj,że teraz jest kasa z UE i to wchodzi chyba w innowacyjność czy coś takiego. U mnie projekt był współfinansowany ze środków UE. 

Widzę,że wiele jest pozytywnych głosów odnośnie Eleven i wczorajszego dnia. 

 

 

Mój głos także jest pozytywny, ale ja od sameog początku jestem bardzo ukontentowany Elevenami. Dużo piłki, dużo transmisji, świetni komentatorzy z pasją! 

Ktoś podważał kilka razy Święcickiego, że mu nie ufa bo komentuje 2-3 mecze dziennie z róznych lig (Bodaj Artek), ale czy nie zauważyliście, że Święcicki to pasjonat, który żyje piłką? Przecież on się fascynuje zarówno Serie A jak i Ligue1. Ile to razy opowiada anegdoty ciekawe, jakie to programy oglądał na francuskich stacjach itp itd. Dla takich pasjonatów przecież którzy na bieżąco śledzą codziennie to co w ligach słychać to codzienność, to nie obowiązek tylko czysta przyjemność po prostu. Więc przygotowania do meczu wtedy są bardzo proste i wcale nie jakieś długie. 

 

Eleven ma własnie takich pasjonatów. Święcicki najlepszy przykład. Ale przecież i Grzywacz angielskie ligi ogarnia z pasji, tak samo trener Białas, żyje tym po prostu. Przykładów jeszcze kilka by się znalazło jak Ćwiąkała chociażby. 

Ale i tak zaraz się znajdzie jakiś hejter co wypali z tekstem, że Święcicki naśladuje Borka haha. 

 

 

Podczas wczorajszego El Clasico przycięło mi na player.pl ledwo raz obraz jakoś w 3-4min a tak to chodziło jak ta lala. 

Aaa i ja nie oglądam meczów dla jakości tylko dla widowiska, bo zaraz będą słowa krytyki, że to, że tamto. 21 calowy monitor i mecz się oglądało dobrze i nie rozumiem narzekań jakie tu się pojawiały. 

 

Eleven tak trzymać! ;)

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas ostatniego weekendu zaobserwowałem, że graficy złe informacje o komentatorach wstawiali. Komentował Guziak, a pisali, że Święcicki, Pawłowski komentował sam, a pisali Święcicki + Gazda. Wiele takich baboli było... 

 

 

Ale dziś oglądałem własnie magazyn Ligue1 z podsumowaniem kolejki i nie pokazali kilku meczów w ogóle! Nie było na pewno meczu Monaco, Bastii, Caen i jakiegoś jeszcze. Bardzo dziwne.

 

Ogólnie to na plus dla nich, że magazyny ze skrótami komentują w duetach. Ciekawe rozwiązanie. O wiele lepsze niż skróty bez jakiegokolwiek komentarza jakie prezentował C+, których nawet nie oglądałem bo mnie wkurzały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Onet-RASP nabyła prawa do pokazywania bramek i fragmentów spotkań z rozgrywek piłkarskich dostępnych w ofercie kanałów Eleven i Eleven Sports, należących do Eleven Sports Network (część The Channels Co., Ltd), w tym m.in. lig hiszpańskiej (Primera Division), francuskiej (Ligue 1), włoskiej (Serie A Tim), belgijskiej (Jupiler Pro League), szkockiej (Scottish Professional Football League) i angielskiego FA Cup. https://satkurier.pl/news/122189/tresci-od-eleven-sports-network-w-serwisach-onetu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj post odnosnie loga zostal usuniety. Ciekawe ...

Nie jestem w stanie pojac jak mozna trawic to "cos" - czerwone "E" w szarym prostokacie? 

Co to ma byc? Logo zrobione w paincie w ciagu 3 minut ...

Ten kanal powinien zostac zbanowany za sianie obiachu, ponadto sami sie osmieszaja taka amatorka ...

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jestem w stanie pojac jak mozna trawic to "cos" - czerwone "E" w szarym prostokacie? 

Co to ma byc? Logo zrobione w paincie w ciagu 3 minut ...

 

 

... może zauważyłeś, że w tym "czerwonym E" jest 11 (jedenastka) czyli właśnie ELEVEN

 

Swoją droga Arkon masz rację, jak dla mnie może tam być "Ciocia Krysia" (logo) grunt, żeby były emocje.

Edytowane przez maryś
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem dochodzę do wniosku, że niektórzy bardziej skupiają się na logu i innych mało istotnych sprawach niż na meczach :).

 

Może to ich fetysz? :) Może niektórzy się brandzlują przy logo i dla nich to bardzo ważna kwestia ;)

Edytowane przez stronniczy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj post odnosnie loga zostal usuniety. Ciekawe ...

Nie jestem w stanie pojac jak mozna trawic to "cos" - czerwone "E" w szarym prostokacie? 

Co to ma byc? Logo zrobione w paincie w ciagu 3 minut ...

Ten kanal powinien zostac zbanowany za sianie obiachu, ponadto sami sie osmieszaja taka amatorka ...

 

Dlatego zapewne, że Twoje posty to nie krytyka, tylko czysty hejt, co z resztą potwierdza cytowany powyżej post ;)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj post odnosnie loga zostal usuniety. Ciekawe ...

Nie jestem w stanie pojac jak mozna trawic to "cos" - czerwone "E" w szarym prostokacie? 

Co to ma byc? Logo zrobione w paincie w ciagu 3 minut ...

Ten kanal powinien zostac zbanowany za sianie obiachu, ponadto sami sie osmieszaja taka amatorka ...

 

Kanały chyba ogląda się dla kontentu, a nie dla logo B):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to wszystkie decyzje Eleven biją te z Canal+.

Po tych decyzjach z Eleven w końcu Canal+ obudziła się ze snu wielkiego. Gdyby nie Eleven nie pokazywaliby Multi Ligi Mistrzów, bo podobno nie opłacało się... A dodam, że dla Canału Premium nie może się liczyć oglądalność, tylko i wyłącznie powinien być wybór.

 

czekam na stratę angielskiej piłki i obniżenie abonentu C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu będę bronił Canal+.Mając w perspektywie przetargi na Ekstraklasę, La Liga, Serie A, Ligue1 czy także LE rozumiem,że wprowadziła pewne ograniczenie kosztów. No cóż- część praw straciła, przyczyniło się do tego pojawienie konkurenta na naszym rynku, bo wcześniej tak naprawdę nikt poza Canal+ nie wyrażał zainteresowania kupnem lig zagranicznych. Po tym ciosie NC+ zareagowało bardzo korzystnie dla siebie dogadując się z Eleven i sprawiając,że rozgrywki te będą dostępne w ich ofercie,ale abonenci jeśli dalej będą chcieli je śledzić muszą dopłacić, więc nie dość,że Canal+ przez to,że przegrał przetargi zaoszczędził sporą sumę pieniędzy to jeszcze dodatkowo zarobi. Gratulacje dla marketingowców i zarządców NC+. Nie liczyłbym na obniżenie paczki Canal+- nikt nie myśli dobrowolnie pozbawiać siebie zysków w imię zasad przyzwoitości,że skoro oferta gorsza to obniżenie ceny. Nie oni chcą nam wcisnąć produkt za jak największą cenę. Denerwują się osoby z Call Center,że ludzie są nieuprzejmi,ale jeśli dzwoni osoba do mnie i proponuje mi kompletnie zbyteczny mi notebook za jedyne 600 zł i internet za jedyne 80 zł miesięcznie i jak człowiek uprzejmie mówi,że nie jest zainteresowany,a ta osoba na bezczelnego  próbuje mnie przekonać mówiąc,że to przecież dla mnie spore oszczędności - skąd ona niby wie jakie ja mam wydatki??- to nie dziwię się,że komuś mogą puścić nerwy. Niestety w tych firmach korporacyjnych tak im każą. Moim zdaniem w takiej firmie powinni być ludzie, którzy mają pewną bazę klientów tej firmy pod sobą, wiedzą jaką mają ofertę obecnie i nie proponują im ewidentnie czegoś dla nich gorszego. Wkurzający jest fakt jeśli jednego dnia dzwonią do Ciebie z daną ofertą- ty ją odrzucasz i tego samego lub następnego dzwoni inna osoba z tą samą propozycją.. Mnie o osobiście zraża całkowicie do firmy, która ewidentnie chce mnie naciągnąć. Tutaj też na dobrowolne obniżenie abonamentów bym nie liczył.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy naprawdę sądzicie, że C+, czy inny podmiot miał szanse na zakup praw od MP&Silva (Serie A, L1 itd)? Oni z Eleven dawno sie umówili, że te prawa trafią do nich. Przygotowania do uruchomienia E rozpoczeły się w marcu, jeśli nie wcześniej. Gdyby nie mieli pewności, że będą mieli jakieś atrakcyjne prawa, nie porywali by sie z motyką na słońce.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...