Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym pogratulowac wielbicielom rozdrobnienia praw ... Trudno o bardziej bezmyslnych ludzi na tej planecie.

Nigdy nie zrozumiem, jak mozna sie cieszyc z tego, ze kazda liga na innym kanale, drozej niz normalnie, wiekszy [beep] na liscie kanalow itd. ... No ale jak ktos nie potrafi myslec ...

To Twoja optyka. Myślę, że abonenci kablówek w których znalazły się Eleveny są zadowoleni z zaistniałej sytuacji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ nie maco ukrywać jest największym wygranym sytuacji. Nie wykosztowali się na zakup praw(w ten sposób zaoszczędzili gdzieś myślę ok. 60 mln zł) po czym dogadali się z Eleven i jeszcze zarobią na abonamentach. Tak jak się spodziewałem 10 lub 15 zł. Taki jest rynek i więcej się nie wyciągnie. Kwota z punktu widzenia wielu abonentów możliwa do udźwignięcia,a z punktu widzenia NC+ pomnożyć to przez ileś tam tysięcy daje znaczącą kwotę ekstra. Czyli mamy sytuację, gdzie wyraźnie zaoszczędzili na fakcie niekupienia praw i jeszcze na tym dodatkowo zarobią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoja optyka. Myślę, że abonenci kablówek w których znalazły się Eleveny są zadowoleni z zaistniałej sytuacji.  

Mówisz o tym 1%!? Duże kablówki i CP na razie(???) nie dołączyły kanałów Eleven i nie wiadomo kiedy i za ile to się stanie. Pewnie, że wolałem wcześniejszą sytuację i wszystkie mecze w Canal+, ale niestety nie mam wpływu na decyzje na górze. Jedyne co mnie cieszy, że w ogóle Eleven jest w nc+. Taka Vectra może ich nie dodać nawet za rok, o CP nie wspominając. Wolę już zapłacić i oglądać mecze w godnych warunkach, niż na jakichś słabo działających streamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny tylko 3 mecze live Ligue 1 z kolejki, jak powstał ten kanał myślałem że coś się zmieni w tej kwestii ale nadal mamy liczbę meczów zbliżoną jak na C+/nsporcie. Mocno się na nich zawiodłem. Wyraźnie olewają francuską piłkę.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny rynek pany, nikt nic nikomu nie zabrał. Skończyły się prawa do pokazywania tych lig w nc+, kupił je kto inny i teraz jje sprzedaje. Zabraniem by można było nazwać wtedy gdyby nc+ miał te prawa i nagle stwierdził że za oglądanie tych 3 lig zawało dodatkową kasę :) Niestety tak to działa i w przyszłości lepiej nie będzie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się Eleven popisało. W poniedziałkowym meczu NFL na żywo po przyłożeniu w ostatniej sekundzie sędziowie musieli się upewnić czy przyłożenie było zgodnie z przepisami i zarządzili tzw. "review" czyli obejrzenie powtórki. W tym czasie zwykle sa w USA reklamy a u nas Eleven włącza jakies sportowe przerywniki. Niestety gdy sędziowie ogłaszali decyzjęczy podtrzymują pierwotną decyzję czy ją zmieniają, widzowie Eleven o tym się nie dowiedzieli bo zakończono transmisje. Wprawdzie oczywiste było ze sędziowie nie zmieią decyzji ale nie wolno tak postepować z widzami. Może realizatorzy przysnęli ? ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz  biorąc  przydałby sie jakis że tak ujme to nie polskim słowem  "Insider"   w Polsacie    taki odpowiedznik  usera  @cyfra.tv  który zazwczyaj podawał sprawdzone  informacje w sprawie  Eleven w Nc+ jak stoi sprawa z wyłącznością  oraz   jak wygląda sprawa 11 z Cyfrowym Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ci co pisali że Eleveny  wreszcie rozwalą monopol Canal+ na piłkę nożną? I wreszcie wszyscy będą mogli oglądać najlepszą płkę Europy. Jednak  dalej po staremu i jeszcze drożej.Co do kablówek to niedługo też wprowadzą opłaty za Eleveny. Tylko pogratulować tym naiwniakom wytrwałego  optynizmu przez te 3 miesiące.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze muszą być i w polsacie i w kablowkach. Chyba nie myślicie ze za 8 zl i tylko dla części abonentów nc plus się utrzymaja? Te prawa nie kosztowały groszy. W nc plusie inaczej się nie dało tego załatwić, ale w polsacie może być inaczej.

 

Dlaczego wiadomo, że muszą być w Polsacie? Wcale nie muszą, nie wiadomo na jakich warunkach podpisali umowę z nc+ i czy przypadkiem nie było zapisu o wyłączności na platformach satelitarnych...

Co do kablówek to prędzej czy później dodadzą ten kanał, ale nie mają ciśnienia "więksi" gracze, bo póki co na żadnej nie ma tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...