Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robi dla Ciebie różnicę że komentator pojedzie na wycieczkę? Mecz i tak będzie lepiej oprawiony niż w C+.Eleven daje czołówkę LaLigi ,skrót w przerwie i masę statystyk a na koniec wywiady.Do tego nie ma słynnego pana nie mówiącego R.

A tak w ogóle wolałbym Milan-Napoli live.

W Eleven nie pokazali szatni zespołów z przygotowanymi koszulkami dla zawodników, w nc+ to było.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janusz951, Zachowujesz się jak klient za komuny (w gruncie rzeczy trwa nadal), rzucili coś na rynek, to jest rewelka. Gdybyś potrafił dyskutować merytorycznie, to zauważyłbyś, że należy pochwalić za te rzeczy, które są na plus, a zganić za te co są na minus. Jak zauważyłem, to Ty i kilku userów wychwalacie ten produkt, że niby taki rewelacyjny, a nie jest. Potrafisz minusować merytoryczne, zgodne z prawdą wpisy... jak dzieciak.

Należy zauważyć, że na plus jest ilość transmisji, znalezienie niektórych twarzy, takich jak Ćwiąkała, wywiady.

Na minus natomiast, problemy z jakością (które opisuje wiele userów, nie będę się wypowiadał jak jest teraz, bo w nc+ widziałem Eleven tylko raz u znajomego), słabej jakości stream, który ma być podobno płatny, brak przez długi czas studia, eksperci typu Majdan, których zachwala szef, zmieniająca się ramówka, za mało kanałów do transmisji (ogrom praw).

Tak więc jest wiele za i przeciw, pewno się poprawi, tylko kiedy?

Ale wychwalanie kanału Eleven, że jest taki zaje... to przesada.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko w twoim marnym wywodzie nie na ani trochę sensu. Dzisiaj oglądałem 3 mecze, a ktoś próbuje mi wmówić, że "zanikają mu słowa" (czego nie doświadczyłem), albo że komentują przez telefon. To są te merytoryczne wpisy?
 
A jeśli chodzi o komunę to nie do mnie. Była to grupa ludzi, którym nie odpowiadało pojawienie się konkurencji bo to tylko zaszkodzi. Jak dla mnie Eleven to rewelacja! Bogactwo transmisji i bardzo fajne duety komentatorskie. Bardzo lubię słuchać Czachowskiego i Święcickiego a także duetu Mitrut - Święcicki komentujących Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy twierdzą iż w Eleven nic nie zacina lub, że nie gubi się głos - po prostu kłamią!!!!! Miałem przyjemność wczoraj oglądać derby Madrytu - mecz OK, jakość też może być, ale urywanie się koncówek tego co mówią komentatorzy - coś strasznego - trzeba sobie było samemu dopowiadać....... :roll: Jak już coś produkują to niech to robią dobrze w 100%. A nie ciągłe zachwyty jaka to jest super telewizja bo ona pokazuje więcej niż konkurencja) :brawo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze XD Od dzisiaj Eleven staje sie kompletnie bezuzyteczne - godzinne powtorki, rodem z Eurosportow :jupi::lol2:

Komedia i cyrk na kolkach - albo w weekend siedzisz i ogladasz 24/7 te ok. 8 meczow LIVE (wiecej nie da rady, bo maja tylko 2 kanaly i milion praw XD) albo jakies godzinne popluczyny :crazy:

Owszem sa magazyny - ale dlugie i ciagnace sie w nieskonczonosc, z komentarzem przy ktorym mozna zasnac, skrotami LIVE meczow z INNYCH LIG wyskakujacymi znikad i co najlepsze z wynikami przed skrotami :rofl::lol2:

 

Do tego druga kwestia - po prostu tutaj sa albo chociaz psychofani Eleven (nie wspolpracujacy z Nimi) i minusuja kazdy negatywny wpis albo osoby zwiazane z Eleven dzialajace na podobnej zasadzie (minusowac!!!), bo "opinia Nam padnie" :D Bez komentarza to zostawie, tacy ludzie zaklamuja rzeczywistosc, ewentualnie zyja w innym wymiarze (moze tam z Eleven jest wszystko w porzadku, dlatego tak pisza XD )

 

Reputacja powinna zostac zniesiona - to nie moja wina, ze ktos jest gluchy i nie zauwaza roznicy pomiedzy czystym i wyraznym audio na innych kanalach a Elevenowym audio typu "mobilki-mobilki". Ja nie zaklamuje rzeczywistosci - moge nagrac i wrzucic dla porownania wycinki audio z Eleven i jakiegos kanalu z dobra jakoscia audio - jesli mi nie wierzycie. Roznica jest naprawde wyczuwalna.

 

Odnosnie 48 kbps Audio - audio takiej wartosci okolo, wlasnie brzmi tak jak to z Eleven - gluche, przytlumione i komentatorzy "bucza" ogolnie trragedia.  192 kbps w danych Eleven, wcale nie oznacza, ze to jest 192 kbps - serio wierzycie slepo, we wszystko co podaje nadawca?

128 kbps albo wiecej to czysciustki glosik, jak na normalnych kanalach.

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnego ucinania słów nie doświadczyłem. Komentatorzy też nie buczą. Nic nie zacina. Na początek radzę wywalić stare Rubiny i bo może to jest waszym problemem.

 

Umkwatata

 

Jak jesteś takim ekspertem od określania bitrate'u na słuch to skonwertuj ścieżkę dźwiękową od mp3 albo aac z takim bitratem i podziel się wynikiem.

 

O dziwo problemy z Eleven ciągle mają te same osoby które od początku, jeszcze przed startem bardzo nieprzychylnie się wypowiadały o tej stacji. Przypadek?

Edytowane przez janusz951
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zostałem zminusowany za wpis o zepsuciu produktu w postaci ligi hiszpańskiej poprzez złą otoczkę - niejasności gdzie i za ile można obejrzeć. Podtrzymuję swoje stanowisko, że takie rzeczy powinny być ustalone najpóźniej po pierwszej lub drugiej kolejce. Zamiast tego mamy kolejne kwiatki - przez dłuższy czas ostrzegali, że od 1 października będzie tylko płatny stream na playerze. Część osób kupiło dostęp za 15zł kilka dni przed tym terminem. Teraz się okazuje, że osoby, które zaufały komunikatom eleven były za przeproszeniem [beep]ami i dały się naciągnąć.

I teraz pytanie co zrobić jak się okaże, że Eleven jest tylko w manpacku. Brać go wcześniej jak się będzie miało chwilę na telefon do nc+ albo wejście do ICA czy czekać do końca bo może znowu coś zmienią i na koniec okaże się że będzie gratis dla wszystkich z C+

Jakość wg mnie jest już na poziomie, który da się zaakceptować ale zasady dostępu do kanału to dramat.

 

P.S. Reputacji nie sprawdzam. Jak komuś to sprawia przyjemność może minusować do woli - nie będę miał o to pretensji. :)

  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odnose sie do kilku problemow.

Zacinania obrazu wystepuja nadal chociaz jest lekka poprawa, problem z dzwiekiem niestety dalej nierozwiazane ( slaba jakosc I ucinanie koncowek)

Jakosc obrazu jest bardzo rozna czasmi dobra czasmi niestety slaba.

Zaczyna byc tez problem z pokazywaniem statystyk I wywiadow ( jak dojda jeszcze reklamy pewnie bedzie jeszcze gorzej)

 

Komenatorzy rzecz gustu chociaz jestem raczej mile zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w C+ nie występowały problemy z dzwiękiem? Przesunięcie czasowe za każdym gdy probowali komentować ze stadionu, akcje ze ścieżką angielską w tle, nie wspomnę już o kilkukrotnych akcjach typu brak przekazu, przerwanie w trakcie itd. Jakoś wtedy na forum pojawiał się maks. jeden-dwa posty na ten temat, a jest to stacja, która ma kilkunastoletnie doświadczenie i "premium".  A może jeszcze wspomnieć o wspaniałej jakości ligi angielskiej i cyferkach na ekranie? ;D

 

Eleven to jest świeży kanał, dostępny aktualnie za free, ale 4 te same osoby w kółko piszą to samo i czepiają się tych samych rzeczy, jeszcze w dodatku samemu sobie zaprzeczając (cytat sprzed 2 tygodni kolegi Umkwatata:  "Ja przez 3 tygodnie juz tego badziewia internetowego nie ogladam i wystarczy mi nC+, nie odczuwam zadnego braku czy pustki. To sa jakies zwyczajnie pomyje, przezyje bez tego spokojnie.").

 

Wszyscy wiedza, że się Ci Umkwatata kanał nie podoba i że masz ból [beep], ale przestań pisać w kółko to samo. Oglądaj sobie golfa na C+, a daj żyć normalnym kibicom, którzy gdzieś mają nazwę kanału, tylko interesują ich mecze, których teraz jest do wyboru do koloru.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie forum to nie dowiedziałbym się, że:

 

- obraz ciągle zacina (czego nie doświadczyłem wczoraj oglądając 3 mecze)

- dźwięk zanika jw.

- że komentują przez telefon

- że jakość obrazu jest rodem ze Sportklubu

- że komentatorzy i magazyny są do bani

 

Reasumując, zamiast włączać telewizor lepiej pooglądać sufit bo nie ma powyższych wad.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kunkore: Nie, to żadna różnica, o ile się nie jest fanbojem - w profesjonalnej stacji nie powinno się zdarzyć ani jedno ani drugie.

Rożnica jest taka, że na tym forum, wsród chcących się obecnie dowartościować fanbojów C+ takie rzeczy były kwitowane milczeniem, bo przecież nie wypada pisać źle o wielkim C+ ;).


Juz widzę co by było jakby to Eleven wpadł na pokazywanie jakiś cyferek na ekranie, Umkwatata wyprodukowałby 50 postów :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie forum to nie dowiedziałbym się, że:

 

- obraz ciągle zacina (czego nie doświadczyłem wczoraj oglądając 3 mecze)

- dźwięk zanika jw.

Na potwierdzenie problemów z dźwiękiem komentatorów -> http://hostuje.net/file.php?id=25b787961e506b839eb33c5c8ff78bb3. Krótki, 10 - sekundowy fragment dźwięku z wczorajszego meczu PSG - OM (sytuacja tuż przed rzutem karnym na 2:1). Dźwięk ze stadionu słychać non stop, głos komentarza Święcickiego zerwany między 4. a 5. sekundą. Być może problem jest na linii kabina - reżyserka. Tu nie chodzi o to, żeby się dowartościowywać, czy wyżywać na Eleven. Po prostu ten konkretny problem występuje od dobrych kilku tygodni, a technicy nic z tym nie robią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam niektóre komentarze i po prostu oczom nie wierzę. Ludzie! O co Wam chodzi? Czepiacie się niektórzy nie wiadomo czego, jakichś [beep]ół, które zwykłego kibica g...zik interesują. Co powinno być najważniejsze w tym wszystkim? Chyba content! Czy ja się mylę? Przez wiele lat C+ posiadał prawa do transmisji i raczył nas jakimiś popłuczynami w ilościach śladowych na swoich kliku antenach (L1, SA, LL...). Teraz, kiedy wreszcie pojawił się ktoś, kto nie traktuje widza jak [beep]a (puścimy mu dwa mecze - niech się cieszy), to paru .......... (wpiszcie tu, co chcecie) z forum narzeka, że ma bitrate za niski, komentarz nie taki, skróty za długie, albo krótkie, studia nie widać (po [beep]ę wam studio? gadające głowy chcecie oglądać, które i tak wiedzą mniej niż przeciętny fan danej ligi?), że za cicho, że za głośno... Każdy kiedyś zaczynał i każdy na starcie ma problemy różnego typu. Kupę lat czekałem na jakąkolwiek stację w Polsce, która pokaże rozgrywki w taki sposób, jak od lat już pokazuje się w Europie. Canal+ jest sto lat za murzynami! Mając LM na wyłączność nie pokazują wszystkich meczów. To jest kpina! Sami decydują, co jest dla mnie ciekawe. Pojawienie się Eleven w Polsce jest najlepszą wiadomością dla kibica piłkarskiego od długiego już czasu. 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam niektóre komentarze i po prostu oczom nie wierzę. Ludzie! O co Wam chodzi? Czepiacie się niektórzy nie wiadomo czego, jakichś [beep]ół, które zwykłego kibica g...zik interesują. Co powinno być najważniejsze w tym wszystkim? Chyba content! Czy ja się mylę? Przez wiele lat C+ posiadał prawa do transmisji i raczył nas jakimiś popłuczynami w ilościach śladowych na swoich kliku antenach (L1, SA, LL...). Teraz, kiedy wreszcie pojawił się ktoś, kto nie traktuje widza jak [beep]a (puścimy mu dwa mecze - niech się cieszy), to paru .......... (wpiszcie tu, co chcecie) z forum narzeka, że ma bitrate za niski, komentarz nie taki, skróty za długie, albo krótkie, studia nie widać (po [beep]ę wam studio? gadające głowy chcecie oglądać, które i tak wiedzą mniej niż przeciętny fan danej ligi?), że za cicho, że za głośno... Każdy kiedyś zaczynał i każdy na starcie ma problemy różnego typu. Kupę lat czekałem na jakąkolwiek stację w Polsce, która pokaże rozgrywki w taki sposób, jak od lat już pokazuje się w Europie. Canal+ jest sto lat za murzynami! Mając LM na wyłączność nie pokazują wszystkich meczów. To jest kpina! Sami decydują, co jest dla mnie ciekawe. Pojawienie się Eleven w Polsce jest najlepszą wiadomością dla kibica piłkarskiego od długiego już czasu. 

 

Dookładnie, problemy techniczne i studio się rozwiąże, to są detale! Najważniejsze, że mamy wyyyybór spotkań, bo co mi po ładnym studiu, głośnym komentatorze jak mam do wyboru śladową ilość meczów i nawet nie patrząć na kolejną kolejkę, wiem który mecz będzie zapodany, bo C+ głównie pokazywał te same teamy (i np. w ten weekend nie zobaczylibyśmy emocjonującego meczu Carpi!). Zauważcie, że 11 nie zawsze pokazuje faworytów, szczególnie w lidze włoskiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...